Arama sonuçları: *

1. burak52tr

7700 TL EN İYİ SİSTEM ÖNERİSİ

En iyi ve en uygun fiyata bilgisayar toplamı işlemi yayıncıların sponsorluk ile özel olarak hazırlattığı sistemler üzerinden kendine göre modlama yaparak toplamaktır. İtopya bilgisayar üzerinden bir yayıncı bilgisayarını seçip üzerine isteğine göre ekstra bileşenler ekleyerek iyi bir bilgisayar...
  2. burak52tr

Torrent oyun bilgisayara zarar verir mi?

Bilgili bir torrent kullanıcıysanız virüs kapmanız zor olur. Bazı oyunlarda virüs bulunur bazılarında ise bulunmaz. En iyi seçenek her zaman oyuna orijinal sahip olmaktır.
  3. burak52tr

Beyler Robin Hood olmak istiyorum.

Kardeşim ilk Henge no Jutsu öğren gerisi kolay.
  4. burak52tr

Vatan PC Hazır Sistemler Nasıldır = 5000 TL

Vatanın hazır PC prensibi genelde tek bir bileşeni üst seviye tutup diğer bileşenleri en düşük seviyede yapmaktır. O yüzden vatan hazır sistemlerini tavsiye etmiyorum.
  5. burak52tr

story mod saran oyun

2020 yılı itibariyle yeniden oynadığım ve ilk defa bitirdiğim oyunların resimlerini bir klasörde topluyorum. (Oyunları bitirdikten sonra siliyorum malum çok yer kaplıyorlar :D) Bu oyunların hepsi hikaye bakımından güzel oyunlardır. İsteğine göre aralarından seçebilirsin.
  6. burak52tr

Yardım Oyunlardaki Dll Problemlerini Kökten Kaldıracak Çözüm Varmı ?

Tek bir program bilmiyorum ama eksik DLL dosyalarını giderebilecek gerekli programlar. DirectX - Vcredits - Net.Framework. Bunların haricinde internetten istenilen DLL dosyasını indirip manuel bir şekilde kurabilirsin.
  7. burak52tr

Oyun Önerisi

Sabotaj diye yeni bir türk yapımı oyun çıkacaktı. Bir göz atın. Zula gibi içerisinde dust2 benzeri haritası da var :D
  8. burak52tr

10-15 oyun öneri

Oyun aşırı bağımlılık yapıyor yalnız dikkat et :D Başlayalı 2 hafta olmadı 73. saatteyim oyunda :D Oyunun konusu; Yabancı bir gezeni sömürmek için FICSIT isimli şirketin gezegene yolladığı bir çalışansın. Amacın gezegendeki tüm kaynakları çeşitli ve karışık sistemler ile bir fabrika yaratarak...
  9. burak52tr

🔥İndirim Alien: Isolation 2,95 TL. (Steam)

Oyun oynadığım en iyi korku oyunudur. Bu oyundan alacağınız zevki doruklarında yaşamak istiyorsanız, oyunu oynamadan önce tüm filmlerini izlemenizi tavsiye ediyorum.
  10. burak52tr

Bu sisteme 2k mi 1080p mi

Ben RTX 2070 i 1920x1080 144hz monitörde kullanıyorum ve performans kaybı olmuyor %100 performansında rahatlıkla kullanıyorum. Minimum 1920x1080 144hz monitör uygun.
  11. burak52tr

İki farklı CL değerine sahip ram düzgün çalışır mı ?

kendisinden bir isteyeyim bakayım :D kendisi bilgisayara bir şey olacak diye korkuyor :D
  12. burak52tr

Yani şuan anakartının bir slotunda CL16 2400mhz diğer slotunda ise CL18 2400mhz takılı ve sorunsuz çalışıyor. Doğru mu anladım.
  13. burak52tr

Kuzenim 1-2 hafta önce 3000 TL bandında kendine yeni bir laptop aldı. https://www.vatanbilgisayar.com/acer-a315-amd-ryzen-5-3500u-2-1ghz-8gb-256gb-ssd-15-6-2gb-w10-notebook.html Kendisi bu laptop için bir 8 GB ram daha takacağını ve benden buna uygun bir ram bulmamı istedi. Bende görev...
  14. burak52tr

1000TL Toplama sistem önerisi

Şuan bunları mevcut bilgisayarın ile oynuyorsan, alacağın 1000 TL lik bilgisayardan daha iyidir demektir.
  15. burak52tr

4.800tl 120hz laptop

Laptop olmak zorunda mı ? Laptoplar çok büyük dolandırıcılıktır.
  16. burak52tr

1000TL Toplama sistem önerisi

Bir 15 yıl önce olsaydı toplardık ama günümüzde 1000 TL ye sadece klavye veriyorlar .d
  17. burak52tr

Herkes internet sağlayıcısını söylesin

50 Mbps TTnet fiber kullanıyorum. Memnunum indirme hızı her ne kadar 50 MBps olsa da çoğunlukla 60 65 civarında. Tek kötü tarafı fiyatı 173 TL. Değiştiremiyorum da binada ve mahallede sadece Türk Telekom'un fiber altyapısı var. TürkNet'e arayıp geçmek istediğimi söyledim bana '' malesef...
  18. burak52tr

Yardım Oyun Oynarken Görüntünün Aniden Gidip Ekrandan Ses Çıkması

3 4 aydır kullanıyormuşsun. Marka bilgisayar almışsın. Yolla Lenovo'ya yenisini yollasınlar.
  19. burak52tr

işlemci kullanımı %99 ekran kartı kullanımı %48

Laptop ise Denetim masası>Donanım ve Ses> Güç seçeneklerinden Tercih edilen planı yüksek performansa al ve Eğer win10 kullanıyorsan. Başlat>Ayarlar>Sistem>Monitör sekmesinden en altta grafik ayarları var oraya tıklayıp gelen pencerede tercihi ayarlamak için bir uygulama seçin kısmında göz ata...
Top Bottom