Neler Yeni

200-300 TL Ses sistemi tavsiye

KayıpG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Enes S.
Merhaba bu fiyatlarda bilgisayarım için bas kalitesi yüksek olan ses sistemi tavsiyelerinizi bekliyorum.

pclock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
İsmail

KayıpG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Enes S.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

KayıpG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Enes S.

KayıpG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Enes S.

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None

KayıpG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Enes S.
Z213 200 TL seviyesinde zaten apartmanda kullanacağımdan çok gerekli olmayacaktır daha fazla çıkmaya diye düşünüyorum.

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Erdem
Instagram
www.instagram.com/erdemsengunn
Twitter
erdemsngn
dostum bende z213 aldım az önce teknosadan 269 TL'ye -dolar kuru 7 nin üstünde malum- zaten apartmandayız aynı şeyi düşündüm altı üstü film dizi izlerden kulaklıktan bağımsız olmak istedim bence uygun fiyata en doğrusu bu olucaktır eğer aldıysan ve kullanmaya başladıysan aydınlatır mısın acaba durum nedir ? :)
teşekkür diğer arkadaşlara da

KayıpG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Enes S.
dostum bende z213 aldım az önce teknosadan 269 TL'ye -dolar kuru 7 nin üstünde malum- zaten apartmandayız aynı şeyi düşündüm altı üstü film dizi izlerden kulaklıktan bağımsız olmak istedim bence uygun fiyata en doğrusu bu olucaktır eğer aldıysan ve kullanmaya başladıysan aydınlatır mısın acaba durum nedir ? :)
teşekkür diğer arkadaşlara da
Dostum tam almaya karar verdim sonra farklı bir ihtiyaç doğdu o sebeple rafa kalktı benim iş. Memnun musun ses sisteminden bas tiz dengesi nasıl, özellikle bas kuvveti önemli benim için ?
Kalitesi ne durumda.. Bu arada döviz konusu koca bir balon şuan ne likidite girişi ne de çıkışı var hangi mantıkla ileri geri sübvanse hareket ediyor doğrusu hiçbir şey anlamadım. Sürekli ve stabil şekilde faiz indirimleri yaptığımız zamanda bundan hiçte memnun olmayan finans kuruluşları MB üzerinde baskı uygulamak için biraz reel olmayan ataklar yapıyor. E tabi filler tepişirken çimenler eziliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Erdem
Instagram
www.instagram.com/erdemsengunn
Twitter
erdemsngn
Dostum tam almaya karar verdim sonra farklı bir ihtiyaç doğdu o sebeple rafa kalktı benim iş. Memnun musun ses sisteminden bas tiz dengesi nasıl, özellikle bas kuvveti önemli benim için ?
Kalitesi ne durumda.. Bu arada döviz konusu koca bir balon şuan ne likidite girişi ne de çıkışı var hangi mantıkla ileri geri sübvanse hareket ediyor doğrusu hiçbir şey anlamadım. Sürekli ve stabil şekilde faiz indirimleri yaptığımız zamanda bundan hiçte memnun olmayan finans kuruluşları MB üzerinde baskı uygulamak için biraz reel olmayan ataklar yapıyor. E tabi filler tepişirken çimenler eziliyor.
geldi kurdum fean değil güzel bastan öyle çok anlamam ama bana kalırsa gayet yeterli abi ualt üst sağ sol komşu napalım yani ancak azzar azar açıyoruz biz de işte fiyata göre çok çok iyi bi kere logitech ne kadar kötü olabilir ki :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,757
Üyeler
152,956
Son üye
nanımatik
Top Bottom