Arama sonuçları: *

1. pxem_person

Bilgisayar güncellemeleri nasıl yapılır?

internete bağlı ise pc zaten driver güncellemeleri felan vardır windows guncellestırmeleri ni de ayarlardan bakıp yapabılırsın
  2. pxem_person

En hızlı ve ücretsiz pc için vpn önerisi

hocam 1 ay ücretsiz kaspersky 1723106108 bittiği zaman 1 ay yeni hesap açın onda 1 ay kullanın ben oyle yapıyorum
  3. pxem_person

Valorant Hesap Satın Almak İstiyorum

hocam hiç bişey olsa isterse egm dir dava açsın komisyon alan site de bişey yapamaz parası yanar hesap da gider
  4. pxem_person

hocam itemsatışdan baya satış yaptım biliyorum hesap satışlarını eğer almayı düşünüyosan valo hesabı maili de sana verirse al yoksa paran gider benden demesi
  5. pxem_person

hiçbişey olmaz dava da açamazsın paranı da yasal sürece girmiyo gamemarkttan ban yer yine parayı da hesabı da vermem
  6. pxem_person

hocam eğer adam geri çekerse isteersen itemsatışa şikayet et dava aç hesabı da parayı da gerı alamazsın hesap satımı yasal degıl cunku
  7. pxem_person

Steam ve Epic Games hesabımı satamıyorum

hesabı geri aldın mı bari :) parayı da almış oldun zaten 1722964571 ve eğer cidden çektiysen de dolandırıcılık değil herhangi bi dava açamaz yasal değil hesap satmak
  8. pxem_person

hocam amaç hesabımı satamadım nası satabilirim alan var mı bu yani 1722964317 nası yani ne gibi bi iftira
  9. pxem_person

hocam SteamDB ye göre 238 $ ama ben 150$ olduğunu düşünüyorum hesabı 3000TL ye koydum alan yok epic hesabım cok uygun 400 TL GTA 5 bioshock serisi felan var 1722964202 hocam bastım boost vitrine koydum
  10. pxem_person

hocam yine de bi teklif gelmesini düşünüyorum satamasam da item satışta 0 dönüt aldım ilana
  11. pxem_person

Hesabımı satamıyorum item satışa koydum fakat ne alan ne giden var?
  12. pxem_person

Çözüldü✓ İki Laptop Arasında Kaldım: HP vs. Lenovo – Hangisini Seçmeliyim?

hocam 5700u 5500u olan bi işlemci işinizi cok ıyı gorecektır
  13. pxem_person

Çözüldü✓ İki Laptop Arasında Kaldım: HP vs. Lenovo – Hangisini Seçmeliyim?

size onerim 2 sini de almamak hpnin r5 5500 u modelini alın daha ıyıdır
  14. pxem_person

epic hesabımı nasıl satabilirim?

nşye hocam hesapta gta 5 borderlands 3 bioshock 1 2 remastered ve infinite var
  15. pxem_person

epic hesabımı nasıl satabilirim?

hesabımı satıcam ama item satısa koydum alan yok
  16. pxem_person

Xbox Gamepass 3 Aylık kod var 4 tane elimde

yok hocam zaten satma nedenim artık oyun vs oynamamam epic ve steam hesabımı da satıyorum zaten
  17. pxem_person

bilmiyorum tam ama emin olun kodlar çalışıyo 1722932417 kendi hesabıma kullandım singapurdu kodu uygulayıp geri turkiye yaptım kullanıyorum
  18. pxem_person

hocam ne dediğinizi anlamadım almıştım zamanında item satıştan pc gamepass kod kodu girerken size verdiğim ülkeyi girceksiniz sonrasında zaten ülkeyi geri türkiye yapıp kendı hesabınızda oynıcaksınız
  19. pxem_person

var pc gamepass içinde 1722932086 anlamadım?
Top Bottom