Arama sonuçları: *

1. B

Öneri MAX 13.000TL OLUCAK ŞEKİLDE LAPTOP ÖNERİR MİSİNİZ

Hem kendim için hemde kız kardeşim ve komşum için bir laptop bakıyorum bu laptop hem ders için hemde Roblox Minecraft ve sims gibi oyunları rahatça oynatabilecek şekilde olmalı Max 60fps verse yeterli, günlük kullanımda yavaşlık hissiyatı vermeyecek önerileriniz var mı?
  2. B

3060ti+5600 ikilisi düşük ve stabil olmayan fps

cs2'de sabit bir şekilde en düşük ayarlarda 144fps alamıyorum 1080p'de kullanıyorum sorun neyde olabilir?
  3. ASUS TUF GAMİNG K3 RED SWİTCH

İstanbul ASUS TUF GAMİNG K3 RED SWİTCH

Beyler bayanlar Asus tuf gamıng K3 red switch klavye almak isteyen var mı aranızda sıfır daha kutusu faturası her şeyi var paraya ihtiyacım var konuşmak isteyen olursa iletişime geçin lütfen İstanbul içi 27.07.2024 tarihinde gaming genden mağazadan elden aldım
  4. B

MSİ VS ASUS Hangisini tercih edersiniz

msi performanstır asus abartı kalitedir
  5. B

Hangisi FPS oyunları için daha iyidir

anlayamadıgım için red switch aldım hala bilmiyorum
  6. B

elimde bunlar var bunları kullanıyorum dostum başka bir öneri istemedim sizden 1722289940 neden peki bir farkı var mı
  7. B

merhaba biri optical brown switch biri ise red switch ben fps oyunları oynayan biriyim hangisinin tepkime süresi daha azdır ve idealdir Rampage KB-R96 ULTIMATE üste yazan klavye aynı zamanda kanalda videosuda bulunuyor ama bir türlü emin olamadım kıyaslandıgında hangisini daha iyi...
Top Bottom