Arama sonuçları: *

1. B

topladıgım pc hk . acil

arkadaşlar pc topladım valorant indirdim geldiği gibi pc yi kapattıgımda oyuna tekrardan gireyim dedim oyun yeniden güncelle seçeneği çıktı bu normal mi ? tekrar indirip yeniden kapattıgımda aynısını tekrarladı buneden böyle oluyor bilgisi olan varmı
  2. B

acil sorum var oyun tekrar indirme hk

merhabalar pc mi nezeman açsam valorant oyununu açsam tekrardan iniyor bu normal mi arkadaşlar sorun nedir ?
  3. B

Pckoliği nereye şikayet edebilirim?

Arkadaşlar toplama sistem aldım pc1k sistemde işlemciyi değiştiremiyorsun ve fiyatını da göremiyorsun , aklıma takıldı topladığım Pc ye bakayım bi diye nerdeyse uyguna aldığım ürün yok belirledikleri indirim vesaire külliyen yalan kendi sitelerinde bile 1650 tl stoğu mevcut olan Asus Prime...
  4. B

Yeni Sistem Aldım Nasıl Test Edebilirim?

hocam ölü piksel ve ghost yok
  5. B

hocam furmark sonucu bu nasıl ?
  6. B

hocam bunlar benim soruma yanıt olarak değil ben işlemci veya ekran kartını nasıl test edebilirim diye sordum sizin attıgınız sistem teyiti.
  7. B

merhaba arkadaşlar yeni sistem aldım nasıl test edebilceğimi bilmiyorum . monitör lenevo g24 -20 / ölü piksel testi yaptım ufoyu tam anlayamadım . :( ekran kartı amd radeon rx 6650 xt i şlemci amd ryzen 5 5600 1678661987 ve Asus Prime B450M-K II AM4 DDR4 4400 HDMI DVI VGA M2 USB3.2 mATX...
  8. B

monitörümde hangi testleri yapmalıyım ? acil

arkadaşlar pcmi yeni kurdum monitörün sadece ölü piksel kontrolü ve ışık sızması kontrolünü yaptım problem yok . bilmediğim testleride söylermisiniz ? ufo yada girdim level 1 ile fotoğraf bu : ekran alıntısı ile yaptım nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum.
  9. B

SDN Sisteminin Siparişini Verdim 👈

Hocam ben İstanbul’da oturuyorum 3gün önce verdiğim sistem bu sabah 11 gibi geldi merak etme maks 4 5 güne gelir
  10. B

Bu kablo önemli mi? Bknz

Teşekkürler 🙏
  11. B

2 - 3 bin TL monitör tavsiyesi.

Hocam ben sipariş verdim 2 günde geldi ölü piksel yok tavsiyede ederim 👍🏻
  12. B

Bu kablo önemli mi? Bknz

Arkadaşlar Pc kolikten toplama bilgisayar aldım hazır sistem ekran kartını ben taktım sadece ve aklıma bu kutudan çıkan kablo geldi bilgisi olan varsa yazar ise sevinirim yedek mi ?
  13. B

Acil boşta kalan kablo nerenin

Arkadaşlar sistemini tamamladım bu iki giriş kaldı sadece bunlar boşta kalıyordu demi?
  14. B

PcKolik güvenilir mi?

Doğru dün sipariş ettimde müşteri hizmetlerine bağlanmak baya zor oluyor muhatap olanı bulamıyon kapatıyorlar dükkana gelip alayım diyorum stok bekliyoruz diyorlar, ben güven açısından sorun. Yaşamıyorum ama çalışma sistemlerinde sorun var özellikle destek hakkında. Kendilerini geliştirseler...
  15. B

Lenovo g24 20 aldım sorusu olan?

Hocam Asus ta 1ms yalnız aralarındaki fark nedir anlamadım bende g20 aldım bugün geldi mükemmel bence hata bulamadım
  16. B

G24-20 vs VP249QGR Hangisi Sizce ?

Lenevo siparişim sabah geldi testini yaptım gerçekten parasına değecek ürün aldığım içim mutluluyum sakın değiştirme
  17. B

Pckolik müşteri temsilcisi hk

2 günde gelen hangi ürün hocam
  18. B

İkisini aynı gün mü verdiniz siparişi hocam 1678190590 Teşekkür ederim 🙏
  19. B

tabii ki hocam
  20. B

Delete hocam