Neler Yeni

Çözüldü✓ İki Laptop Arasında Kaldım: HP vs. Lenovo – Hangisini Seçmeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Fatih Keleş
Bütçe
15000
Şu an iki laptop arasında kararsız kaldım. Kendi sitelerinden incelediğimde, HP olan IPS panele sahipken, Lenovo TN panel kullanıyor. Laptopları iş amaçlı kullanacağım ve benim için RAM hızı ve SSD hızı önemli. Dahili grafik birimlerinin eski 5. nesil Ryzen 5'lere göre düşük olduğunun farkındayım ama grafik yükü gerektiren programlar kullanmıyorum ve oyun için GeForce Now kullanıyorum. Sizce hangisini almam daha mantıklı? Ya da başka öneriniz varsa onları da paylaşabilirsiniz.

Bir de, bu iki markanın teknik servisleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Hangisinin teknik servisi daha iyidir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Semih Alaybay
Şu an iki laptop arasında kararsız kaldım. Kendi sitelerinden incelediğimde, HP olan IPS panele sahipken, Lenovo TN panel kullanıyor. Laptopları iş amaçlı kullanacağım ve benim için RAM hızı ve SSD hızı önemli. Dahili grafik birimlerinin eski 5. nesil Ryzen 5'lere göre düşük olduğunun farkındayım ama grafik yükü gerektiren programlar kullanmıyorum ve oyun için GeForce Now kullanıyorum. Sizce hangisini almam daha mantıklı? Ya da başka öneriniz varsa onları da paylaşabilirsiniz.

Bir de, bu iki markanın teknik servisleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Hangisinin teknik servisi daha iyidir?

size onerim 2 sini de almamak hpnin r5 5500 u modelini alın daha ıyıdır

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ahmet Temsil
Teşekkürler bu laptop modeli iyi midir, Acer Aspire 3 A315-44P veya ryzen 7 li modeline mi yönelmeliyim

kanka selam aynı ücretlerde bir laptop arıyorum. bulursan ulaşma şansın var mı ben kararsız kaldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Fatih Keleş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka selam aynı ücretlerde bir laptop arıyorum. bulursan ulaşma şansın var mı ben kararsız kaldım
Selam dostum şu iki laptoptan birini alıcağım, tasarımlarına bakarak bir karar vereceğim buyur ikisinin linki burada. Başka yerlerde bir tık daha ucuz olabilir. Ben kendi kredi kartıma taksitli olması nedeniyle buradan baktım.

Top Bottom