Neler Yeni

ModArt'ın son pcsi alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ali
ekran kartının 2 fanlı olması tereddütte bıraktı
ayriyetten kasa ve anakart hakkında bilgisi olan varsa yorumlayabilir mi almayı düşünüyorum
yani sonuç olarak alınır mı alınmaz diyen arkadaşlar bana sistem linkini atarsanız mutlu olurum
İyi forumlar...

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Alınır.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Alınır.
Parçalar gayet kaliteli.

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Xigmatek güç kaynağı biraz sesli çalışıyor. Dert etmeyecekseniz, alınmayacak bir bilgisayar değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5700 XT Sistem tercih edilebilir. Lakin biraz daha arttırıp Mesh panel kasalı, 2070 Super bir sistem alırsınız. https://www.teknobiyotik.com/kampan...lari/teknobiyotik-x15-oyuncu-bilgisayari.html
teknobiyotiği kimsenin önermediğini duydum internet alışverişlerine baya cahil biri olarak güvenilir olan vatanı tercih etmek istiyorum şahsen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xigmatek güç kaynağı biraz sesli çalışıyor. Dert etmeyecekseniz, alınmayacak bir bilgisayar değil.
istediği kadar sesli olsun valla yeterki sorun çıkarmadan çalışsın bilgisayar

ShotteN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa Özder
teknobiyotiği kimsenin önermediğini duydum internet alışverişlerine baya cahil biri olarak güvenilir olan vatanı tercih etmek istiyorum şahsen
Bu sistem gayet iyi. Teknobiyotik, gayet güvenilir ayrıca. İki kez alışveriş yaptım hiç bir sorun yaşamadım. Vatanbilgisayar, KDV indirimi olmadığı sürece kazık bir yer. Alınmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ali
Bu sistem gayet iyi. Teknobiyotik, gayet güvenilir ayrıca. İki kez alışveriş yaptım hiç bir sorun yaşamadım. Vatanbilgisayar, KDV indirimi olmadığı sürece kazık bir yer. Alınmaz.
fiyatta daha yükselemicem çünkü üstüne 144hz monitör eklemeyi planlıyorum

Çınar Yaşar

80+ Gold
Bence RTX 2070 olması dışında mükemmel sistem, ama ekran kartını RX 5700 XT yapabilirsin

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Top Bottom