Neler Yeni

Laptop Format esnasında kapanıyor

zaeek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Adem Ahmet
Hp g62 laptopa sahibim. Aldığım adam hdd ile kullanıyordu ve içinde Windows vardı. Ben de hdd yi çıkarıp yerine ssd taktım ve format atmak istedim. Ssd yi seçip kur seçtiğimde bir problem olmuyor dosyalar ssd ye aktarılıyor. Sonrasında ssd den başlattığımda Windows kurulum işlemlerini yaparken birden kapanıyor. Tekrar açtığımda "Windows beklenmedik bir şekilde kapatıldı" gibi bir uyarı veriyor ve kurulumu tekrar yapmamı istiyor. 3-4 kere denedim ve aynı hatayı alıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekstra: verilen hata: "Bilgisayar beklenmedik şekilde yeniden başlatıldı veya beklenmeyen bir hatayla karşılaştı. Windows yüklemesi devam edemiyor. Windowsu yüklemek için bilgisayarı yeniden başlatmak üzere tamam ı seçin ve yüklemeyi yeniden başlatın"

soulssea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Souls
Hdd ye kurunca normal çalışıyor mu? Bios ayarlarında sorun olabilir. Ssd başka pc'ye takıp deneyebilirsin bad sector olabilir. Format belleğinde sorun olabilir.

zaeek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Adem Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hdd ye kurunca normal çalışıyor mu? Bios ayarlarında sorun olabilir. Ssd başka pc'ye takıp deneyebilirsin bad sector olabilir. Format belleğinde sorun olabilir.
hocam aldığım adam cihazı hdd ile kullanıyordu. hdd ye ellemedim şifresi vardı uğraşmak istemedim ssd alacağım diye. ssd yi amazondan sıfır aldım, herhangi bir problemi olmaması lazım

zaeek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Adem Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar bu video benim sorunumu çözdü fazla ısındığından kapanıyordu sanırım

Top Bottom