Neler Yeni

ea 2k dan mezuna kalınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Hamza yaman
Hocam Boğaziçi ile ODTÜ pek fark edeceğini sanmam. ODTÜ'yü içindeki olaylardan dolayı tercih etmiyorsanız bence değmez.
Yok be , ben Ankara'da okumak istemiyorum. Daha doğrusu İstanbul'da okumak istiyorum . Ankara da güzel de , ben orada yurt ,ev şu bu ugraşamam hocam .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hacettepe psikoloji bile okusan ne ala. İllâ boğaziçi olcak diye düşünmen doğru değil bence
İstanbul'da okumak istiyordum hocam , vakıf unisinde de okumak istemiyorum . Seçeneklerim acayip dar .

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,338
İsim
ismail
Ben ilk 500 yapabileceğimi düşünüyorum ama dediğin gibi 1 sene daha çekilir mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam acayip haklısın . Ama geriye gitsem yine yazacağım yerler aynı olacak . Riske atmak istiyorum . Düşünüyorum
Düşünüyorsan neden olmasın.Ben olsam çekmezdim ama.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,338
İsim
ismail
Herkes böyle diyo , hata yapıyorum galiba . Biraz daha düşünmem lazım
Bu sıralamayı yapan ilk 500'de yapabilir.Aksi bir senaryo da çok üzülürsün ama.Ciddi bir şekilde hedeflediğin hayalindeki üniversite ve bölüm için kalınabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Hamza yaman
Bu sıralamayı yapan ilk 500'de yapabilir.Aksi bir senaryo da çok üzülürsün ama.Ciddi bir şekilde hedeflediğin hayalindeki üniversite ve bölüm için kalınabilir.
Ben de böyle düşünüyorum, ama yapacağıma inancım yüksek . Teşekürler hocam . Tartıp karar vericem .

Evren avcı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,258
İsim
Evren avcı
herhangi bir yerden 2k sıralama yapsan bir tane oğlak devirip sülalenin karnını doyururdum. bence mezuna kalma boşuna. her sene 500k-1m arası fazladan kişi daha giriyor sınava. ama yine de mezuna kalınabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Hamza yaman
herhangi bir yerden 2k sıralama yapsan bir tane oğlak devirip sülalenin karnını doyururdum. bence mezuna kalma boşuna. her sene 500k-1m arası fazladan kişi daha giriyor sınava. ama yine de mezuna kalınabilir.
Leidkfwksndlwmdk . Ben doyurdum sülaleyi . 2 haftadır çıt yok hiçbirinden aldbwksneksmd. Hocam doğru diyosun riskli. Alınabilecek bir risk mi karar vericem . Heralde şu ana kadar 100 kişiye ulaştım . Çoğu benzer şeyler diyor . Riskli olduğunu söylüyor. Şu tercih dönemi gelsin ,bakalım olacak mı

nihatcebi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Nihat Çebi
Hocam sizin durumunuzu anlıyorum fakat seneye sınav belki daha zor olacak ve bazı soruları yapamayıp 3kya bile yerleşebilirsiniz. Veya sene içinde arkadaşlarınızın üniversite storilerini görüp özenip ben neden mezuna kaldım diye hayıflanabilirsiniz. Sene içinde başınıza Allah muhafaza kötü bir olay gelebilir ve sınava çalışamayacak durumda olabilirsiniz.

Kısaca bence sıralamanız gayet iyi ve mezuna kalmanıza gerek yok diye düşünüyorum ama tabii ki son karar sizin hocam. :)

İyi düşünüp taşının çünkü geri dönüşü yok.

yusuftheayay

80+ Bronze
merhaba arkadaşlar . bu sene YKS ' ye ben de girdim ve ea 1997. si oldum . aklımda psikoloji vardı . boğaziçi psikoloji veya ODTÜ psikoloji yazmayı düşünüyordum ama artık ODTÜ ' ye gitmek istemiyorum
ve sıralamam sanırım bogaziçi psikolojiye yetmeyecek gibi (açıklanmadan bilemeyiz elbet ama önden bi soruşturayım dedim) bogaziçi gelmezse mezuna kalsam mı diye düşünüyorum . sizce saçma mı yoksa kalınabilir mi ?
TERCİH YAP

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,201
Üyeler
145,127
Son üye
Gotsıo
Top Bottom