Neler Yeni

Experienceden Güncelleme Yapınca Windows'un Sürümüyle Uyumlu Değildir Hatası Veriyor

AliEnes_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ali Enes Tütüncübaşı
ekran kartı sürücülerini geforce experience den yapınca indir butonuna basıyordum hızlı kuruluma geçmiyordu sürücü indirme işlemi başarısız uyarısı veriyordu. geforce experience yi silip tekrar kurdum. bu sefer hızlı kurulum ekranı geliyor ama windowsun bu sürümüyle uyumlu değildir hatası verip kurulamıyor(fotoğraftaki gibi). lütfen yardım edin 7 ay civarıdır güncelliyemiyorum. biraz önce bu sorundan dolayı oyun çöktü ekran kartı da çöktü sanırım ama sorun oluşmadı. lütfen yardım edin. @Abdullah Hacıgül @all

Ekler

• 1.png
    1.png
    502 KB · Hit: 37

Ideacat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Sinan Çevik
Oyun açınca mavi ekran verip "Video scheduler internal error" bu hatayı mı veriyor

AliEnes_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ali Enes Tütüncübaşı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyun açınca mavi ekran verip "Video scheduler internal error" bu hatayı mı veriyor
@Ideacat dediğim çökme pubg oyunundaolmuştu. şimdi bir daha girmeyi denedim. anamenüya akadar bir hata vermedi. yani sanırım o hatayı vermiyor.

Ideacat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Sinan Çevik
@Ideacat dediğim çökme PUBG oyunundaolmuştu. şimdi bir daha girmeyi denedim. anamenüya akadar bir hata vermedi. yani sanırım o hatayı vermiyor.
aynı hata benim laptopumda da oluyor ilk başta çöküp otomatik kapanıyor biraz daha zorlayınca mavi ekranla birlikte dediğim hatayı veriyor, çözümünü çok araştırdım ve çok şeyler denedim ama hiç bi çözüm bulamadım hala aynı, inşallah düzeltmenin bi yolu vardır da herkes yararlanır bu konudan

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,606
İsim
Emre Zengin
ekran kartı sürücülerini geforce experience den yapınca indir butonuna basıyordum hızlı kuruluma geçmiyordu sürücü indirme işlemi başarısız uyarısı veriyordu. geforce experience yi silip tekrar kurdum. bu sefer hızlı kurulum ekranı geliyor ama windowsun bu sürümüyle uyumlu değildir hatası verip kurulamıyor(fotoğraftaki gibi). lütfen yardım edin 7 ay civarıdır güncelliyemiyorum. biraz önce bu sorundan dolayı oyun çöktü ekran kartı da çöktü sanırım ama sorun oluşmadı. lütfen yardım edin. @Abdullah Hacıgül @all
Ekran kartın nedir? Windows arama kısmına winver yazıp girip ekran görüntüsü atar mısın?

Top Bottom