Arama sonuçları: *

1. RPchepfoxCS

❌İndirim Bitti! Levis ürünlerinde indirim!

İptal olmuş benimkiler
  2. RPchepfoxCS

Bedava Apple 3 ay müzik & 3 ay (50gb) icloud+

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/specials/apple-music burdanda konudaki linke ulaşabilirsin. 1724351362 Devam dedikten sonra alabilirsin bende 3 ay gözüküyordu sana 4 gözükmüş.
  3. RPchepfoxCS

Evet geçen sefer her yolu denedim alamadım sadece apple ‘a ait bir cihaz ile alabildim.
  4. RPchepfoxCS

(Kampanya ilk kez kullanacaklar için geçerli sanırım) 1 sene önce aynı kampanya vardı o zaman kullanmıştım. https://redeem.services.apple/msh-tr-online-mts-3m-2022?rt=Online
  5. RPchepfoxCS

❌İndirim Bitti! 🔥🔥FIFINE Oyun mikrofonu🔥🔥1.017,31 TL🔥🔥

Evet kadroid bir mikrofon fakat arka plandaki sesleri alıyor. Odamın kapısı kapalı olsa bile içerdeki sesleri kısıkta olsa alıyor heleki kuşun sesinden benim konuştuğum gitmiyor. Kesinlikle ekstra ses engelleyici bir uygulama ile destekleyip kullanmak gerekiyor.
  6. RPchepfoxCS

❌İndirim Bitti! 🔥🔥FIFINE Oyun mikrofonu🔥🔥1.017,31 TL🔥🔥

Geçen ay aliexprees üzerinden 600tl almıştım ürün kalite olarak fiyatına göre çok iyi. Ses kalitesi tek başına beğenemedim arka plan seslerini alıyor. Sonar+amd noise suppression ile kullanıyorum memnunum. stand’ta aldım çok güzel oldu. Stand olmadan zor oluyor kullanmak.
  7. RPchepfoxCS

iPhone 12 mini Orjinal kılıfları

Rica ederim benimki az önce kargoya verildi üründe fiyat hatası yok alacak arkadaşlar varsa.
  8. RPchepfoxCS

stokları bitirmek amaçlı verdiklerini düşünüyorum 59tane stok kalmış gözüküyor.
  9. RPchepfoxCS

https://www.teknosa.com/apple-mhk73zma-iphone-12-mini-uyumlu-magsafe-ozellikli-deri-kilif-productred-p-145070220 Üstteki linkte gözükmüyor ama hala daha aynı fiyattan satılıyor.
  10. RPchepfoxCS

Kullanıcı yorumlarına baktığımda çokta kötü yorum görmedim. Kullandığım spigen bile 4. Ayında sarardığı için artık markalara önem vermiyorum. Ucuz plastik kılıfların bile 150 200 olduğu dönemde apple ın deri kılıfını bu fiyata almak zor.
  11. RPchepfoxCS

200₺ orijinal deri kılıf için bedava fiyat gürgençler’de 2000₺ satılıyor 🙂
  12. RPchepfoxCS

🔥İndirim 20 metre serit led vergisizl 150 tl

Bekleyin. choice day gelir yakın zamanda tekrar düşecektir fiyatı.
  13. RPchepfoxCS

2 haftadır 12v ile kullanıyorum sıkıntı olmadı şuana kadar. Kontrolcünün 12v versiyonuda var tıpa tıp aynı duruyorlar tahminimce iç anakartı aynı dış etiketi farklı. Sorun olsaydı ilk taktığımda yanardı. 1722509169 Çok fazla iade ücretim oldu aliexpress’te maksimum 1 hafta içinde geldi.
  14. RPchepfoxCS

Değmez. Bekleyin tekrardan 100 200 bandına düşecektir.
  15. RPchepfoxCS

Geçen ay aynısını 96₺ almıştım vergi dahil. Kontrolcüsü 5v usb ile geliyor 20 metreyi tam anlamıyla beslemiyor. Kontrolcünün içini açıp 12v trafoya bağlayıp kullanıyorum loş bir ortam için gayet yeterli. 20 metre fakat ledler arasındaki boşluk biraz fazla odayı cidden aydınlatmak istiyen...
  16. RPchepfoxCS

❌İndirim Bitti! 🔥FIFINE A6NEO VERGİ DAHİL 790 TL 🔥

ses kaydı çekmeye müsait bir ortamda değilim hocam. hali hazırda sonar ayarın var ve denemek istiyorsan paylaşım butonundan ayarının linkini kaydedebilirsin. yukarda paylaştığım ayar
  17. RPchepfoxCS

bu şekil kullanıyorum ben + olarak amd noise suppression açık.
  18. RPchepfoxCS

❌İndirim Bitti! Nike Air force ayakkabı 547 TL

kalitesinden kutusundan anlarım diye düşünüyorum. en kötü yakınımdaki nike mağazasına götürür sorgularım bu fiyata bedava.
  19. RPchepfoxCS

❌İndirim Bitti! Nike Air force ayakkabı 547 TL

1 tane aldım çakma gelirse iade ederim en kötü.
  20. RPchepfoxCS

mikrofonu kullananlara sonar ile kullanmasını tavsiye ederim. kendim sonar + amd noise suppression ile kullanıyorum çok memnunum arka planda ufacık bir sesi bile almıyor. ses kalitesini bu şekil kullanımda daha hoş buldum.
Top Bottom