Arama sonuçları: *

1. S

James Donkey 619S alınır mı ?

Bu klavye de kullanılan Switch modeli nedir? Ayrıca alınır mı? Yazılıma nereden ulaşabilirim yeni bir model mi? Bir bilgi bulamadım.
  2. S

Yardım Rampage KB R91 - Rampage KB-R90 Orion - Rampage RMK-GX7 STRIKE

Valorant oyuncusuyum, 60 HZ Monitörüm olsa da artık en azından klavye de avantajlı olmak istiyorum. Çin işi klavye oldukları hakkında bilgim var, lakin beni 2-3 yıl götüreceğini düşünüyorum. Yanlış bilmiyorsam hiç birinde kronik bir sorun bulunmuyor. GX7 Strıke, Jixian Blue kullanıyor ve Cherry...
  3. S

Aerocool Cylon RGB 750W 80+ Bronze Akrilik Pencereli Kart Okuyuculu USB 3.0 Siyah ATX Oyuncu Kasası Alınır mı ?

Hava akışı kötü. Bunda ön mesh panel bulunuyor. Hava akışı olarak daha iyi. Ayrıca 500W da yeterli olur...
  4. S

500 TL'ye Klavye önerileriniz?

Buyrun. https://www.hepsiburada.com/motospeed-ck62-rgb-dual-mode-bluetooth-blue-switch-mekanik-klavye-p-HBV00000RZUKO
  5. S

Display port gerekli mi

HDMI ile yapmanız lazım. Ben DP giriş var sandım o yüzden. Sen aldırma HDMI ile yapın. Ve attığım kablo ile 144 Hz alabilirsiniz.
  6. S

Display port gerekli mi

O Zaman HDMI kullanın. Bu kablo ile 144 Hz alabilirsiniz, HDMI girişinden. https://m.trendyol.com/paugge/premium-sertifikali-hdmi-2-0b-kablo-2-metre-p-37200637?gclid=Cj0KCQjwzN71BRCOARIsAF8pjfgcL83MwTxXTrLZTS46AikgyrxVpJQ1UZOBL2lFO3nVHfLhe1LaKOYaAnaiEALw_wcB&boutiqueId=316800&merchantId=122305
  7. S

Vega 64 vs 5700 XT

Kesinlikle bekleyin. Vega 64 O.C işlemi uygulamayı deneyin mükemmel performans veriyor.
  8. S

Aynı özellikli ram farklı marka

Uyumsuzluk sorunu olabilir. Dual + Dual olsa Quad kullanırdın ama sorun olacağını sanmıyorum. Bir test ederek alın.
  9. S

Display port gerekli mi

Display veyahut HDMI 1.4 kablo sizin için uygun olacaktır. Size bu kabloyu öneririm...
  10. S

Display port gerekli mi

Aynı fiyata 2.0 var. Ayrıca en kaliteli marka Paugge bu konuda.
  11. S

230 240 TL'ye ses kasmak için kulaklık

Corsair, çok daha kaliteli bir markadır. İndirime düşüyor arada 250 TL. Paranız yoksa biriktirin HS35 Alın çok rahat ve sesi gayet iyi.
  12. S

Enteresan ısı değerleri

Açabilirsiniz. Ayrıca V-SYNC ayarını kapatın daha yüksek FPS alırsınız. Kullanımlar ve değerler normal.
  13. S

Display port gerekli mi

Hayır, hiç bir performans düşüklüğü olmaz. Ekran kartının Display Port girişine takarak DP kablo ile de kullanabilirsiniz. DP Kablo 144 Hz tazeleme hızı almak için işe yarar. Lakin HDMI maksimum 120 Hz tazeleme hızını veriyordu. Artık yeni HDMI serisi çıktı 2.0 versiyonu bunlar ile 144 Hz...
  14. S

Enteresan ısı değerleri

Her şey gayet normal. Stok soğutucu ile de gayet iyi değerler alıyorsunuz. Sisteminiz hayırlı olsun. Ayarlardan V-SYNC kapatıp, MSAA gibi ekstra ayarları açıp kullanımı arttırabilirsiniz.
  15. S

ModArt'ın son pcsi alınır mı

Sorun yok hocam. En hızlı tepkime süresine sahip panel TN panel. Lakin rekabetçi oyunlar oynamıyorsan günde 7-8 saat CS:GO, Fortnite, R6 VS. Renklere önem veriyorsan ve arada film izliyorsan yanında da 144 Hz istiyorum diyorsan IPS panel. VA panel de bunların ortası sayılır.
  16. S

IPS 144 Hz monitörlerin hiç biri gerçek 1 MS değil. Çoğu 7-8 MS. Veyahut 5. 1 ile 5 MS arasındaki farkı anlayamazsın. Tepkime süresi 144 Hz zaten bu da oyunda gene farkını ortaya koyacaktır.
  17. S

mouse önerisi

İçindeki sensörü ve ergonomisi ile tam E-Spor oyuncusu mouse'u. Görünüşü aldatmasın, gayet iyi mouse.
  18. S

BU İŞLEMCİ AMD HD 6570'İ BESLERMİ

Darboğaz olur. Doğru dürüst besleyemez. Oynayacağınız oyunlara bağlı. Ama kullanılır.
  19. S

Buyrun. https://www.hepsiburada.com/samsung-24-lc24rg50fqmxuf-fhd-144hz-freesync-hdmi-dp-kavisli-va-gaming-monitor-p-HBV00000JGUV3?magaza=Samsung%20T%C3%BCrkiye&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=Cj0KCQjwzN71BRCOARIsAF8pjfgKZscMpj6-28P1-BXvQ39S3OZ4Gu6rXXRx3cRSTorxWQGY3CvPqxQaAjLtEALw_wcB...
Top Bottom