Neler Yeni

AOC 24G4X vs AOC 25G3zm vs Lenovo Legion R25i-30

dcanylmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğancan Yılmaz
Arkadaşlar merhaba,

Aşağıda linklerini attığım 3 monitör arasında kaldım. Hepsinin kendine has artı ve eksileri mevcut ama F/P olarak hangisi en mantıklı gelir karar veremedim. Genellikle FPS oyunları oynuyorum ama hem FPS harici oyunlar için, hem de iş için (yazılımcıyım) kullanacağım. Yardımlarınızı bekliyorum.

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Alev Fırtınası
Lenovonun kontrastı kötü onu ele. Diğer aoc monitör VA panel o baştan kaybetti. 6000 tl'ye kadar aoc 24g4x'ten daha iyi monitör yok boşuna arama

dcanylmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğancan Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@AlevFırtınası Hocam daha önce bir sistem konusu açmıştım yardımcı olmuştunuz. Orada monitör tavsiyesi de vermiştiniz fakat bütçemi düşürmek zorunda kaldım. 24g4x aldım itopya üzerinden. Gelince monitör hakkında bilgilendirme yapmaya çalışırım elimden geldiğince. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Alev Fırtınası
@AlevFırtınası Hocam daha önce bir sistem konusu açmıştım yardımcı olmuştunuz. Orada monitör tavsiyesi de vermiştiniz fakat bütçemi düşürmek zorunda kaldım. 24g4x aldım itopya üzerinden. Gelince monitör hakkında bilgilendirme yapmaya çalışırım elimden geldiğince. Teşekkür ederim yardımlarınız için.
İyi monitör hayırlı olsun

Top Bottom