Arama sonuçları: *

1. Erdemsengun

200-300 TL Ses sistemi tavsiye

geldi kurdum fean değil güzel bastan öyle çok anlamam ama bana kalırsa gayet yeterli abi ualt üst sağ sol komşu napalım yani ancak azzar azar açıyoruz biz de işte fiyata göre çok çok iyi bi kere logitech ne kadar kötü olabilir ki :D
  2. Erdemsengun

RTX 2060S Warzone'da çok ısınıyor

öncelikle 2060 zannettim meğer 2060S'miş yorumumu sildim ama eklemek isterim ki benim 2060 sıcaklığı 76-78 dereceyi geçmiyor. tavsiyelerim ise 1) oyunu 2K da çalıştırıyor olabilirsin, ayarlardan 1920-1080 çözünürlüğe getir (çünkü fps oyunu zaten campaig oynamıycaksan solo story modunda değilsen...
  3. Erdemsengun

200-300 TL Ses sistemi tavsiye

dostum bende z213 aldım az önce teknosadan 269 TL'ye -dolar kuru 7 nin üstünde malum- zaten apartmandayız aynı şeyi düşündüm altı üstü film dizi izlerden kulaklıktan bağımsız olmak istedim bence uygun fiyata en doğrusu bu olucaktır eğer aldıysan ve kullanmaya başladıysan aydınlatır mısın acaba...
  4. Erdemsengun

Ryzen 5 3600 e fan

işlemcinin tam performanmsı neye lazım peki yani ben oyun oynyuorum 2060 da var tertemiz 144 hz görüntüde alıyorum hani böyle 300-350 tl para verip soğuıtu almalık bi durum oluşturmuyor kanımca kankam
  5. Erdemsengun

Ryzen 5 3600 e fan

selam bende de 3600 var ama neden soğutucu alma gereksinimi duydun öğrenmek istedim ayrıca benim kasamda bi uğultu var ekran kartından geldiğini zannetmiyorum acaba stockdan mı diye düşünmüştüm meğersem kasanın soğutucu fanlarındanmış
  6. Erdemsengun

arkadaşlar acil ekipman topluyorum yardım

MSI RX 470 8GB MSI B150 Gaming M3 i5-7400 bu üç parça toplam maliyeti ne kadar eder (2 yıl kullanılmış) teşekkürler şimdiden bekliyorum :)
  7. Erdemsengun

WD BLUE vs SEAGATE BARACUDA

hepinize teşekkürler WD BLue satın aldım :) teşekkürler Donanım Ailesi <3 1586729249 fiyatolarak WD daha uyguna denk geldi sese katlanırımya sıkıntı yok kulaklıık takıyoru mzaten birisi 270 diğeri 360 tl :)
  8. Erdemsengun

WD BLUE vs SEAGATE BARACUDA

hepinize merhaba arkadaşlar,:coffee: zor günler geçirdiğimiz şu günlerde evlere tıkandık kaldık malum bir sürü oyun indirdik ancak SSD de yer kalmadı ve 1TB belleğe ihtiyacım var. acaba bana yardımcı olabilir msiinz internette bir sürü araştırma yaptım, şu anda en uygunu almak makul gözüküyor...
  9. Erdemsengun

Teknobiyotik 1x.5 oyuncu bilgisayarı alınır mı?

şu an bu dönemde alınmaz reis. ben 5299 DA sistemini aldım aşırı memnunum eğer kalkıpta süper yayıncılık hayatı yapmıycaksan mimarlık programları fotoşop vs uğraşmıycaksan o paraya değmez onu vereceğine 5600-5800 bandında 2060'lı sistemler var onlar alınabilir artan paraylada kendine koltuk...
  10. Erdemsengun

3000 TL YE BÖYLE BİR PC TOPLADIM ÖNERİLERİNİZ VARSA SÖYLER MİSİNİZ

a320 ve b450 arasında çok fark var cüzi miktar verilerke yükseltilmesi sistemi çok güzellleştirir :)
  11. Erdemsengun

5500 TL toplama sistem önerisi

arkadaşlar tek tek toplamaya çalışmayın tamamen kazık ve anlamsız fiyat. hazır sistemlere çökün derim en mantıklısı onlar ben 5299 tl sistemi aldım DA reyisin 300 tane stocklusunu tertemiz.
  12. Erdemsengun

10,000 TL Bilgisayar Tavsiyesi Olan Var mı?

tek tavsiyem, MONİTÖRDEN ASLA KISMA KENDİNİ ABİ 2 K EN AZ 27" AL TERTEMIZ yoksa 2080 de alsan bi şey ifade etmiyor...
  13. Erdemsengun

KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI - UPS

merhaba arkadaşlar hepimizin bilgisayarları var kimimiz 3000 TL kimimizse 9000 TL ye topluyoruz. fakat sistemimizi korumak için ne yapıyoruz? bahsettiğim şey sadece windowsu normal kapatmak değil, herhangi bir elektirik kesintisinde anakartta ve diğer çevre birimlerinde ne gibi bir sıkıntı...
  14. Erdemsengun

8000-9000TL monitör dahil pc

Bu pc daha dün 6.099 tlydi ya ne ara 200 tl zam geldi
  15. Erdemsengun

R5 3500x mi 3600 mü?

benc menc bi kenara, hangisinin fiyatı daha uygunsa onu al çünkü 3 FPS- 5 FPS maximum oynuyor yani bunun için 350-400 tl vermeye değer mi (?) tartışılır
  16. Erdemsengun

DA MESLEK POSTU

slovenya'daki arkadaşlarımdan aldığım bilgiye göre insanlar iyyimiş erkekler de kadınlar da samimi insanlarmış biraz soğuk başlarda ama sonra alışıyorsun dedi bir de kendi aralarında çok konuşuyorlarmış ingiliççeyi sallamayıp onun haricinde net bilgilerim yok ne yazık ki gezmeye de gidemedim :)
  17. Erdemsengun

DA MESLEK POSTU

sıkıntı yok geldi geçti zaten hahahaha :coffee:
  18. Erdemsengun

DA MESLEK POSTU

Yeditepe üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatı mezunuyum erasmus programıyla Polonya'da Wroclac şehrinde wroclaw üniversitesinde Filoloji okudum Yeditepe üniversitesinde Çift anadal psikoloji okuyorum son sınıfım 3 dersim kaldı ( mezuniyet, karantiva COVID dolayısıyla ertelendi..) sorularınıza...
  19. Erdemsengun

5299 TL'ye PC Toplama Videosu Yapılmış Ama Stok Bitmiş

Selam arkadaşlar ürün çıkar çıkmaz alan kişilerden birisiiym çok şanslıyı maçıkçası sağolsun reyis sayesinde bilgisyarada kavuştuk RTX de var 2060 6 GB tertemiz yani üstüne bir de 27" 2K ekran aldım indirimden toplam 7650 ye denk geldi nasıl mutluyum paylaşamam sizinle hahahaa umarım sizde...
Top Bottom