Arama sonuçları: *

1. zaeek

Yeni sistemle alakalı bir kaç soru

Öncelikle işlemci ve windows için ekstra o kadar para vermeye asla değmez diye düşünüyorum. Windows için 3,5k vermek yerine 200 tl ye flaş bellek alıp kendiniz de yapabilirsiniz. Kurulumu çok basit.
  2. zaeek

Amazon Samsung Hediye Kampanyası Aniden Kaldırıldı

Amazon, A34 ve A54 aldığınızda, yanında freebuds FE kulaklığı hediye verdiğini gördüm. Kampanya koşullarına baktığımda son günün 30 ocak olduğunu gördüm, koşullarda vs. Stok sınırı görmeyince akşama bıraktım. Hediye telefon alınacaktı zaten güzel denk gelmişti. Akşam oturduk alalım dedik...
  3. zaeek

Poco X3 Pro hızlı batarya bitişi ve ısınma

Türkiye cihazı garantisi devam eden bir cihazım var. İçi hiç açılmadı, Yazılım atılmadı. Garantisi uçmasın diye hiçbir şey yapmadım telefona. Fakat telefon bir süre sonra normal kullanımda ısınmaya başlıyor ve batarya çok hızlı tükeniyor. Fabrika ayarlarına sıfırlayıp tekrar kullanmıştım fakat...
  4. zaeek

Yardım Huawei matebook önerisi

Arkadaşlar merhaba. Kendim için laptop bakıyorum, tek önemli kriterlerim öyle en ufak şeyde kasanın ısınmaması cihazın genel olarak serin çalışması, ve güzel bir hoparlörü olması. Batarya ömrü zaten huawei laptoplarda aşağı yukarı 5 saat civarı ki benim için yeterli. 2. El olarak matebook d16...
  5. zaeek

Pasaport kayıtlı cihaz sıfırlamak

Pasaport kayıtlı poco x3 pro almayı düşünüyorum. Cihazı aldığımda sıfırlayıp temiz bir şekilde kurulum ile kullanmak istiyorum. Yasal yol ile kayıtlı cihazlarda bu mümkün mü? Kaçak yol ile imei klonlandığında sıfırlama ile imei gittiğini biliyorum faka alacağım cihaz pasaport kayıtlı çift katlı...
  6. zaeek

Laptop Format esnasında kapanıyor

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar bu video benim sorunumu çözdü fazla ısındığından kapanıyordu sanırım
  7. zaeek

hocam aldığım adam cihazı hdd ile kullanıyordu. hdd ye ellemedim şifresi vardı uğraşmak istemedim ssd alacağım diye. ssd yi amazondan sıfır aldım, herhangi bir problemi olmaması lazım
  8. zaeek

Hp g62 laptopa sahibim. Aldığım adam hdd ile kullanıyordu ve içinde Windows vardı. Ben de hdd yi çıkarıp yerine ssd taktım ve format atmak istedim. Ssd yi seçip kur seçtiğimde bir problem olmuyor dosyalar ssd ye aktarılıyor. Sonrasında ssd den başlattığımda Windows kurulum işlemlerini yaparken...
  9. zaeek

Rtx 2070 yükte mavi ekran veriyor

Arkadaşlar Asus rog rtx 2070 ekran kartım var. Kart masaüstünde herhangi bir sorun olmuyor fakat furmark açtığımda yaklaşık 5-10 sn sonra mavi ekran alıyorum. Dediğim gibi masaüstünde sistemi kullanabiliyorum. Oyunda daha denemedim internetimden dolayı denediğimde yorumlarda belirtirim. Bu sorun...
  10. zaeek

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

alınmıyor
  11. zaeek

İphoe se(2020) satılıp İphone X almak mantıklı mı ?

pil kapasitesi yüksek değil fakat düşük de değil, samsung un kendi işlemcisi var güç kullanımı konusunda bir şey diyemeyeceğim fakat gündelik kullanımda rahat vbir şekilde iş göreceğine eminim
  12. zaeek

İphoe se(2020) satılıp İphone X almak mantıklı mı ?

iphone x de a11 se 2020 de a13 işlemcisi var. uzun ömürlü olsun diyorsan şuanki telefonun pilini woyax gibi arttırılmış kapasiteli bataryalar ile değiştirip kullanabilirsin.
  13. zaeek

alırım volah
  14. zaeek

çok sinir bozucu 1 tane gözüküp alamaman
  15. zaeek

Çok farklı CL değerine sahip 2 ram kullanmak

laptopumda samsung m471a1k43db1-cwe cl22 (internetten araştırmama göre) ram bulunuyor, apu olduğu için ram upgrade etmek istiyorum piyasada cl22 ram bulamadım ve yüksek gecikme değerine başka ram almak istemiyorum bir kaç ram seçmiştim onların cl değeri 11-16 arasında, yanına eklesem sorun...
Top Bottom