Neler Yeni

🔥İndirim 20 metre serit led vergisizl 150 tl

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Ahmet

Geçen ay aynısını 96₺ almıştım vergi dahil. Kontrolcüsü 5v usb ile geliyor 20 metreyi tam anlamıyla beslemiyor. Kontrolcünün içini açıp 12v trafoya bağlayıp kullanıyorum loş bir ortam için gayet yeterli. 20 metre fakat ledler arasındaki boşluk biraz fazla odayı cidden aydınlatmak istiyen almamalı. Bilgisayar kasamın hem içine hem altına döşedim anakart ile kontrol ediyorum çok hoş bir görüntü sağladı.100 200 bandına alınabilecek ürün. 360₺ etmez
baskasinin adina almaniz lazim hocam aileden baska birisinin ustune alin.
1000028462.jpg

Arkadaşlar 470 TL'ye aldım ama içime sinmedi sizce iade etmeli miyim?

Rudiarius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Samet Yılmaz
Geçen ay aynısını 96₺ almıştım vergi dahil. Kontrolcüsü 5v usb ile geliyor 20 metreyi tam anlamıyla beslemiyor. Kontrolcünün içini açıp 12v trafoya bağlayıp kullanıyorum loş bir ortam için gayet yeterli. 20 metre fakat ledler arasındaki boşluk biraz fazla odayı cidden aydınlatmak istiyen almamalı. Bilgisayar kasamın hem içine hem altına döşedim anakart ile kontrol ediyorum çok hoş bir görüntü sağladı.100 200 bandına alınabilecek ürün. 360₺ etmez
hocam 5v yerine 12v takarsanız patlar, aynı volt(5v) daha yüksek amper takmanız lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
enes hünkar
hocam 5v yerine 12v takarsanız patlar, aynı volt(5v) daha yüksek amper takmanız lazım
2 haftadır 12v ile kullanıyorum sıkıntı olmadı şuana kadar. Kontrolcünün 12v versiyonuda var tıpa tıp aynı duruyorlar tahminimce iç anakartı aynı dış etiketi farklı. Sorun olsaydı ilk taktığımda yanardı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İade ettim hocam ne zaman yatar acaba
Çok fazla iade ücretim oldu aliexpress’te maksimum 1 hafta içinde geldi.

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Ahmet
2 haftadır 12v ile kullanıyorum sıkıntı olmadı şuana kadar. Kontrolcünün 12v versiyonuda var tıpa tıp aynı duruyorlar tahminimce iç anakartı aynı dış etiketi farklı. Sorun olsaydı ilk taktığımda yanardı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok fazla iade ücretim oldu aliexpress’te maksimum 1 hafta içinde geldi.
Hocam sizce bunu almalı mıyım yoksa indirim mi beklemeliyim?

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Argb olsa iyi olurdu

Top Bottom