Arama sonuçları: *

1. A

Ryzen R5 7600 işlemci için sıvı soğutma önerisi

fanların logo olan yüzleri hava alır genellikle reis ona göre kontrol et bi istersen
  2. A

Ryzen R5 7600 işlemci için sıvı soğutma önerisi

reis fanları ters montaj yapmış olabilir misin dalgınlığına gelmiştir belki bi kere benim başımada geldide
  3. A

5600X HAVA VEYA SIVI SOĞUTMA

peki reis bunlar ileride 5800x3d almayı düşünüyorum o işlemciyide soğuturmu 2k da?
  4. A

sağolasın reis not aldım biraz daha araştırıcam
  5. A

sağolasın reis thermalright güvenilir mi çok duymadımda ismini
  6. A

İyi akşamlar.elimde 5600x işlemci var 2k monitör sipariş edicem. 2k oyunculuğa uygun hava soğutma veya sıvı soğutma tavsiyesi verebilir misiniz? kasa Rajintek ponos ultra ms4( 360m sıvı soğutma 165m hava soğutma destekli)
  7. A

2 Anakart tek kasa arıyorum

aklıma direk odbidian 1000D geldi
  8. A

İlk defa PC topluyorum sizce alacağım parçalar uyumlu mu

reis rajintek ponos ultra ms4 ten memnunmusun. bende o kasadan sipariş verdimde deneyimini merak ettim.
  9. A

Çözüldü✓ Rajintek Ponos Ultra MS4

teşekkürler.sipariş verdim geldiğinde görücem bakalım
  10. A

Çözüldü✓ Rajintek Ponos Ultra MS4

bir kaç gündür 2500 lira bandında kasa arıyordumda bunu buldum o fiyatlara Rajintek güvenilir bir kasa mı alınır mı sizce?başka tavsiyelerede açığım
  11. A

Çözüldü✓ MSI Force GC30 V2 nasıldır ?

peki titreşimi azaltma kapama ayarı sadece oyunlardamı yapılıyor yoksa xboxın kendi uygulaması msi nin gamepadını görüyormu görüyorsa ayarlardanda kapatılabilir msi nin gamepadini almayı düşünüyorumda rica etsem bi bakabilirmisin xbox ın uygulaması görüyormu kolu
  12. A

Çözüldü✓ xbox series s -- msi gc30 v2 arasında kaldım

hayırlı geceler arkadaşlar. ben bu 2 gamepad arasında kaldım bütçe 2500 e kadar çıkabilirim başka bir kol önerisi olan varsa söyleyebilir.aklıma takılan sorulardan başlamak isterim. msi gc30 v2 nin yazılım desteği yok ve titreşimi rahatsız ettiğini yazanları gördüm.titreşim ayarını sadece...
  13. A

İşlemci &100 kullanıma fırlıyor

arkadaşlar sorunu çözdüm ama nedenini anlayamadım.pc 2 ram takınca açılmıyor anakartın cpu ışığı kırmızı yanıyor.tek ram takınca sorun düzeliyor.değişime giden anakarttada aynı sorun vardı ama bence sorun anakartta değil.çünkü bu anakart yeni geldi ve aynı sorun 2 anakarttada olmaz diye...
  14. A

Aklıma başka bir şey geldi.cuma akşamı anakartın biosunu güncelledim.nolduysa ondan sonra oldu
  15. A

Büyük ihtimal işlemcide hata var hocam çünkü anakart sıfır geldi oradaydım montajında işlemcinin başına bir sey gelmiş diye şüpheleniyorum ama işlemcide sıkıntı olsa 4 gündür dizi film izliyorum hiç bir şeyi yoktu 1690745031 Bios pilini takıp bi daha açmaya çalışıcam görüntü gelirse detaylı...
  16. A

Gigabyte x570 anakart vardı ram slotları çalışmiyordu asus tuf x570 pro ile değistirdiler 1690744654 Onlarla hiç uğrasmadim dedigim gibi pc yeni geldi su an acilmadığı için bakamıyorum 1690744707 Bu arada 120 mm lik. Corsair hydro sivi sogutma var arkadasımda wraith prism takili 3700x işlemci...
  17. A

İyi akşamlar.benim pc 4 gün önce anakart değişimi nedeniyle servisten geldi.4 gün boyunca dizi film izlediğim için fark etmemiştim ama bugün battlefield 5 i indirince farkettim 10 dakikada işlemci &100 yük altına giriyor pc kapanıyor. Yükü ekran kartına binsin diye monitörü 2k çözünürlüğe...
Top Bottom