Neler Yeni

YKS BAŞLAMAK İÇİN GEÇ Mİ KALDIM

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,476
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi

Saian SS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mehmet
Merhaba Arkadaşlar YKS Yeni başlayacağım çalışmaya mezunum sizce geç mi kaldım yoksa tam zamanı mı biliyorum biraz saçma ama geç kalmışım hissi var
@Banxtre @NakreS14 @rdeM
4.kez giricem bu sene daha başlamadım

en geç 1 ay içinde başlayıp kalan süreyi gerçekten güzelce çalışırsan gayette güzel yetişir hiçbir sorun olmaz
yks konusunda yapmadığım ama doğruluğundan şüphe duymadığım tavsiyelerden birisi

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML
4.kez giricem bu sene daha başlamadım

en geç 1 ay içinde başlayıp kalan süreyi gerçekten güzelce çalışırsan gayette güzel yetişir hiçbir sorun olmaz
yks konusunda yapmadığım ama doğruluğundan şüphe duymadığım tavsiyelerden birisi
Yapmadığın belli oluyor :) Sana da başarılar.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Valla ben de tembellik ettim. Bu yıl başladım. Amcam bana bir nevi pek profosyonel olmasa da koçluk yapıyor. TYT ve AYT'nin 8 ay içinde çok kolay bir şekilde halledilebileceğini ve yüksek bir puan alınabileceğini savunuyor. BAŞLA!

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Merhaba Arkadaşlar YKS Yeni başlayacağım çalışmaya mezunum sizce geç mi kaldım yoksa tam zamanı mı biliyorum biraz saçma ama geç kalmışım hissi var
@Banxtre @NakreS14 @rdeM
Tam başlama zamanı ,kesinlikle geç değil.
TyT ile Ayt'yi eşit olarak çalışmaya başla zaman kaybetmeden.

faramir1

80+
Tam başlama zamanı ,kesinlikle geç değil.
TyT ile Ayt'yi eşit olarak çalışmaya başla zaman kaybetmeden.
hocam aralık ocak kadar tyt bitirip full ona focus olup sonra sadece ayt çalışıp tyt tekrar düşünüyorum olmaz mı öylede öyle program yaptım da

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
hocam aralık ocak kadar tyt bitirip full ona focus olup sonra sadece ayt çalışıp tyt tekrar düşünüyorum olmaz mı öylede öyle program yaptım da
En iyi programı kişinin kendisi yapar ,dediğiniz uygulayabilecekseniz mantıksız değil güzel bir plan.

Omenvl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Kenan Bestil
@Banxtre @NakreS14 @rdeM
Kesinlikle geç değil. Çok rahat, düzenli ve çok çalışırsan halledersin. Youtubedan faydalanmayı unutma. İlk dönem tyt ve 11.sınıf çalış yanında 12yide götürerek. 2. dönem çoğunlukla ayt çalış. 4 Ayda tytnin içinden geçersin düzgün çalışırsan birazda temel varsa 75 net garanti.

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
Tam zamanı ne geç kalması çoğu mezun grubu kursları eylül sonu ekim başına başlıyor

Top Bottom