Arama sonuçları: *

1. ÖzgeXONCE

Yardım B450M-K ANAKART - RYZEN 5 2600X UYUMLU RAM ÖNERİSİ

Ha anladım. Olsun sen yine de söyle herkesin fikri önemli
  2. ÖzgeXONCE

Yardım B450M-K ANAKART - RYZEN 5 2600X UYUMLU RAM ÖNERİSİ

Arkadaşlar beni bilen bilir. 10 aydır yeni sistemimde çözülemeyen bir sıkıntı için forumlarda konu açıyordum. Tüm her şeyi değiştirmeme rağmen düzelmemişti. Tek Ram kaldı değiştirmediğim. Araştırmalarımdan ve diğer oyun oynayan arkadaşlarıma baktığımda benim ramin markasında kullanan kişi...
  3. ÖzgeXONCE

Yeni Sistemde Çözülemeyen FPS Drop

Kanka bu ramin CL değeri 15 bizi sıkıntıya falan mı sokuyor anlamıyorum? Benim ve senin pc'nin yüksek ayarlarda olsa drop yememesi lazım. Aynı markadan mıdır neydendir sıkıntı bu ram midir hiç bilmiyorum çok garip 1665608411 Bi rica etsem discord gelebilir misiniz MOSYONnn #7514
  4. ÖzgeXONCE

Sende benim konumdaki sorun var mı? Drop falan yaşıyon mu oyunlarda
  5. ÖzgeXONCE

Driver sürümleri de denemiştim o da çözüm olmadı. Hatta baya eski bir sürümü bile denedim sorun sıkıntılar devam etti.
  6. ÖzgeXONCE

Ramin Timing değerleri aynı hatta biosta aynı gözüküyor kontrol ettim o konuda sıkıntı yok. 1665489349 Kanka inan bana ne xbox kapatma ne oyun modu ne nihai ne dengeli ne yüksek performans o tarzlık bir konu veya sıkıntı değil. İnan denendi ve ilk denediğim şeylerden biriydi.
  7. ÖzgeXONCE

Aynen kanka bios güncelleme yapıldı. Ramlerin linkini attım kit olarak satılmıyor. Single olarak satılıyor. Ben aynısından iki tane satın aldım.
  8. ÖzgeXONCE

Yapmaz olur muyum kanka yaptım hatta tüm mhz değerlerini bile denedim.
  9. ÖzgeXONCE

Çok defa parçaları çıkartıp tekrardan taktım montajladım atladığım bir nokta yok kusursuz her şey zaten sistem tüm bileşenleri görüyor. 20 defa format atmışımdır tüm her şeyi sıfırlayıp da kurulum yaptım. Hatta win11 ve win10 arasında da gidip geldim işletim sistemiyle alakalı bir durum da değil...
  10. ÖzgeXONCE

Kankam memtest yaptım problem yok yazmışım ya. 1665487844 https://www.vatanbilgisayar.com/crucial-8gb-ballistix-sport-lt-gray-ddr4-3000mhz-cl16-1-35v-pc-ram.html 2 tane bundan var bende
  11. ÖzgeXONCE

Hayatım diyebileceğim hatta en iyi arkadaşım diyebileceğim tek şey bilgisayardır. Hatta tüm eğitim yıllarımı bilişim ve mühendislik okuyup bitirmişimdir. 10 Ay önce çok güzel bir sistem toplamak istedim kendime. Vatan bilgisayardan aldım ikinci ele hiç bulaşmadım. ((En son ekleyeceğim...
  12. ÖzgeXONCE

Yardım DDR4 3000mhz Crucial 8GB Ballistix Sport LT Gray KULLANANLAR.

Bende bu ramden vardı gidip aynısından bir tane daha aldım. Set halinde satılmıyordu. Tek tek gidip aldım 16 GB yaptım çünkü 8GB ramle oyunları düzgün oynayamıyordum donum kasıyordu. İki Ramide bilgisayarıma aldığımdan beri VALORANT GİBİ CS GO GİBİ oyunları hala oynayamıyorum donma ve kasmadan...
  13. ÖzgeXONCE

En pahalı sistemleri bile etkiliyor. Gizemli elektrik sorunu?

Apartman elektriğinin, bilgisayarın stabil çalışmasına engel olacak bir durumu var mıdır? Forumlarda 25 sayfalık stuttering sorunuyla ilgili yazılar var. Bir çok insan pahalı sistemlerini terk edip yeni bilgisayar almaya gidiyorlar ama eve gelip çalıştırdıklarında 1. bilgisayarlarında...
  14. ÖzgeXONCE

Yardım Fps çok yüksek ama STUTTERING sorunu yaşıyorum

Fps yüksek (örneğin 150 fps giden oyun 3 fps kaybedip 147 düştüğünde drop. bazen ani fps çakılmayla 80 fps gelen drop) Artık yıldım bıktım, fps düşüyor düşmesine de düştüğü fpslerde oyunun kasmaması lazım donmaması lazım. En düşük sistem gereksinimli oyundan tut en yüksek sistem isteyen...
  15. ÖzgeXONCE

Crackli windows peşimi ASLA BIRAKMIYOR. Format çözüm olmuyor

Sorunu çözdüm arkadaşlar yeni bir key alıp format esnasında lisansı girdim.
  16. ÖzgeXONCE

Anakartım da dediğiniz yeri video aracılığıyla buldum ve o yere bastım 10 saniye pc tekrar açtım karşıma ilk ekranda sistem dökümanı çıktı işlem başarılı oldu ama hala windows etkinleştirdi yazısı duruyor.
  17. ÖzgeXONCE

Anakartın düğmesine basmadın. Daha önceden denedğim yöntemler bios pili çıkartma bios içinde biosu sıfırlamaydı. Sorun düzelmemişti o attığınız sitede ki yapılan yöntemler aynı yola çıkmıyor mu? Ben mi yanlış anlıyorum
  18. ÖzgeXONCE

Hocam sizin tavsiyeniz bios ayalarını defult ayalarına getirmek için bir tavsiye miydi? Denedim dediğinizi windows etkinleştirme yazısı hala yazıyor. Bu dediğiniz bios ayarlarını defult ayarlarına getirme sürecinden sonra sıfırdan formatlama çok yaptım. Düzelme olmadı
  19. ÖzgeXONCE

Oha cidden dediğiniz şey doğru o zaman benim bu sistemimin sorunlar yaşamasının sebebi buymuş. O ünlü konum vardı dolaylı yoldan bu sorunu da siz çözmüş olacaksınız. Lütfen yardım edin bilioyrsanız çözelim bu sorunu bu gece 1663358459 Ama ben anakart değişikliği de yaptım sorunun çözülmediğini...
Top Bottom