Neler Yeni

Birden Fazla Yazılım Dili Öğrenilir Mi?

Slayer109

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,576
İsim
Hasoyunlar
Aynı Anda Öğrenmekten Bahsetmiyorum Bunun Kısa Bir Süre içersinde Ve Kolay Olduğunuda İddaa Etmiyorum Ama Mesela C# Öğrendikten Sonra Java Veya Python Da Öğrenilir mi?

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Mirhan Yalçın
Aynı Anda Öğrenmekten Bahsetmiyorum Bunun Kısa Bir Süre içersinde Ve Kolay Olduğunuda İddaa Etmiyorum Ama Mesela C# Öğrendikten Sonra Java Veya Python Da Öğrenilir mi?
Öğrenilir tabii ki neden öğrenilmesin

Slayer109

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,576
İsim
Hasoyunlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öğrenilir tabii ki neden öğrenilmesin
Hocam bazı İnsanlar Öğrenemezsin Filan Diyo Ki Evet Kolay Ve Kısa Süreli Bir Şey Değil Bu Dillerede Merakım Var Ondan sordum Ki Zaten böyle Usta Seviyede Öğrenmekten Bahsetmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Lolcu Basi
İlgilendiği Kategoriler
milf
Aynı anda Öğrenmekten Bahsetmiyorum.
Ben de açıklıyorum işte. Aynı anda öğreniyorsun zaten dilleri. Ne amaçla öğrendiğini söylersen belki. Programlama mantığını hepsiyle 2 haftada öğrenirsin hangisiyle öğrenirsen öğren başka birisiyle programlama yapman 1-2 gününü alır.

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Eren Erkaşda
birini ogrendıkten sonra digerine gecmek de kolay oluyor, benzer yapılar oluyor anlayacağın, sadece yazılış tipi degısıyor. ornek vermek gerekirse birinde = yazarken birinde := yazıyorsun gibi gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

birini ogrendıkten sonra digerine gecmek de kolay oluyor, benzer yapılar oluyor anlayacağın, sadece yazılış tipi degısıyor. ornek vermek gerekirse birinde = yazarken birinde := yazıyorsun gibi gibi
her dil için degıl tabı ornek verdim sadece

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
icardi
burada amaç önemli mesela c# öğrenmişken neden bi daha java öğrenesin ki? olay dilin yapısını anlamakla bitmiyor. her dilin kendine ait bir environmentı var. oralar değişiyor. backend için c# .net öğrendiysen bunda uzmanlaşmak varken neden java Spring boot a kayıp zaman kaybedesin ki? farklı amaçlar için farklı diller öğrenilebilir. aynı amaç için gereksiz.

dcanylmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğancan Yılmaz
Temel olarak ne kadar dil bilirsen o kadar iyi aslında. İstiyorsan öğrenebilirsin. Sadece kendine bir roadmap çizmeni, ve karmaşıklık yaşamamanı öneririm. İlerlemek istediğin alan her neyse nasıl ilerleyebileceğin konusunda hazır roadmapler ve tavsiyeleri çok rahatlıkla internet üzerinden bulabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,564
Üyeler
153,253
Son üye
olamaz999
Top Bottom