Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥FIFINE A6NEO VERGİ DAHİL 790 TL 🔥

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,174
İsim
Selim
Dip ses bilmiyorum ses kaydın da vs hiç bir şey yok gayet tok ve temiz kol 200 TL bile değil al bir tane çok rahatlatıyor masayı
Mesaj otomatik birleştirildi:

sende de oluyor mu knk o dediğim şey 10 sn filan bi nefe al ver yapıyor
Wpden ses atınca dip ses gidiyor benim. Onun dışı dcde dip ses yapmıyor da olabilir belki yanlış hatırlıyorumdur çok deneyemedim. Kolu kaliteyi beğenirsem alırım dedim sipariş gecicem.

Bayramdurmus

80+ Bronze
Wpden ses atınca dip ses gidiyor benim. Onun dışı dcde dip ses yapmıyor da olabilir belki yanlış hatırlıyorumdur çok deneyemedim. Kolu kaliteyi beğenirsem alırım dedim sipariş gecicem.
Renk nasıl dediğim şey sende de oluyor mu

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,174
İsim
Selim
Dip ses bilmiyorum ses kaydın da vs hiç bir şey yok gayet tok ve temiz kol 200 TL bile değil al bir tane çok rahatlatıyor masayı
Mesaj otomatik birleştirildi:

sende de oluyor mu knk o dediğim şey 10 sn filan bi nefe al ver yapıyor
Evet de bence güzel ya rgbsi soft göz almaması lazım sonuçta. Nefes alma animasyonu var bende de.

Bayramdurmus

80+ Bronze
Evet de bence güzel ya rgbsi soft göz almaması lazım sonuçta. Nefes alma animasyonu var bende de.
Rgb böyle iyi abartı değil 10 sn'de bi 1 saniye bile sürmüyor kapanıp açılıyor renk o sende de oluyor yani

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
enes hünkar
mikrofonu kullananlara sonar ile kullanmasını tavsiye ederim. kendim sonar + amd noise suppression ile kullanıyorum çok memnunum arka planda ufacık bir sesi bile almıyor. ses kalitesini bu şekil kullanımda daha hoş buldum.

BabaVoss7

80+ Silver
mikrofonu kullananlara sonar ile kullanmasını tavsiye ederim. kendim sonar + amd noise suppression ile kullanıyorum çok memnunum arka planda ufacık bir sesi bile almıyor. ses kalitesini bu şekil kullanımda daha hoş buldum.
sonar güzel iş yapıyo gerçekten ses konusunda

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,174
İsim
Selim
Nvidia broadcast kurdum leş gibi oldu. Sonarı da denerim.

Aurelia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Atilla Can Kılıç
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Parçaları, Hazır Sistem, İndirimler, Oyun
Broadcast ile kullanıyorum ne fan sesi ne de arkamda ki pervanenin sesini alıyor.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
SEFA KAYA

Aurelia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Atilla Can Kılıç
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Parçaları, Hazır Sistem, İndirimler, Oyun
broadcast ben de mi kurmalıyım ? verimli oldumu dostum
Bende hiçbir sıkıntı çıkarmadı gürültü azaltmasını kulaklığımda da kullanıyordum. Mikrofonda denediğimde ses kalitesini bozmadı veya boğmadı o yüzden kullanmaya devam ediyorum. Arkamda son aşamada pervane dönüyor. Hiçbir şekilde sesini almıyor. Kasamın fanları veya Mahallede sanki böbreklerini çıkartıyorlarmışçasına çığlık atan çocukların seslerini almıyor.

Lkky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
bartu kaan uysal
Yıllardır f/p ürünler kullanıp mikrofon mevzusunu öyle çözmeye çalışıyordum ve tam istediğim kalitede bir ses alamıyordum. Ya sesim az gidiyordu ya kesilmeler oluyordu, Sonunda f/p bir ürün ile istediğim kalitede ses alabildim. Bilgisayardaki her işlem için bende broadcast uygulamasıyla gürültü engelleyerek kullanıyorum ve şimdilik problem yaşamadım. Sadece discord'da direkt varsayılan olarak fifine'ı seçip krispi açıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,957
Üyeler
153,477
Son üye
Emreaysen06
Top Bottom