Arama sonuçları: *

• Users: phxey41
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. phxey41

Telefonumu başka telefona nasıl eksiksiz aktarırım?

Şuanki telefonumu başka telefona aktarıp onu kullanmaya başlayacağım. Suanki telefonumdaki uygulamalar, fotograflar, rehber vs ne varsa yeni telefona nasil hizlica geçirebilirim.
  2. phxey41

12. Sınıf tyt ve ayt kitap önerisi

12. Sınıfım tyt fen dersleri için önerebileceğiniz konu pekistirebilecegim zor olmayan soru bankalari nelerdir 12. Sinif içinde ayt mat icin konu konu olan yine orta ve orta alt seviye kitap önerileriniz nelerdir
  3. phxey41

Sağlam Kaleci Eldiveni Önerisi

900-1500Tl fiyat bandı aralığında sağlam hemen yırtılmayacak ve tutuşu iyi kaleci eldiveni arıyorum önerileti bekliyorum
  4. phxey41

Mide gazına ne iyi gelir

Üşüttüm ve ishal, bulantı, kusma, ateş gibi problemlerim vardı dün doktora gittim ve serum verdi ayrıca ishal ve bulantı hapı verdi. Röntgen çektirdi ve midemde gaz olduğunu söyledi ve 2 gündür midem çok kötü ağrıyor mide gazını geçirmek için ne yapmam lazım. Rezene çayı ve nane çayı içtim sıcak...
  5. phxey41

Laptop disk soketi problemj

Pc başlangıçta sürekli boot menüsüne atiyordu ve 50 deneme ile açılıyordu bende bilgisayarciya gönderdim boyle diyor anakarti degismeden disk okunmaz mi hic bir sekilde Her seyi calisiyor bir tem disk okunmuyor ve ben bilgisayarsiz kaliyorum 1690645488 Yok mu bilem birisi
  6. phxey41

Lol Hesabımı Ne Kadara Satabilirim?

Hesapta olan çoğu şey fotoğraflarda var şuanda 195 lvl ve zümrüt 2 öncelikle bu hali ile ne kadar eder birde elmas yapmayı düşünüyorum elmas ve 200lvl haliyle ne kadar eder. Başka bir bilgi lazımsa iletebilirim 1690479968 ayrıca valorant tarafındada rankım altın 3 skin vs yok.
  7. phxey41

Bu pozisyon sizce penaltı mı?

Tokatı yiyen kişi benim kendimde normalde lisansli kalecilik yapıyorum âma topa tokat attıktan sonra yüzüme annemden yemediğim tokatı yedim. Karşı takımın savunması kalecinin topa dokunması ve kaleci dokunulmazlığı. Bana vurduktan sonra iki savunmada boşa çıkıyor bence. Sonuç olarak...
  8. phxey41

Bu parçaları ne kadara satışa koymalıyım

Konuyu yanlış yere acmis olabilirim acacak yer bulamadum kb. Aşağıdaki parçaları ne kadara satisa koymalıyım cok pahali olmasina gerek yok degerinden aza bile verebilirim ayrica satilma sanslari nedjr. Son olarak casper a15 eski model laptop ekranini 200tlye sattim iyi yapmid miyim? Acikcasi...
  9. phxey41

Ekran böyle garip oluyor

Lol yüklüyorum ve ekran boyle garip desenlere giriyor neden olabilir Normal kullanimda google da falan gezerken herhangi bir problem yok
  10. phxey41

Valorant fps düşüklüğü

8gb ram I5 11.neskl işlemciye sahip ekran kartı olmayan laptobum var valorant yükledim ama oynanmayacak düzeyde fps düşük Pc yüksek performansta ve şarjda sorunu ne olabilir 1689105865 İzlediğim videoda 70 fpslerde geziyor benim ozelliklerimdeki laptop testlerinde
  11. phxey41

Yardım Laptop Sürekli Boot Menüsüne Giriyor

Gecen hafta bi akşam normal oyunumu oynadım pcyi kapattim kapandıktan 1dk sonda açtım hic bisey olmamasina rağmen boot menüsüne girdi sonra f10 save diyip kapattim menuyu pc acildi bazen 1 kere yapınca boot menusu yine aciliyodu 4-5 sefer yapinca pc aciliyodu 1 haftadır surekli boot menüsüne...
  12. phxey41

15-20k bandında teknoloji mağazasından notebook önerisi

Konuyu bi kac kere açmıştım ama teknoloji mağazasından bugün alınması gerekiyor. Agir islerde kullanılmayacak içinde illa ekran karti olmasina gerek yok depolamasi 512 olsun minimum vatan teknosa media markt gibi mağazalardan olsun
  13. phxey41

Telefon cebimdeyken bu ekran açılıyor

Ekteki kisma biraktigim ekran geliyo cebimdeyken ellememe rağmen sürekli sarkim duruyo siradaki sarkiya geciyor kendi kendine ilerliyor vs. Bu ekrani nasil kapatirim açılmasın nasil acildiginida bulamadim sadece cebimdeyken geliyo
  14. phxey41

15-20k bandında laptop önerisi

Çok ağır işlerde kullanılmayacak is bilgisayarı arıyorum yukardaki fiyat bandinda onerileriniz nelwrdir
  15. phxey41

10-15k bandında iş için pc önerisi

Çok ağır programlarin kullanilmayacagi ayni zamanda cok oyun oynanmayacak bir bilgisayar arıyoruz yukardaki bütçe arasında. En iyi en sağlam bu bütçede neler cikar
  16. phxey41

Test Kitabi Tavsiyesi

12. Sınıfa geçtim sayısal öğrencisiyim yazın 4 farklı konuyu halletmek istiyorum. Türkçe dil bilgisi kitabı (ne zor ne kolay (orta)) Türkçe paragraf (orta zor) Geometri üçgeniydi dortgeniydi cemberiydi hepsi dahil olcak sekilde (kolay orta) Problemler (kolay orta)
  17. phxey41

Mavi ekran hatası ve minidump dosyaları

Ekran karti sürücüsü yüklerken mavi ekran hatasi alıyorum Ddu ile sürücü silip yuklemeyi denedim fakat olmadi Minidump dosyalarim baglantida https://drive.google.com/file/d/1MYT8OgF297CH2UbnSohmL8EnD_ArS2a8/view?usp=sharing
  18. phxey41

Driver yüklerken mavi ekran sorunu

Nvdia driverini yüklüyorum sok aşamada yüklenmeye başlıyor ve yarıya kadar geliyor sonra mavi ekran hatası alıyorum
  19. phxey41

Bilgisayar kapanıyor veya yeniden başlıyor

Bilgisayarin içini açtım ve temizledim ardından kapattim fakat daha bilgisayarın surekli yeniden başladığını veya gucu kesip kapandigini farketttim neyden kaynaklanan bir problem olmus olabilir. Dizüstü bilgisayar herhangi bir bilgi gerekiyorsa verebilirim
  20. phxey41

Discord ses efektlerini kapatma

Lol oynarken b tusuna bastığım zaman discordun soundpack kısmındaki sesler calip duruyor ben bunu nasil kapatacağım internetten bakiyorum hic video yok delirmek üzereyim ordek sesi korna sesi calip duruyo
Top Bottom