Arama sonuçları: *

1. M

Yardım Havit h2002p driver açamıyorum !?!???!?

Hocam ben çözdüm kurulumu yapma yerinde lütfen ... Cihazı takın dedikten sonra full tamam diyin ve o panelden çıkmadan bilgisayarı kasa üzerinden kapatın biraz bekleyin ve tekrar açın sonrasında tekrar kurmaya çalışın bende oldu
  2. M

Yardım GTA online giriş yapamıyorum

Oldu teşekkürler
  3. M

Yardım GTA online giriş yapamıyorum

GTA v Steam den oynuyorum ve dün gucellemeyi yaptım anti-cheat falan onların hepsini kurdum ve sorunsuz şekilde online story mode hepsini oynayabiliyorum bu sabah tekrar girmek istedigimde online giriş yapamıyorum karşıma şu anda servis dışı kullanilamiyor tarzında bir yazı çıkıyor ve story mode...
  4. M

Nasıl Açık liseye gecebilirim ?

Hafız olmak icin belge aldıktan sonra hafızlık için çalışmama falan gerek var mı ? 1725970294 Öyle bir şey varmış şimdi baktım ama etrafımda okul falan mı ne olmicakmis tam araştırayım en iyisi
  5. M

Nasıl Açık liseye gecebilirim ?

Merhaba bu sene 9. Sınıf oldum ve meslek lisesine gidiyorum ama tasinmamiz gerek tasindigimiz yer ise şuan ki okulumdan uzak tasindigimiz yerdeki okullara puanım yetmiyor ailem açık okumam için tamam diyor ama zorlastirma oldu bu zorlastirmalar neler ? Hangi sebepli kişiler açık okuyabilir ? Ve...
  6. M

Twitch Ekip arkadaşı arıyorum.

Her yerde oluyor toxic tiplemeler az çok her yerde var
  7. M

Gelmek isteyenlere özelden gönderiyorum zaten açıklamaya yazdığımda sunucuya gelip trolleme falan oluyor
  8. M

Valorant dışında her türlü oyun
  9. M

Arc a750 valorant için alınır mı

Sparkle arc a750 ekran kartını i5 12400f islemci ile kullaniyorum driver olarak çok iyi anlaşılır bı driver i var sadece 65 derece sıcaklığı geçtiğinde fan sesi duyulmaya başlıyor ve biraz fazla ısınıyor bu a750 değil sparkle ait bir sorun onj. Dışında a750 3060 dan daha iyi bir kart bunu...
  10. M

H2002p alınır mı sizce?

Dostum hyper x steelseries gibi kaliteli markalar alabiliyorken neden h2002p alıyorsun steelseries core mi alacaksın yoksa cloud 3 mu ? Core alacaksan onun yerine steelseries tercih et ama cloud 3 alacaksan direk cloud 3 al
  11. M

Merhaba ismim Mehmet 15 yasindayım kick de yayın yapıyorum ama tek başıma olduğum için yayınlar sıkıcı eglencesiz ve kısa oluyor arkadaş cevrem fazla değil ve yayınlara da gelmek istemiyorlar bu yüzden yayınlara cikması problem olmayan geç saatlere kadar aktif olabilecek ( çok da önemli bişe...
  12. M

Cozuldu

Gelmek istersen özelden davet atabilirim sana? sorun değil
  13. M

Ekip arkadaşı arıyorum.

Dostum çok izlenen biri değilim 2-3 izleniyorum utanılacak da bence bişe yok özgüvenin olmaz sadece yayın için değil genel anlamda
  14. M

Ekip arkadaşı arıyorum.

Merhaba ismim Mehmet 15 yasindayım kick de yayın yapıyorum ama tek başıma olduğum için yayınlar sıkıcı eglencesiz ve kısa oluyor arkadaş cevrem fazla değil ve yayınlara da gelmek istemiyorlar bu yüzden yayınlara cikması problem olmayan geç saatlere kadar aktif olabilecek ( çok da önemli bişe...
  15. M

Cozuldu

Cozuldu
  16. M

Hangi sistem alayım ? (Açıklama da)

1. Sistemi 2k kullanmak için bütçem yetersiz 1725216231 PSU ne olarak kötü ? Kompresörleri Tayvan mı ? Elektrik koruması mı yok ?
  17. M

Hangi sistem alayım ? (Açıklama da)

1. Sistem; İşlemci: Ryzen 5 7500F Ekran kartı: Palit 4070 Super Dual RAM: XPG 32GB RAM Cl48 6000 MHz Anakart: MSI B650M-B SSD: Kingston NV3 Kasa: XPG K Mesh 750W Gold Soğutucu: Thermalright Peerless Assasin 120 SE 2. Sistem; İşlemci: Ryzen 5 9600X Ekran kartı: Gigabyte 4070 3x RAM: Kingston...
  18. M

H2002p alınır mı sizce?

Var diye biliyorum
  19. M

H2002p alınır mı sizce?

Hocam yani blackshark hyper x steelseries bu 3"ü zaten h2002p den daha iyi marka olarak da ürün kalitesi olarak da bu 3'ü arasında ( hyper x razer steelseries) bana kalırsa en iyisi steel series hyper x hakkında bir bilgim yok ama razer bu 3 lü arasında en kötü olanı siz isterseniz razer dan...
  20. M

H2002p alınır mı sizce?

Nova 1 alman gerek PC için
Top Bottom