Neler Yeni

Valorant Hesap Satın Almak İstiyorum

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Emre
internetten biraz araştırabilirisn dostum, evine icra dosyası yolluyolar ben her türlü geri paramıda alıyorum.( test edildi onaylandı)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar ben gamemarkt yıllardır kullanıyorum, hesap satın aldım ve sattım ve şu ana kadar hiç bi sorun yaşamadım. Burada satın alacak kişi benim isterseniz sizde satın alabilirsiniz orası beni ilgilendirmez, biliyorum beni uyarmaya çalışıyorsunuz sağ olun, ama ben siteye güveniyorum. Satış yapmak isteyen arkadaşları beklerim.

Hocam bence itemsatis dan alın derim dediğiniz yeri pek bilmiyorum. Birde nerden aldığınız önemsiz kimse arkasında duramaz çünkü hesap satımı yasak. Arkadaş geri üstüne almaya çalıştı ama alamadı diyelim. O bilgiler ile o hesabı çok rahat banlata bilir riot gameste kanıtlayarak.
bu arada o hesabı banlatma olayını şimdi senden duydum, adam zaten bilgileri biliyorsa riot hesabı banlatmak yerine direkt ilk sahibine verir bence

Son düzenleme:

Natsu!

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Berat
internetten biraz araştırabilirisn dostum, evine icra dosyası yolluyolar ben her türlü geri paramıda alıyorum.( test edildi onaylandı)

Arkadaşlar ben gamemarkt yıllardır kullanıyorum, hesap satın aldım ve sattım ve şu ana kadar hiç bi sorun yaşamadım. Burada satın alacak kişi benim isterseniz sizde satın alabilirsiniz orası beni ilgilendirmez, biliyorum beni uyarmaya çalışıyorsunuz sağ olun, ama ben siteye güveniyorum. Satış yapmak isteyen arkadaşları beklerim.

bu arada o hesabı banlatma olayını şimdi senden duydum, adam zaten bilgileri biliyorsa riot hesabı banlatmak yerine direkt ilk sahibine verir bence
Hesabimi sattim der bilgileri atar banlatirim hesabi 🙂

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Burak
Merhaba arkadaşlar,

Ben valorant hesabı satın almak istiyorum ortalama 1 hesaba 1000TL verebilirim.
Eğer satmayı düşündüğünüz bi hesabınız varsa (size ait ve ilk mail sizde olan) yorumlara hesabın ss'leri ve düşündüğünüz fiyatı yazabilir misiniz? Hemde forumda ki diğer kişilerde bu konudan yararlanacağını düşünüyorum. İsterseniz bana dm yolu üzerinden'de yazabilirsiniz.

Herkese iyi forumlar.
Hesap satabilirim düşünürsen

Riddle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Berat
Zamanında hesap calıp satıyodum çok kisi seni dava edicem dedi günün sonunda bişey yok olamazda zaten ve hesapların bazıları ya hesap satışından yadahesap güvenliğini kaybetti diye perma ban yedi 10k lık main hesabım perma yedi artık oynamıyorum zaten valorantın devri bitiyor

DarylE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Mehmet Ensar Pulcu
Hesap alacaksan gamemarkt adlı siteden alacaksın . 10 dan fazla satım işlemi yaptım 15 civarı alım yaptım . 3 farkli hesap geri çekildi . Bir hafta içerisinde verdiğim ücreti geri yatırdılar hesabıma . Küçük hacimli değil büyük hacimli işlemler de yaptım ama bir sorun yaşamadım. Yaşanan sorunları da destek epey ilgili şekilde çözüyor. Diğer hiçbir site kendi avukatlarıyla iş çözmüyor satış sonrası destek sağlamıyor. Tabii bunun sonucunda yüksek bir komisyon alıyor satıcılardan .

Mr8ilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,660
İsim
Yavuz
Satayım ama 1000e değil 3500e hem LOL hem valo dolu dolu skinler.

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Ali Mert Okuducu
Para iadesi yapanlar korkudan yapiyor 😃 İstediği kadar dava açsın dava bir süre sonra takipsizlige düşüyor olan senin Parana oluyor. Bı ara gamesatistan hesap alıp gamermarktta satıyordum. Sattığım hesap geri çekildi. Aldığım adama yazdım ve hesabı geri verdi. Geri vermeseydi de iade yapmazdım zaten. Riot hesap satışı sıkıntılı. Hangi site olursa olsun.

Top Bottom