Neler Yeni

Çözüldü✓ MSI Force GC30 V2 nasıldır ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Akın
MSI Force GC30 V2 almayı planlıyorum. Ancak rakibi olabilecek monster pusat clutch da çok ölü noktası olduğunu gördüm videolarda . FPS oyunları için almak istediğimi belirtmek isterim warzone gibi . Kullanan yada bilgisi olan varsa lütfen bizi aydınlatsın .

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

LEFT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
LEFT
Gayet iyi bir gamepad, alınır.

• Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Akın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gayet iyi bir gamepad, alınır.
peki deadzone olayıyla ilgili bir bilgin var mı yani fps oyunu oynıycam sonuç olarak baktığımda internette joystick kısmında tam olarak dönmüyor du . acaba bu v2 olamayan modelimiydi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Akın
  • Çift vibrasyon motoru var diyor ama özelliklerinde tam olarak bende bilmiyorum .

• Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Akın
Hocam benim elime bugün V20 modeli geldi titreşim var sadece 5 dkligina hadeste deneyebildim titredi yani sistemimi haftaua kurucam daha net yanıtlar verebilirim o zaman
hocam senden ricam özellik deadzone testi yapman ve yine ricam ama warzone oyununda test etmen .

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,303
İsim
MehmedVII
MSI Force GC30 V2 almayı planlıyorum. Ancak rakibi olabilecek monster pusat clutch da çok ölü noktası olduğunu gördüm videolarda . FPS oyunları için almak istediğimi belirtmek isterim warzone gibi . Kullanan yada bilgisi olan varsa lütfen bizi aydınlatsın .

GC20 için bu yazı. GC20 ile 30 arasında kablosuz dışında bir fark yok.
Aşağıya yazacağım yazı tamamen benim olup herkese önerdiğimden kopyala yapıştır yapıyorum. 1 ay önce bendeki bozuldu. Sorunu ise LT ile Sağ Analog aynı anda çalışıyordu. 1 kere yere düşürmüştüm büyük ihtimal ondan çünkü başka hiçbir yerde bu sorunu görmedim. 1 hafta içerisinde değişim yapıldı şu anda da kullanıyorum.

Bu bütçeye sıfır olarak tercihler arasında Msi Force GC20 V2, Logitech F710 veya Monster Pusat Clutch oluyor. F710 ergonomik olarak çok kötü ve bağlantı sorunları var. Monster Pusat Clutch +%20 oranında ölü bölgeye sahip direk aradan çıkar. Kendim de çok uzun bir araştırma sonucunda Msi Force GC20 V2 aldım ölü bölge olarak çok az %3-4 civarı Xbox 9.nesilde dahi benzer ölü bölge var. Tetik tuşları da aynı hassasiyette. Sadece kablolu çalışıyor. Kablosu çıkıp takılabilir olması çok iyi kabloda sorun olsa bir ucu Micro USB bir ucu USB olan güç gönderebilen kablo alsan yetiyor. Ele oturuşu gayet iyi ki Xbox tarzı. Önceki gamepadim Snopy Rampage sg-r218 ve PS tarzıydı The Crew 2'de 10-20 dakikalık aralıksız yarışlarda yarış bitince el ağrısı yapıyordu ve eli aşırı terletiyordu. Msi Force GC20 V2'de ne temele ne elden kayma ne de el ağrısı oluşuyor. Zaten kaymaması ve terletmemesi için (sanırım kauçukdu ismi emin değilim) özel bir şey var. Tek rahatsız olduğum konu titreşim olunca veya gamepadi sallayınca X Y A B tuşları titriyor bunu gamepadin içini açıp yapabilirmişsin fakat ben yapmadım. Titreşim demişken titreşim oranı çok yüksek. Titreşimi çok seven birisi olarak bile titreşim kısabildiğim oyunlarda biraz kıstım. Herhangi bir bağlantı sorunu yaşamadım tak çalıştır X input. Kutunun içinde 30cm bir ucu gamepad'e takmak için Micro USB diğer ucu Type C kablo çıkıyor. Telefonda kullanmak için ekstra dönüştürücüye gerek yok o da tak çalıştır. 1-1,5 aydır kullanıyorum çok rahat +150 saat kullanmışımdır herhangi bir sorun yaşamadım. Ayrıca tuş başı basım ömrünün 2 milyon olduğunu söylüyor Msi bu standart gamepadlerde 1 milyon.
Mesaj otomatik birleştirildi:

• Çift vibrasyon motoru var diyor ama özelliklerinde tam olarak bende bilmiyorum .
Titreşim çok fazla. Ben titreşim olayını çok seven biri olarak bile titreşimi kısabiliyorsam kısıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Akın
şimdi size bir şey soracağım bana küfürde edebilirsiniz bu soru yüzünden :D ama şuan akakce`ye girdiğim zaman

Microsoft Xbox Wireless Controller Siyah 9.Nesil bunun fiyatınıda gördüm size sorum şu 2000 TL ye MSI Force GC30 V2 almak mı yoksa xbox wireless mi almak ? yani bir 600 TL daha verip bunu mu alayım ? yoksa dersenizki sen profesyonel misin diye hayır değilim hatta hayatımda kullanacağım ilk kol olacak sizce ne yapmalıyım ?​

S1BY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Baran TAN
Bende gc30 v2 var kardeşimde gamesir t4 pro fifa oynayacaksanız gamesir, titreşim arıyorsanız gc30 v2 tir tir titriyorum oynarken :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Akın
Bende gc30 v2 var kardeşimde gamesir t4 pro fifa oynayacaksanız gamesir, titreşim arıyorsanız gc30 v2 tir tir titriyorum oynarken :D
gta 5 oynamış azda olsa kablolu bağlandım bir yerde takıldı bir titriyor var ya üf ulan dedim bozulcak daha ilk günden :DD

Alican.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alican ekinci
peki titreşimi azaltma kapama ayarı sadece oyunlardamı yapılıyor yoksa xboxın kendi uygulaması msi nin gamepadını görüyormu görüyorsa ayarlardanda kapatılabilir msi nin gamepadini almayı düşünüyorumda rica etsem bi bakabilirmisin xbox ın uygulaması görüyormu kolu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,534
Üyeler
150,307
Son üye
glenmaxwell
Top Bottom