Neler Yeni

Aynı özellikli ram farklı marka

Kozo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Gurur Dal
İyi geceler bende 2x4 gskill drr3 1600 MHz ram ver başka marka 4 gb drr3 1600 MHz ram taksam çakışma olurmu olmazmı.

106410

80+ Silver
Takarsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Emre Balyenez
frekansları tutsada modelleri tutmayacağı için teoride çalışır pratikte ara sıra mavi ekran alırsın.

ShotteN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa Özder
Uyumsuzluk sorunu olabilir. Dual + Dual olsa Quad kullanırdın ama sorun olacağını sanmıyorum. Bir test ederek alın.

• Beğen
Reaksiyonlar: Kozo

Kozo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Gurur Dal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hmm anladım kalsın o zaman böyle devam edeyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uyumsuzluk sorunu olabilir. Dual + Dual olsa Quad kullanırdın ama sorun olacağını sanmıyorum. Bir test ederek alın.
Hiç test felan yapacak gücüm kalmadı aklıma takılır habire kontrol ederim aynı marka bulursam alırım o zaman

Bide usta bende gtx 780 384 bit gdd5 Asus direct U 3 GB ekran kartı var sen işi bilen birine benziyon bunu ben kaliteli bir tamirciye verdi. Gpu Reballing dediler 3 ay servis garantisi verdiler 1 gün kullandım eskisinden beter oldu tekrar alıp bakacaklar iyice yapacaklar iş görürmü o ekran kartı

TDP değeri yüksek diyolar nette bende 750 watt PSU var +80 plus

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Berke Demirbaş
Özellikler felan aynıysa kesinlikle sıkıntı olmaz.farklı olan tek şeyin marka olması lazım bende aynı şekilde 2 farklı markanın ürününü kullanıyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: Kozo
Top Bottom