Arama sonuçları: *

1. S

bütçeme göre telefon önerisi istiyorum

Sifir kapali kutulari 33-36 araliginda satiyorlar ama 4-5 aylik ikinci el satanlar var 27-30 araliginda, ikinci el, temiz alabilirsin.
  2. S

Apple modellerini yasal olmayan yollardan kayit ettiremezsin 4+4 kullanim sonrasi 2 ay daha uzatma yapabilirsin 1-2k ucreti dahilinde. Samsung'lari server ile kayit ettirebilirsin onun da fiyati 100 - 200 USD araliginda oluyor. En son S23 Ultra 105 USD 'di yanlis hatirlamiyorsam. Ilk zamanlar...
  3. S

O halde cift fiziki sim'li model olmasina dikkat etmeniz lazim. Cin surumunde var, EU ve US'ta cift fiziki SIM yok.
  4. S

Yurtdisi android al, seneye agustostan sonra server kayit ettirirsin. S23 Ultra rahatlikla bulunabilir bu civarlara hatta birkac aylik tertemiz S24 Ultra'da bulabilirsiniz. Xiaomi onermiyorum direnc riskli, dandik bir tamirciye denk gelirseniz telefon cop olur.
  5. S

0 Dan bilgisayar kuruyorum, yardımcı olun.

Yeterince dolandirilmissin, kasan da kotu zaten. Sahibinden'e "ekran kartsiz kasa" veya "ekran kartsiz sistem" diye arat. Icerisinde ekran karti bulunmayan sistemler var 7-8'e hazir AM4 sistem bulursun R5 5500lu falan, ekran kartini takar kullanirsin. Tek tek alirsan daha pahaliya gelir...
  6. S

Yardım ekran kartı alıcam 2. el furmark sonuçları sizce nasıl?

Sıcaklık normal, fan devri yüksek. Yakın zamanda bakım yapılmadıysa sorun yok, yapılmış olmasına rağmen durum buysa fan gürültüsü biraz baş ağrıtabilir. Ses benim için sorun değil diyorsanız, sorun yok. Uzaktan alınacaksa OCCT testi de isteyin.
  7. S

İphone 15 Pro almak istiyorum sizce doğru bir seçim mi ?

O kadar büyük bir adamımki attığın bütün mesajları yediremeyip düzenledin tek tek. Sana bu ezilme yeter. Bir dahaki sefere elalemin kendi parasıyla ne yapacağına karışmamayı öğrenmişsindir :) Gelip öyle hava basarsan, alırlar havanı eski mesajlarınla. 30 liralık kupon kovalayıp, millete...
  8. S

😂😂😂😂 "arkadaşlar kuyumcuyum ama varsa bi 100 liralık beleş kuponunuz yalvarırım verin yaa, bu arada n11'den kendime 36 adet ABIBAS marka çorap aldım, kuyumcuyum sizi cebimden çıkarırım bu arada çok zenginim" HAHAHAHAHAHAHAH Ya hadi yavrum ya bak işine allasen, kime neyi kanıtlamaya çalışıyosun...
  9. S

Hüü, 30 liralık n11 kuponu hangi kanalda paylaşılmış kaçırdım hüüüüüü Dön köyüne geç olmadan, şehir şimdiden bozmuş seni. Ortamlarda eziklenmemek için iPhone çekmişsin belli ama yürüyüşünden sefalet akıyor. :)
  10. S

30 liralık n11 kuponu kovalayan biri için çok fazla iddialısın yavrum ya. Paspas etmeyeyim seni ayağımın altına hadi bak işine babacığının ekstra 20 saat yaptığı hamallık mesaisinden aldığı kaçak 14PM ile büyüklük taslama bana 😂
  11. S

Aynen abisi, benim golden'a mahallede 2 tur attır da bi dürüm parası koyayım cebine kan şekerin düşmüş kafan çok çalışmıyor :)
  12. S

Milletin parasi var veriyor, git bi agzini calkala listerine ile de kokusu bizi baymasin
  13. S

Yardım Macbook Air M1 İçin GeforceNow alınır mı

1 aydir kullaniyorum anakart serviste oldugu icin, kullanmiyorum daha dogrusu rezalet. Premium uyeligim var, adamakilli bilgisayara baglanamadim hic. Fiber int var, 80-20 hizlarim. Goruntu camur gibi oluyor, online oyunlar zaten hic oynanmiyor.
  14. S

Yardım İtopya ürün iade olur mu

Gozunun onunde bozulsa bile iade almalari gerekiyor ama yollarsan %90 ihtimalle kullanici hatasi diyerekten servis surecini baslatacaklar. Yamyam sirketlerin olmadigi, adaletli bir ulkede olsak bu tarz durumlarda konu acmaya bile gerek kalmaz, aninda degisimini yaparlardi :)
  15. S

Iphone 14 alınır mı ?

Sagol busraGPT
  16. S

Throne and Liberty oynayan varsa beklerim

Oyun bakimda mi? Geforce now'dan giricem bakimda vs. yaziyor.
  17. S

Yardım İtopya ürün iade olur mu

Bu tarz durumlarda biraz cakal olmak gerekiyor. Sehir disindaydim urunu daha yeni actim, boyle boyle sorunlari var iade edecegim deyip yollasan pasa pasa iadesini alirdi itopya.
  18. S

İphone 15 256 Gb aldım. Hata mı yaptım?

Teknosa seni tezgaha getirmis biraz. Hem 13'e az para saymis, hem de 60'a kitlemis 15'i.
  19. S

Honor Pad X9 4GB 128GB WiFi 11.5' 5.799 TL'den Alınır mı?

Yil olmus 2024 hala TFT LCD uretenlerin validesine selamlar. Bu tableti 2K ya verseler yine almam ben. Display Type TFT LCD, 120Hz Size 11.5 inches, 376.4 cm2 (~84.1% screen-to-body ratio) Resolution 1200 x 2000 pixels, 5:3 ratio (~203 ppi density)
  20. S

🔥İndirim Lenovo Legion R27QE 27" 2k 180Hz 0.5ms Monitör Sepette 6.799TL

Viewsonic 2780J 'ten geçmeye değer mi? 0.5ms MPRT mi yoksa GtG mi? MPRT miş değmez.
Top Bottom