Neler Yeni

Ekran Kartımda Sıkıntı Var

ebosh2580

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
İbrahim M.
Sistemim 1 yıllık. Ekran kartı Rx6600 dün akşam sorun yoktu. Sabah bilgisayar 5 dk da açıldı ve masaüstünde takılmalar vardı. Bilgisayarı kapatıp ekran kartını söküp taktım çünkü bir kere daha olmuştu bu şekilde halletmiştim. Ama olmadı. Sonra FurMarkta ort 10 saniye döndü. Ama sorun devam ediyordu. Sonra kapattım bekledim baya sonra açınca şifreyi girdim dondu ve kapandı. 3 kere denedim şifreden sonra yük biniyor ve kapanıyor. Yardımcı olun 2 gün sonra sınavlarım başlıyor. :(

Can...

80+ Platinum
Sistemim 1 yıllık. Ekran kartı Rx6600 dün akşam sorun yoktu. Sabah bilgisayar 5 dk da açıldı ve masaüstünde takılmalar vardı. Bilgisayarı kapatıp ekran kartını söküp taktım çünkü bir kere daha olmuştu bu şekilde halletmiştim. Ama olmadı. Sonra FurMarkta ort 10 saniye döndü. Ama sorun devam ediyordu. Sonra kapattım bekledim baya sonra açınca şifreyi girdim dondu ve kapandı. 3 kere denedim şifreden sonra yük biniyor ve kapanıyor. Yardımcı olun 2 gün sonra sınavlarım başlıyor. :(
psuda sorun olabilir hocam yüke girince pc kapandı diyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

markası nedir psunun

equionx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Ahmet küçük
Psu olabilir

ebosh2580

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
İbrahim M.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Corsair spec delta kasasının kendi psu su

Az önce oyuna girdim CPU 100 Gpu 10 larda geziyor

psuda sorun olabilir hocam yüke girince pc kapandı diyorsun

markası nedir psunun
AMD güncellemesi var onu yapıyorum

Can...

80+ Platinum
Corsair spec delta kasasının kendi psu su

Az önce oyuna girdim CPU 100 Gpu 10 larda geziyor

AMD güncellemesi var onu yapıyorum
kaç senelik hocam occt test indirsene bir power test yap bakalım sorun nerede sonra da occt 3d ve vram yapıp kartı yüke sokarsın

Can...

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Tunahan Selçuk

Can...

80+ Platinum

ebosh2580

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
İbrahim M.
Sistem hiç açılmıyor ise güç kablosunu çıkarın bios pilini sökün ve güç tuşuna 15 saniye basılı tutun.
Bunu görmeden önce çıkarttım pili açtım şimdi geldi sistem testi denicem

Sanırsam düzeldi, FurMarkta 40 tan 130 FPS e çıktı ve ısı bilgilerini görebildim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Tunahan Selçuk
Bunu görmeden önce çıkarttım pili açtım şimdi geldi sistem testi denicem

Sanırsam düzeldi, FurMarkta 40 tan 130 FPS e çıktı ve ısı bilgilerini görebildim.
Çözüm yolunuz neydi

Top Bottom