Neler Yeni

Valorant Hesap Satın Almak İstiyorum

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Emre
Merhaba arkadaşlar,

Ben valorant hesabı satın almak istiyorum ortalama 1 hesaba 1000TL verebilirim.
Eğer satmayı düşündüğünüz bi hesabınız varsa (size ait ve ilk mail sizde olan) yorumlara hesabın ss'leri ve düşündüğünüz fiyatı yazabilir misiniz? Hemde forumda ki diğer kişilerde bu konudan yararlanacağını düşünüyorum. İsterseniz bana dm yolu üzerinden'de yazabilirsiniz.

Herkese iyi forumlar.

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Fettah Özalp
Hocam bende senin gibi aynı bütçelerde arıyordum. Araştırdım ve fark ettimki gmail üstüne alsan bile hesabı açan kişi hangi gün açtığını ve ilk eklediği arkadaşı veya anahtar kelime şifre koyduysa sen onu kendi gmailene alsan bile 1 yıl sonra kafasına göre tekrar üstüne alabiliyor hesabı.

Natsu!

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Berat
Merhaba arkadaşlar,

Eğer satmayı düşündüğünüz bi hesabınız varsa (size ait ve ilk mail sizde olan) yorumlara hesabın ss'leri ve düşündüğünüz fiyatı yazabilir misiniz? Hemde forumda ki diğer kişilerde bu konudan yararlanacağını düşünüyorum. İsterseniz bana dm yolu üzerinden'de yazabilirsiniz.

Herkese iyi forumlar.
Satiyim ama 1 ay sonra geri cekerim 🤣. Şaka bi yana bence kesinlikle hesap almayin gram mantıklı değil.

Hanaz

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar,

Herkese iyi forumlar.
Bu forumda kimseye güvenme hesap falanda alma bence ben hesabımı sattım xbox kolu aldım hala valorant oynasaydım yine satıp xbox kolu alırdım valoda bebelerle it dalaşı yapacağıma forzada araba yapıyorum

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bende senin gibi aynı bütçelerde arıyordum. Araştırdım ve fark ettimki gmail üstüne alsan bile hesabı açan kişi hangi gün açtığını ve ilk eklediği arkadaşı veya anahtar kelime şifre koyduysa sen onu kendi gmailene alsan bile 1 yıl sonra kafasına göre tekrar üstüne alabiliyor hesabı.
evet dediğiniz olayı biliyorum. zamanında arkadaşımda 2 yıl önce sattığı hesabı bu yolla tekrar geri almıştı, ancak ben hesabı gamemarkt sitesi üzerinden satın alacağım ve karşı tarafın komisyonunu'da ben ödeyeceğim, çünkü site ilan koyarken belli bi komisyonda kendisi alıyor, satış yapacak olan arkadaş bu sorunla karşılaşmayacak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Semih Alaybay
Merhaba arkadaşlar,

Herkese iyi forumlar.
hocam eğer adam geri çekerse isteersen itemsatışa şikayet et dava aç hesabı da parayı da gerı alamazsın hesap satımı yasal degıl cunku

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Emre
Satiyim ama 1 ay sonra geri cekerim 🤣. Şaka bi yana bence kesinlikle hesap almayin gram mantıklı değil.
sana göre mantıklı olmayabilir. İstersen gamemarkt üzerinden hesabını satın alabilirim. 1 ay sonra hesabını geri çekersen olacaklara ben karışmam ama

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Semih Alaybay
sana göre mantıklı olmayabilir. İstersen gamemarkt üzerinden hesabını satın alabilirim. 1 ay sonra hesabını geri çekersen olacaklara ben karışmam ama
hiçbişey olmaz dava da açamazsın paranı da yasal sürece girmiyo gamemarkttan ban yer yine parayı da hesabı da vermem

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Emre
hocam eğer adam geri çekerse isteersen itemsatışa şikayet et dava aç hesabı da parayı da gerı alamazsın hesap satımı yasal degıl cunku
Hocam eğer satış yapacak kişi gamemarkt üzerinden hesap satış yapmayı uygun bulursa o hesabı satın alacağım, içinde ki skinler iyiyse
Mesaj otomatik birleştirildi:

hiçbişey olmaz dava da açamazsın paranı da yasal sürece girmiyo gamemarkttan ban yer yine parayı da hesabı da vermem
Hiç gamemarkt kullandın mı bilmiyorum?

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Fettah Özalp
evet dediğiniz olayı biliyorum. zamanında arkadaşımda 2 yıl önce sattığı hesabı bu yolla tekrar geri almıştı, ancak ben hesabı gamemarkt sitesi üzerinden satın alacağım ve karşı tarafın komisyonunu'da ben ödeyeceğim, çünkü site ilan koyarken belli bi komisyonda kendisi alıyor, satış yapacak olan arkadaş bu sorunla karşılaşmayacak.
Hocam bence itemsatis dan alın derim dediğiniz yeri pek bilmiyorum. Birde nerden aldığınız önemsiz kimse arkasında duramaz çünkü hesap satımı yasak. Arkadaş geri üstüne almaya çalıştı ama alamadı diyelim. O bilgiler ile o hesabı çok rahat banlata bilir riot gameste kanıtlayarak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Semih Alaybay
Hocam eğer satış yapacak kişi gamemarkt üzerinden hesap satış yapmayı uygun bulursa o hesabı satın alacağım, içinde ki skinler iyiyse
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiç gamemarkt kullandın mı bilmiyorum?
hocam itemsatışdan baya satış yaptım biliyorum hesap satışlarını eğer almayı düşünüyosan valo hesabı maili de sana verirse al yoksa paran gider benden demesi

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Fettah Özalp
Benim önerim almayın hocam hesap ne olur ne olmaz. Dediğiniz gibi belki güvenilirdir ama o parayı riske atmak sana kalmış.

Top Bottom