Neler Yeni

Sayısala geçtim pişmanım

ebosh2580

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
İbrahim M.
Merhabalar bu sene 11. sınıfa başladım. LGS de Türkçe 2 yanlış diğer dersler full, matematik 8d 9y 4b fen full bir şekilde 390 puan aldım. Lise boyunca oturup soru çozmedim, geçen sene aldığım bütün kaynaklarımın içi boş. 10. sınıf 1. dönem 2. yazılıdan 5 aldım. Bilgisayarla aram iyi olduğu için ailemin kararı ile sayısala geçtim. Ama artık okumak istemiyorum ama okumadan bir şey yapamayacağımın farkındayım. Eşit ağrılığa geçip kamu yönetimi, uluslararası ticaret veya bankacılık ve sigortacılık okuma gibi bir fikir var kafamda. Bana kalsa okulu bırakıp galeri veya herhangi bir ticaret yapılan dükkanda işe başlarım. Bir de geçersem coğrafyayı yetiştirebilir miyim ? Şu an sayısal anlamda berbatım ama paragraf sorularını fullüyorum. İyi akşamlar.

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
Her türlü okumak ilk şartın olsun kardeşim

ebosh2580

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
İbrahim M.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her türlü okumak ilk şartın olsun kardeşim
Orası öyle kral. Ailemin durumu iyi, geçim sıkıntım yok. Ailemle bu konuyu paylaştığımda bana çalışmaktan korktuğum için bunu söylediğimi söylediler. Ben şahsen ea ya geçmek istiyorum ama coğrafya beni korkutuyor.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Anlamadığın dersler ne? Matematik ise eşit ağırlıkta da var. Birde edebiyatı sen daha görmedin yazarlar falan var.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,255
İsim
Emre siyah
coğrafya çok kolay

ebosh2580

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
İbrahim M.
Anlamadığın dersler ne? Matematik ise eşit ağırlıkta da var. Birde edebiyatı sen daha görmedin yazarlar falan var.
Sayısal hiçbir dersle aram iyi değil. Matematik zorunlu zaten. Yorumlama konusunda sorunum yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Edebiyat görüyorum zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evde okuma kitabı bile yok mesela şu an açıp okumaya kalksam yok

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,367
İsim
Selim
Ekonomi ya da yazılım okuyun daha sonrası gelir ?👍

ebosh2580

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
İbrahim M.
Ekonomi ya da yazılım okuyun daha sonrası gelir ?👍
Yazılıma meraklıyım, bir ara discord botuna merak sarmıştım baya hallediyordum. Ama onu yapmak için cosinüs sinüs öğrenmem çok saçma geliyor bana. En iyisi yarın dilekçe verip geçmek diye düşünüyorum.

Ariseks

80+ Gold
Merhabalar bu sene 11. sınıfa başladım. LGS de Türkçe 2 yanlış diğer dersler full, matematik 8d 9y 4b fen full bir şekilde 390 puan aldım. Lise boyunca oturup soru çozmedim, geçen sene aldığım bütün kaynaklarımın içi boş. 10. sınıf 1. dönem 2. yazılıdan 5 aldım. Bilgisayarla aram iyi olduğu için ailemin kararı ile sayısala geçtim. Ama artık okumak istemiyorum ama okumadan bir şey yapamayacağımın farkındayım. Eşit ağrılığa geçip kamu yönetimi, uluslararası ticaret veya bankacılık ve sigortacılık okuma gibi bir fikir var kafamda. Bana kalsa okulu bırakıp galeri veya herhangi bir ticaret yapılan dükkanda işe başlarım. Bir de geçersem coğrafyayı yetiştirebilir miyim ? Şu an sayısal anlamda berbatım ama paragraf sorularını fullüyorum. İyi akşamlar.
Daha 11.sınıfsın geç değil

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Hayat bitti

Ariseks

80+ Gold
Yazılıma meraklıyım, bir ara discord botuna merak sarmıştım baya hallediyordum. Ama onu yapmak için cosinüs sinüs öğrenmem çok saçma geliyor bana. En iyisi yarın dilekçe verip geçmek diye düşünüyorum.
Ama eşit ağırlıkta geçsen o cosinüs sinüsü paşa paşa öğrenmek zorundasın başka şansın yok

Top Bottom