Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥FIFINE A6NEO VERGİ DAHİL 790 TL 🔥

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
İndirim devam ediyor mu? Yeni kullanıcı indirimiyle ne kadar şuan alınır mı o fiyata?

Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Tugra
Benim mikrofonda hala gümrükte , benim 2 ürün daha vardı onlar geçmiş bi mikrofon kaldı

mmiracy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
muhammed miraç
Benim mikrofonda hala gümrükte , benim 2 ürün daha vardı onlar geçmiş bi mikrofon kaldı
sizinkini 2 gün içinde kargoya verilmesse haftaya pazartesine ertelenecek galiba benim bugün geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani ptt ye kargo ulaşmassa

Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
M. Ali ARSLAN
Hayırlı olsun o uymaz diyen ortalığı karıştıran arkadaş nerde :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim daha gümrükten çıkmadı ona şükür :D
Benim ilk aldigim urunden sonresimdeki arkadsin kullandigi metalik parcanin ustundeki son siyah oval parca cikmadi.

Benden baskasi uydurmadim dediyse bilemem, nerde o arkadas deyince yazayim dedim.

Ilk posttaki linkteki urun, indirimden once 1200e almistim. Stand onerilen stand. N11 den almistim.

Elimdekilerle sondan 2.resim atan arkadas gibi bende UYDURDUM. zaten yazmistim ama cok kotu duruyo, zorla uydurulmus gibi.

Ama sonresmi atan arkadasin fotosuna dikkat edin. Son sikma aparatinin oldugu noktaya baglanan konik siyah pilastik, hemen altinda metal rengi saplamaya giren parca yok.

Extra alinan aparatsa anlamaya calisiyorum. Arkadas alinan aparatla demis. Acaba stand ve mic yaninda bi parca daha mi alindi. Bende o parcayi ariyorum.

Bu arada indirimlinurundende siparisim var. Belki indiirm oncesinde aldigim urunle farklidir ve o parca cikar.

Gelsin detayli sekilde yazicam.

1200e aldigim uru fifine offical store dan idi. Bakalim bu indirimli urun herseyiyle aynimi, sesine kadar test edip yazicam

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Erman
Arkadaşlar ürün bugün elime ulaştı. Bende Bm-800 ve Behringer umc22 vardı. Ses kartı Bm-800'ün dip sesini ortadan kaldırıyordu. Ama kablo vs yer kaplıyor diye Fifine alıp denemek istedim. Alırken Zealsound RGB modelide inidirmdeydi ve micrafon kolu ile geliyordu ama bende hali hazırda olduğu için almadım. (Fifine ve Zealsound başka modellerinin incelemelerine baktım).
Neyse ses konusuna gelecek olursak. İkisi de ses olarak benzer kalitede Fifine tok ve bas bir sese sahipken. Bm-800 daha berrak sese sahip gibi
Kazasız belası iyi günlerde kullanın üzmeyecek bir ürün.

Bayramdurmus

80+ Bronze
Arkadaşlar ürün bugün elime ulaştı. Bende Bm-800 ve Behringer umc22 vardı. Ses kartı Bm-800'ün dip sesini ortadan kaldırıyordu. Ama kablo vs yer kaplıyor diye Fifine alıp denemek istedim. Alırken Zealsound RGB modelide inidirmdeydi ve micrafon kolu ile geliyordu ama bende hali hazırda olduğu için almadım. (Fifine ve Zealsound başka modellerinin incelemelerine baktım).
Neyse ses konusuna gelecek olursak. İkisi de ses olarak benzer kalitede Fifine tok ve bas bir sese sahipken. Bm-800 daha berrak sese sahip gibi
Kazasız belası iyi günlerde kullanın üzmeyecek bir ürün.
BM-800 İle bunu bir tutmak olmaz en çöp mikrofon'lardan biri BM-800 Bu mikrofonun incelemelerine baktığım zaman çok iyi olduğunu gösteriyor

Rindane48

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Gökhan Gümüş
Arkadaşlar tekrar indireme girer mi

Bayramdurmus

80+ Bronze

mmiracy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
muhammed miraç
benim mikrofonum geldi standa taktım düzgün çalışıyo

Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
M. Ali ARSLAN
Benim ilk aldigim urunden sonresimdeki arkadsin kullandigi metalik parcanin ustundeki son siyah oval parca cikmadi.

Benden baskasi uydurmadim dediyse bilemem, nerde o arkadas deyince yazayim dedim.

Ilk posttaki linkteki urun, indirimden once 1200e almistim. Stand onerilen stand. N11 den almistim.

Elimdekilerle sondan 2.resim atan arkadas gibi bende UYDURDUM. zaten yazmistim ama cok kotu duruyo, zorla uydurulmus gibi.

Ama sonresmi atan arkadasin fotosuna dikkat edin. Son sikma aparatinin oldugu noktaya baglanan konik siyah pilastik, hemen altinda metal rengi saplamaya giren parca yok.

Extra alinan aparatsa anlamaya calisiyorum. Arkadas alinan aparatla demis. Acaba stand ve mic yaninda bi parca daha mi alindi. Bende o parcayi ariyorum.

Bu arada indirimlinurundende siparisim var. Belki indiirm oncesinde aldigim urunle farklidir ve o parca cikar.

Gelsin detayli sekilde yazicam.

1200e aldigim uru fifine offical store dan idi. Bakalim bu indirimli urun herseyiyle aynimi, sesine kadar test edip yazicam
guncelleme yapmam gerekiyor arkadaslar

1- bu topic i acan arkadasin linkindeki uiygun fiyatli urun ile borkac hafta once fofine offical store dan aldigin urun ayni, hocbir fark yok.
2- n11 de satilan stand ile uyumlu olarak toplayabilirsiniz, stand kutusundan cikan normal mikrofon tutacak aparatinin alt plastigini sokup, fifine a adapte ettiginizde mis gibi sistem uyumlu olarak kurulmus oluyor.

alan herkese hayirli olsun.

Not: daha once aldigim sitanddan normal mikrofon aparati cikmamisti. son aldigim n11 standi gelince icinden cikti. sorun onceki aldigim stand da imis.

Bayramdurmus

80+ Bronze
Paramı harcadığım en iyi ürün olabilir

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    1.8 MB · Hit: 54
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,988