Neler Yeni

Yardım Havit h2002p driver açamıyorum !?!???!?

Mlfz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Havit h2002p kulaklık aldım ayar yapmama gerek ama kendine özel driver yok ortak driverı yüklediğim de uygulama olarak açmıyor dosyalara yönlendiriyor PDF vs. İşe yaramaz sekilde gösteriyor ne yapmam gerek ???

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,045
İsim
Mehmet Aslan
Havit h2002p kulaklık aldım ayar yapmama gerek ama kendine özel driver yok ortak driverı yüklediğim de uygulama olarak açmıyor dosyalara yönlendiriyor PDF vs. İşe yaramaz sekilde gösteriyor ne yapmam gerek ???
dosyalar derken oradan kuruyorsun zaten uygulamayı anlamadım ? Fotoğraf falan atsana hocam.

Ahmet09

80+ Bronze
Hocam aynı kulaklığı kullanıyorum https://www.havit.hk/downloads/ bu siteden 108B gaming headset driveri indirmeniz gerekiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

indirdikten sonra dosyayı cıkartıp setup.exe'yi acarsınız
1723763424626.png

Şu tarz eski bir uygulaması var ama sanal 7.1 acmak icin ise yarıyor

Mlfz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Mehmet Kayra Suvar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dosyalar derken oradan kuruyorsun zaten uygulamayı anlamadım ? Fotoğraf falan atsana hocam.
Hocam şuan sistemi kapattım klimanın altında keyif yapmaktayım sabah fotograf atarım indiriyorum dosyalara gidiyor orada aç diyorum 2 ye bölünüyor birinde PDF'ler var diğer bölümde değişik yazılar var çince İngilizce karışık

Ahmet09

80+ Bronze
Hocam şuan sistemi kapattım klimanın altında keyif yapmaktayım sabah fotograf atarım indiriyorum dosyalara gidiyor orada aç diyorum 2 ye bölünüyor birinde PDF'ler var diğer bölümde değişik yazılar var çince İngilizce karışık

Zip dosyasının içinden "common driver" klasörüne girin, sonra "108Bò»-HAVIT" klasörüne onun içinden "CM108B20180623" klasörünün içnde setup.exe var

Mlfz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Zip dosyasının içinden "common driver" klasörüne girin, sonra "108Bò»-HAVIT" klasörüne onun içinden "CM108B20180623" klasörünün içnde setup.exe var
Hocam useniyordum ama kalktım yaptım lütfen c-media 108b bağlayın diyor

Ne yapmam gerek acaba ?

Son düzenleme:

Ahmet09

80+ Bronze
Hocam useniyordum ama kalktım yaptım lütfen c-media 108b bağlayın diyor

Ne yapmam gerek acaba ?
Sizin sorununuzu anlamak için silip tekrar kurulum yaptım. Bana da aynı uyarıyı verdi devam edeceksiniz, pcyi yeniden başlatınca sorunsuz kullanabiliyorsunuz

Yegiz01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yağız Ömer Gündoğdu
Sizin sorununuzu anlamak için silip tekrar kurulum yaptım. Bana da aynı uyarıyı verdi devam edeceksiniz, pcyi yeniden başlatınca sorunsuz kullanabiliyorsunuz
Selam hocam bende de aynı sorun oluştu. Kurulumu yapamadığım için sonra yeniden başlatsam da aynı sorunu vermeye devam etti. Ne yapmak lazım?

Mlfz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Selam hocam bende de aynı sorun oluştu. Kurulumu yapamadığım için sonra yeniden başlatsam da aynı sorunu vermeye devam etti. Ne yapmak lazım?
Hocam ben çözdüm kurulumu yapma yerinde lütfen ... Cihazı takın dedikten sonra full tamam diyin ve o panelden çıkmadan bilgisayarı kasa üzerinden kapatın biraz bekleyin ve tekrar açın sonrasında tekrar kurmaya çalışın bende oldu

Top Bottom