Neler Yeni

Lenovo g24 20 aldım sorusu olan?

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Baran
Hocam Asus ta 1ms yalnız aralarındaki fark nedir anlamadım bende g20 aldım bugün geldi mükemmel bence hata bulamadım

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,094
İsim
Oğuz
hocam ben level 1 e ve 165hz aldığımda ghosting ufo testte uzaylı çok blurlu gözüküyor fakat 0.5 ms mprt aldığımda geçişi çok net ve pürüssüz uzaylının detaylarını çok rahat görebiliyorum sanırım bu monitörde mprt açmadığınız sürece bulanık gösterecek acaba asusun modellerinde aynı testi yapsak nasıl gözükür şuan asus almadığıma pişman oldum gibiyim ben alırken asusun vg249q1a modeliyle aynı fiyattaydı

Özellik bakımından bu daha iyi. Asus VG modellerde de 1 ms için ELMB açmak gerekiyor ve onda da bundaki gibi karanlık oluyor. Bunda kullanılmadığı gibi onda da kullanılmıyor. Yani aynı şeye geliyor. Oyun oynarken kötü hissiyat yaşamadım, takma boşver.

CptZutX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
berkayK
Özellik bakımından bu daha iyi. Asus VG modellerde de 1 ms için ELMB açmak gerekiyor ve onda da bundaki gibi karanlık oluyor. Bunda kullanılmadığı gibi onda da kullanılmıyor. Yani aynı şeye geliyor. Oyun oynarken kötü hissiyat yaşamadım, takma boşver.
zaten bu monitörü seçme sebeplerimden biri parlaklık değeri asusa göre daha yüksek olduğu için ben düşük parlaklıkta kullanamıyorum cihazları asusta da parlaklık düşüyorsa önemi yok o zaman fakat asus ta dediğiniz elmb modunu açmadığımızda aynı şekilde ufo ghosting testte uzaylı yine bulanık gözükür mü

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,094
İsim
Oğuz
zaten bu monitörü seçme sebeplerimden biri parlaklık değeri asusa göre daha yüksek olduğu için ben düşük parlaklıkta kullanamıyorum cihazları asusta da parlaklık düşüyorsa önemi yok o zaman fakat asus ta dediğiniz elmb modunu açmadığımızda aynı şekilde ufo ghosting testte uzaylı yine bulanık gözükür mü
ELMB açmadan 4 ms sunuyor. Over Drive var mı bilmiyorum. Lenovoda dediğin gibi 1 Level alınca 1 ms ise ufo testinde gördüğün görüntü de öyledir, anlayamamışsındır sadece. Asus'un da farklı olacağını sanmam ama sorarım arkadaşa onda VG249Q var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de parlaklık için seçtim de fulleyemedim %110 olarak kullanıyorum. Kontrast ve Saturation da 70'de

CptZutX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
berkayK
ELMB açmadan 4 ms sunuyor. Over Drive var mı bilmiyorum. Lenovoda dediğin gibi 1 Level alınca 1 ms ise ufo testinde gördüğün görüntü de öyledir, anlayamamışsındır sadece. Asus'un da farklı olacağını sanmam ama sorarım arkadaşa onda VG249Q var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de parlaklık için seçtim de fulleyemedim %110 olarak kullanıyorum. Kontrast ve Saturation da 70'de
enerji tasarrufu modu açık mı kontrol edin açık olunca biraz kısıyor parlaklığı benim parlaklık %80 de diğer ayarlara dokunmadım freesycn de kapalı saturation %55 kontrast %75 hdr kapalı srgb kapalı color neutral seçili

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
LazımDeğil
Över driver level1 1ms doğru demiş arkadaş.
Bende mprt açınca coilwhine sesi oluşuyor garantiye yollasammı kararsızım.
Bu arada lenovodisplaycenter uygulamasını indirin monitörün arkasındaki her işlemi burdan yapabilirsiniz parlaklık,RGB felan her şey.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
LazımDeğil
Bu modelde zamanla coilwhine sesi çoğalıyormu kullanan varmı ?
iade etme aşamasındayımda.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ramazan U
Çok güzel monitör, bende aldım, tam fiyat performans. 4422 ydi kuponlarla, garanti bonusla felan 4100 e geldi, şuan 4500+

Top Bottom