Arama sonuçları: *

1. E

Sayısala geçtim pişmanım

Yazılıma meraklıyım, bir ara discord botuna merak sarmıştım baya hallediyordum. Ama onu yapmak için cosinüs sinüs öğrenmem çok saçma geliyor bana. En iyisi yarın dilekçe verip geçmek diye düşünüyorum.
  2. E

Sayısala geçtim pişmanım

Sayısal hiçbir dersle aram iyi değil. Matematik zorunlu zaten. Yorumlama konusunda sorunum yok. 1696789660 Edebiyat görüyorum zaten. 1696789779 Evde okuma kitabı bile yok mesela şu an açıp okumaya kalksam yok
  3. E

Sayısala geçtim pişmanım

Orası öyle kral. Ailemin durumu iyi, geçim sıkıntım yok. Ailemle bu konuyu paylaştığımda bana çalışmaktan korktuğum için bunu söylediğimi söylediler. Ben şahsen ea ya geçmek istiyorum ama coğrafya beni korkutuyor.
  4. E

Sayısala geçtim pişmanım

Merhabalar bu sene 11. sınıfa başladım. LGS de Türkçe 2 yanlış diğer dersler full, matematik 8d 9y 4b fen full bir şekilde 390 puan aldım. Lise boyunca oturup soru çozmedim, geçen sene aldığım bütün kaynaklarımın içi boş. 10. sınıf 1. dönem 2. yazılıdan 5 aldım. Bilgisayarla aram iyi olduğu için...
  5. E

Ekran Kartımda Sıkıntı Var

TMPIN2 nin algılamasını devredışı bıraktım. Bilgisayarı kapattım ve Ramlerin slotlarını değiştirdim. O esnada bios pili de çıkıktı. 1685276106 Herhangi bir kapanma yok
  6. E

Kapanmadı, TMPIN2 100 derece gösteriyor. Baktığım rehberde de 90 limit koydum. 10 saniye sonra overheated diyip stopluyor.
  7. E

Geri eski haline döndü sistem 1685273547 OCCT testinde 10 saniye yapıyor sonra overheated yazıyor 1685273580 TMPIN2 100 derce gösteriyor
  8. E

Ekran kartını ve bios pilini çıkardım. 5 saniye sonra geri taktım
  9. E

Bunu görmeden önce çıkarttım pili açtım şimdi geldi sistem testi denicem 1685272144 Sanırsam düzeldi, FurMarkta 40 tan 130 FPS e çıktı ve ısı bilgilerini görebildim.
  10. E

Gitti, açılmadan kapanıyor. İndiremedim
  11. E

1 sene oldu olmadı
  12. E

Corsair spec delta kasasının kendi psu su 1685268960 Az önce oyuna girdim CPU 100 Gpu 10 larda geziyor 1685269148 AMD güncellemesi var onu yapıyorum
  13. E

Sistemim 1 yıllık. Ekran kartı Rx6600 dün akşam sorun yoktu. Sabah bilgisayar 5 dk da açıldı ve masaüstünde takılmalar vardı. Bilgisayarı kapatıp ekran kartını söküp taktım çünkü bir kere daha olmuştu bu şekilde halletmiştim. Ama olmadı. Sonra FurMarkta ort 10 saniye döndü. Ama sorun devam...
  14. E

Yardım Xiaomi Güncelleme Sorunu

Merhabalar elimde Xiaomi Redmi Note 10 var. Hazırda da MIUI 14 güncellemesi var. İnerken sorun yok ama %100 olunca oradan atıyor, güncelleme başa dönüyor. Ne yapmam lazım ? Şimdiden teşekkürler !'
  15. E

Çözüldü✓ Sistemimdeki Ci̇ddi̇ Performans Düşüşü

Ya benim kerata bilgisayar çalıştırıp 2-3 kere arkadaki switchten kapatmis 1673123047 Format attım 1 saat falan önce 1673123336 Düzeldi.
  16. E

Nasıl kontrol edebilirim ?
  17. E

1673122379 Kusura bakma, biraz beklettim.
Top Bottom