Arama sonuçları: *

1. Keremm

iPhone telefonda iCloud yedeklemesi whatsapp mesajlarını içeriyor mu?

iPhone telefonda iCloud yedeklemesi yapınca whatsapp konuşmaları da yedekleniyor mu yoksa ayrıca whatsapp uygulaması içerisinden mi konuşmaların yedeklemesini yapmamız gerekiyor ? Teşekkürler, iyi günler.
  2. Keremm

AC Valhalla yalnızca menüde kasıyor.

aynen öyle ben de biraz baktım ama pek bişey bulamadım bunları tekrar bi yapıyım en iyisi. Çok teşekkürler vaktini aldım seninde. <3
  3. Keremm

dalgalanıyor. oyun içi rahat 70-90 fpsler de geziyor yüksek ayarlar. yalnızca menüde ve arayüzde 7-15 fps civarı dalgalanıyor
  4. Keremm

çok kontrol ettim fakat böyle bir ayar bulamadım maalesef.
  5. Keremm

Merhabalar, daha yeni AC: Valhalla satın aldım orijinal uplayden. Oyun içi çok iyi akıyor bir sıkıntı yok ama yalnızca menüde ve arayüzlerde kasıyor. Bir fikri olan var mı acaba? Teşekkürler.
  6. Keremm

Asus Tuf Gaming H7 kulaklık 7.1 dönüştürücüsünü açtığımda garip bir ses geliyor

Arkadaşlar, Asus Tuf Gaming H7 kulaklık satın aldım ve 7.1 dönüştürücüsünü aktif ettiğimde kulaklıktan garip çok az bir tiz sinyal ses geliyor fakat kapatınca sıkıntı yok nedeni nedir bir fikriniz var mı? teşekkürler.
  7. Keremm

Mavi Ekran ve Açılmama Sorunu

wow çok teşekkür ediyorum yazılanların yarısının ne anlama geldiğini bilmesem dahi yardım alarak yapmaya çalışacağım hepsini
  8. Keremm

Kolay gelsin abi işinden önemli değil ya ne zaman müsait olursan bakarsın (: İyi akşamlar.
  9. Keremm

:D tamamdır teşekkür ediyorum yardımınız için.
  10. Keremm

evet windowsum güncel daha yeni güncelledim hatta. Sorun devam ederse format atmayı deneyeceğim, teşekkür ediyorum. 1616506316 hemen paylaşıyorum 1616506387 https://drive.google.com/file/d/1oy7OV53a6AizG4XARVfigRoVUGzMbmKF/view?usp=sharing bu şekilde inşallah doğru yapabilmişimdir 1616507758...
  11. Keremm

Arkadaşlar geçtiğimiz günlerde bilgisayar ilk açılışta anakart markası yazan ekranda takılı kalmaya başladı ayrıca birkaç defa da bilgisayar açıldıktan sonra mavi ekran aldım. Bilgisayara restart atınca sorunsuz çalışmaya başlıyor tekrar fakat bunların sebebi nedir? ne yapabilirim? format atsam...
  12. Keremm

Önce ekranım kapandı daha sonrasında bilgisayar ve şuanda açılmıyor

sanırm çözüldü sorunu bir süre açmadıktan sonra tekrar denemiş açılmış teşekkürler
  13. Keremm

bilgisayar dizüstü ve arkadaşımın o yüzden sistem özellikleri ile ilgili bi fikrim yok fakat direkt hiç tepki vermiyor.
  14. Keremm

Arkadaşlar önce ekranım kapandı daha sonrasında bilgisayar kapandı ve şuanda hiç açılmıyor bir anda noldu fikri olan var mı sorun nedir ?
  15. Keremm

arkadaşlar xbox game pass ultimate aldım discord nitro gelmedi

xbox game pass ultimate aldım discord nitro gelmedi ne yapmam gerekiyor acantajlar kısmında olması gerekirdi gelmemiş
  16. Keremm

Başlangıç Seviyesi Solak Elektro Gitar Önerisi

teşekkür ederim 1597340650 bu işlerden anlayan bir tanıdığım yok maalesef sahibindenden almamı önerir misin
  17. Keremm

Başlangıç Seviyesi Solak Elektro Gitar Önerisi

arkadaşlar başlangıç seviyesinde sol ele uygun bir elektro gitar almak istiyorum önerilerinizi bekliyorum. bütçem 500-1000tl set halinde olursa daha iyi olur amfi vs.
  18. Keremm

ekran kartımın fanından hafif bir ses geliyor sorun yaratır mı

anladım evet sesli kartta normal fan sesini anlıyorum da bu fanın ara ara sürtüyormuş gibi ses çıkıyor beni rahatsız eden o
  19. Keremm

şuan çalışır halde gözlemliyorum fakat bir şey söylemek güç normal çalışıyor gibi fakat diğer fan sanki bundan daha pürüzsüz temiz çalışıyor gibi geliyor yani döndüğünü bile farketmiyorsunuz fakat bu ses gelen fan için aynısını söyleyemicem
  20. Keremm

gigabyte rtx 2060 super windforce 8gb ekran kartım var bir tane fanından hafif bir sürtme sesi geliyor gibi fakat çalışmasında bir sıkıntı yok. ileride sıkıntı yaratır mı dediğim gibi çok hafif bi titreme sesi gibi fakat anlayamadım bir şey yapmam gerekiyor mu yaklaşık 1 ay önce itopyadan sipariş...
Top Bottom