Arama sonuçları: *

1. D

Aşağıdaki sistem nasıl?

hocam diğer parçalarda bir sorun görmüyorsanız eğer 4080Super ve RAM i güncelleyip son haline getireyim sistemi o halde. Önerdiğiniz parçalar var mıdır Ekran kartı ve RAM için?
  2. D

Aşağıdaki sistem nasıl?

İşlemciyi işim gereği seçtim aslında. Biraz araştırdığım kadarıyla render vs işlerde performans olarak en iyi işlemciler arasında gözüküyor. Intel render vs. konularında daha iyi diye biliyorum ama yanlışsam düzeltin lütfen 1724229621 hocam 4080 super in 4070ti a göre daha mı iyidir? Hakim...
  3. D

Aşağıdaki sistem nasıl?

Arkadaşlar merhaba, İşim gereği Render, 3D, Animasyon vb. işleri yapmaktayım ve oyunda oynamaktayım. Aşağıda bıraktığım sistemi kendim topladım. Bütçem 85-90 K arası ama fiyat performans açısından daha iyi ve daha ekonomik hale getirmem konusunda yardımcı olur musunuz? Önerilerinize tamamen...
  4. D

Birden Fazla Yazılım Dili Öğrenilir Mi?

Temel olarak ne kadar dil bilirsen o kadar iyi aslında. İstiyorsan öğrenebilirsin. Sadece kendine bir roadmap çizmeni, ve karmaşıklık yaşamamanı öneririm. İlerlemek istediğin alan her neyse nasıl ilerleyebileceğin konusunda hazır roadmapler ve tavsiyeleri çok rahatlıkla internet üzerinden...
  5. D

Web Sitem nasıl olmuş ?

Bence gayet güzel bir çalışma olmuş, şu şekilde tavsiye verebilirim UX açısından; - Kullanıcı oluşturduktan sonra giriş sayfasına otomatik yönlendirme yapabilirsin. - Resim sayısı ve kaç saniye gözüksin gibi seçenekler gayet mantıklı. Ancak oyun başladıktan sonra gelen resmi erken tahmin eden...
  6. D

wordpresste yardıma ihtiyacım var

Siteyi dinamik bir yapıda kurman daha sağlıklı olur. CustomPostType ve ACF eklentilerini araştırmanı ve mantığını kavramanı tavsiye edebilirim. İşlevlerini anlarsan yapacağın işlemler çok basit olacaktır. Sadece biraz karmaşık gelebilir.
  7. D

wordpress bu tema iyi mi?

Elementor kullanabilirsin bence gayet basit bir arayüzü var ve doküman olarak internette çok fazla kaynak bulabilirsin çok popülerdir. Fiyatlandırma yerine "Teklif Al" şeklinde bir buton koyup aşağıda alıntıladığım arkadaşın yazdığı şekilde basit bir şekilde bir form sayfasına veya whatsapp...
  8. D

En ucuz domain ve hosting hizmetini nasıl alabilirim?

Güzel Hosting i önerebilirim. Altyapıları gayet yeterli ve kaliteli. Fiyatları da gayet uygun diye düşünüyorum.
  9. D

AOC 24G4X vs AOC 25G3zm vs Lenovo Legion R25i-30

@AlevFırtınası Hocam daha önce bir sistem konusu açmıştım yardımcı olmuştunuz. Orada monitör tavsiyesi de vermiştiniz fakat bütçemi düşürmek zorunda kaldım. 24g4x aldım itopya üzerinden. Gelince monitör hakkında bilgilendirme yapmaya çalışırım elimden geldiğince. Teşekkür ederim yardımlarınız için.
  10. D

AOC 24G4X vs AOC 25G3zm vs Lenovo Legion R25i-30

Arkadaşlar merhaba, Aşağıda linklerini attığım 3 monitör arasında kaldım. Hepsinin kendine has artı ve eksileri mevcut ama F/P olarak hangisi en mantıklı gelir karar veremedim. Genellikle FPS oyunları oynuyorum ama hem FPS harici oyunlar için, hem de iş için (yazılımcıyım) kullanacağım...
  11. D

8-9k civarında monitör önerisi

Merhaba arkadaşlar, Yukarıda belirttiğim fiyat aralığını aşmayacak şekilde monitör arayışındayım. Daha çok FPS oyunları oynuyorum bu yüzden gecikme hızı düşük ve yüksek Hz bir monitör bakmaktayım. F/P dediğiniz bu fiyat aralığının altında ve biraz fazlası tavsiyelerinize de açığım. Şimdiden...
  12. D

Ryzen 5 7500F - MSI GeForce Ventus 2X E 12GB OC RTX4070 sistem nasıldır?

Hocam çok teşekkürler, o halde ilk başta attığınız bu sistemi değerlendireceğim. Mağazası evime çok yakın direkt gidip kendileriyle görüşebilirim hatta. Yardımlarınız için çok teşekkürler.
  13. D

Hocam sizler önerir misiniz 4070 Super'li sistemi yoksa çok gerek yok ilk attığınız sistem gayet yeterli midir? RAM'i düşürmek istemiyorum açıkcası daha sonra yükselteceğime şu an 32 de kalsam daha iyi olur diye düşünüyorum. Eğer çok ekstra bir fark yok ise bütçemin dışına çıkmak istemiyorum...
  14. D

Hocam öncelikle çok teşekkürler, Alacağım parçalar ile uzun bir dönem gitmeyi düşünüyorum. Çok gerekmedikçe bir parça upgradelemem fakat bir dönemden sonra yapabilirim tabii. Uzun bir süre upgrade yapmayacağım gibi düşünebiliriz. Bunun haricinde 4070 TI veya 4070 Super ekran kartı düşünüyordum...
  15. D

İşlemci - AMD Ryzen 5 7500F 3.70 Ghz 6 Çekirdek 38MB AM5 5nm İşlemci Anakart - MSI PRO A620M-E 6400mhz(OC) M.2 AM5 mATX DDR5 Anakart Ekran Kartı - MSI GeForce RTX 4070 Ventus 2X E 12G OC 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3 Ekran Kartı RAM - Corsair 16GB Vengeance 5200Mhz CL40 DDR5 AMD EXPO Ram SSD -...
  16. D

Çözüldü✓ 40000 TL ye toplama sistem önerisi

Öncelikle herkese merhaba; Bütçem 40.000 TL. Bütçemde duruma göre 3-4 bin TL arttırma yapabilirim. Yazılımcıyım fakat toplayacağım sistemin her türlü iş amaçlı kullanılabileceğini düşünüyorum. Bunlar haricinde rahatça oyun oynayabileceğim, bir yandan da yayın yapıp oyun oynayabileceğim ve beni...
Top Bottom