Neler Yeni

Aralık Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünleri Model Belirterek Yazın🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

babapro21

80+ Bronze
Dostlarım Aralık ayında da Kasım'da olduğu gibi instagram sayfamız üzerinden indirim şovu yapmayı planlıyorum. Sizlerden mümkünse marka model belirterek indirim görmek istediğiniz ürünleri yazmanızı istiyorum. Gelen çoğunluk isteğine göre ürünlere indirim konusunda markalarla konuşacağım. Sevgiler
Abi lutfen Rx 6000 serisi yap lutfen abi.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,708
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
1638701856242.png

HYPER 212 SPECTRUM Modeli, Özellikle R53600'ü olup soğutucu alamayanlar için güzel olur.​

350TL aşağısına ayarlarsanız baya güzel olur bu piyasada.​

PSU ayarlayacağım o aklımda (y)

Omenvl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Kenan Bestil
Dostlarım Aralık ayında da Kasım'da olduğu gibi instagram sayfamız üzerinden indirim şovu yapmayı planlıyorum. Sizlerden mümkünse marka model belirterek indirim görmek istediğiniz ürünleri yazmanızı istiyorum. Gelen çoğunluk isteğine göre ürünlere indirim konusunda markalarla konuşacağım. Sevgiler
Kral madem indirimleri kendin yapabiliyorsun indirimleri hediye kodu tarzı bişey ile paylaş sadece seni izleyenler faydalansın çok çabuk bitmesin ürünler.

Efee.d

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Efe Çetin
iPhone, oyuncu ekipmanları

MrCuprax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Onur Çiçek

Kingston HyperX Solocast Oyuncu Mikrofonu​

Kingston HyperX Fury 8 GB 3200 MHz DDR4 CL16 HX432C16FB3/8 Ram​

Kingston HyperX Cloud Alpha S 7.1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
BenQ ZA11-B Kablolu Optik Oyuncu Mouse

Newep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
İbrahim Babayiğit
Dostlarım Aralık ayında da Kasım'da olduğu gibi instagram sayfamız üzerinden indirim şovu yapmayı planlıyorum. Sizlerden mümkünse marka model belirterek indirim görmek istediğiniz ürünleri yazmanızı istiyorum. Gelen çoğunluk isteğine göre ürünlere indirim konusunda markalarla konuşacağım. Sevgi
Merhabalar güzel bir 500 gb ssd indirimi hiç fena olmaz kolay gelsin :))

Green

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Furkan
Void elite 7.1
Hs60 pro

Ya da güzel kaliteli bi kulaklık 500 tl bandına gelirse çok çok iyi olur

Ali_Taş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Taş
Orta seviye seviye oyuncu notebookları olursa çok iyi olur marka model pek fark etmiyor artık ne bulursak 😅. Mesela geçenki 6.5k lık fiyatıyla ryzen 7'li Asus tarzında bir indirim olursa çook iyi olur.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom