Arama sonuçları: *

1. O

DeepCool 750W PK750D 80+ Bronze Alınır mı ?

https://www.sinerji.gen.tr/deepcool-750w-pk750d-80-bronze-guc-kaynagi-p-43898 fiyatı çok uygun geldi maksimum 2000tlye kadar bunun yerine önerebileceğiniz başka güç kaynaklarını da yazarsanız iyi olur. (ekran kartı rtx3070)
  2. O

Dark X125 vs İD Colling 214

Dark x125 ve yanında mx4 macun mu yoksa İD colling 214 ve içinde çıkan kendi macunu mu hangisini tercih etmeliyim dark da 2 tane 12cm fan var o kafamı karıştırıyor. Para olarak ikiside aynıya geliyor
  3. O

Yeni PC Çok Fazla Isınıyor ve Çok Gürültülü

Yenilikle alakası yok bundan öncede sistemim var dı ama bu oyunlarda çok sesli yine de
  4. O

peki bi miktar böyle kullansam sıkıntı olurmu acaba 98 derecelere kdr çıkıyor bazen hep de 90 derece üstünde
  5. O

PC hocasının PCH Goat isimli bilgisayarını işlemcisini 13400f ile değiştirip almıştım. Ama işlemci çok fazla ısınıyor. Oyunlarda 85 derecenin altına inmiyor 85-95 arası birde bu değerler henüz oyunu yarım saat oynamama rağmen. Bu değerler stok soğutucu ile normal mi yoksa yinede fazla mı ? Ekran...
  6. O

Hangi Oyuncu Koltuğunu Almalıyım ?

Bu iki koltuk arasında kaldım hangisi daha kaliteli ve rahattır. Özellikle uzun süre gitmesi benim için önemli. https://www.hawkchair.com/urun/fab-v3-oyuncu-koltugu https://www.calitte.com/urun/samurai-ss-kumas-profesyonel-oyuncu-koltugu Kendi kafamda calitte var daha hoş durduğu için. Onu...
  7. O

Hawk Fab V4 vs Medley M4

V4 olan ful kumaş bir koltuk ve M4 olan ise yanları deri. Hangisini tercih etmeliyim. Deri olan daha güzel duruyor yanları deri olanı alsam terletme konusunda çok sıkıntı yaşar mıyım? Aynı zamanda bu fiyatlara öneriniz varsa başka koltuk sevinirim...
  8. O

Turksat Kablonet Modem İnterneti Hangi Kablodan Alıyor ?

şuanda zaten kısa şekilde bağlı ama kablonun uzunu lazımdı kablonun tıpıde uydu anten kablosu. Normal satılan uydu kablosu olurmu yoksa özel bir şey mi diye sordum 1660059534 u4 Ve u6 olarak falan var farkları neler
  9. O

Turksat Kablonet Modem İnterneti Hangi Kablodan Alıyor ?

Modemin kutusunu odanın içinde uzak biyere koymam gerekiyor. Modemin yerini değiştirmek için kablo kısa geldi ve kablo alacağım ama hangi kabloyu alacağım bilemedim. Normal uydulu televizyon kablosu ile bağlı sanırım. Normal uydu kablosu alsam olur mu yoksa modem kablosu falan varmı özel olarak...
  10. O

YENİ FİYAT PERFORMANS TOPLAMA BİLGİSAYAR NASIL OLSUN?

5600gli bir apu sistem çok iyi olur 6k bandında
  11. O

750-800TL Tablet öneri

1.sınıf çocuk için oyun amaçlı sadece en az 32gblık tablet almam gerekiyor ama çok fazla marka var ne almamı önerirsiniz. Maksimum 750-800tl bütçe.
  12. O

Aralık Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünleri Model Belirterek Yazın🔥

Kral madem indirimleri kendin yapabiliyorsun indirimleri hediye kodu tarzı bişey ile paylaş sadece seni izleyenler faydalansın çok çabuk bitmesin ürünler.
  13. O

MSI vs Acer curved Monitör

Hepsiburada'da MSI G24C6 Curved monitör 1500TL, Acer EI242QRPbııpx Curved monitör 1300TL. Hangisini almalıyım Acer monitör iyi midir? Aradaki 200TL farka değer mi?
  14. O

GTX 1050ti Furmark Sonuçları Normal mi ?

Çin'den alınma bir ekran kartını 2.el olarak birinden alacağım ve test sonuçları bu değerler yeterli mi ? Ekran kartı gtx1050ti (1000tl) anlaştık
  15. O

4400TL her şey Dahil PC Toplama

PC oyun amaçlı olmayacak. Muhasebe ve muhasebe programları kullanılacak sadece. Monitör, klavye, mouse her şey dahil olacak. Ben kendim şöyle topladım, önerilerinizi bekliyorum İ3 10105f H410 pro e anakart MSI 8*2 gskill 3000mhz 16gb ram R7 240 2gb (2.el 350tl) 480gb patriot SSD 650w sharkoon PSU...
  16. O

TRENDYOLDA ACER LOPTOP 7280TL

iyide attığınız fiyata rtx3050ti laptop alınır. Ve attığınız pcnin ekran kartı daha kötü gtx1650tiden. Geri kalan parçalarda aynı zaten. 1632169417 attığım sistemin işlemcisiyle aynı sizinki.
  17. O

ürün 60hz dostum. Birisi soru cevapda sormuş açıklamada 144 yazıyor diye. Ama 60hz diye cevap vermişler.
  18. O

ekranı 60hz
  19. O

60Hz
  20. O

YKS BAŞLAMAK İÇİN GEÇ Mİ KALDIM

Kesinlikle geç değil. Çok rahat, düzenli ve çok çalışırsan halledersin. Youtubedan faydalanmayı unutma. İlk dönem tyt ve 11.sınıf çalış yanında 12yide götürerek. 2. dönem çoğunlukla ayt çalış. 4 Ayda tytnin içinden geçersin düzgün çalışırsan birazda temel varsa 75 net garanti.
Top Bottom