Arama sonuçları: *

1. Ö

ChatGPT dışından soruya cevap veren yapay zeka var mı?

Bir sürü var. Ve kendi tabanına ait. Yani Chat gpt tabanlı değil. LLM models yaz, çıkıyor. Hatta internetsiz bile kullanabiliyorsun.
  2. Ö

Okumak vs çırak olmak

40k. En iyisi.
  3. Ö

Kızın "günaydın" bile dememesi

Hiç konuşmadığı için benle, ben de hiç konuşmuyorum yani. 1705460708 Benle konuşmadı için ben hiç konuşmuyorum zaten ama 5 ay dipdibe selam vermeyen kız, yeni biri gelince direkt samimi olması. Hatta ona selam vermeye kendi gitti.
  4. Ö

Korsan oyun sizce gerçekten günah mı tartışalım

Anında paylaşıyor ve sadece patch ediyorsun. Bir site var, öyle yapıyorum ben. İsteyen takip eder isteyen etmez. Ben genelde takip etmiyorum. Sevdiğim oyun çıkarsa yada ilgi çekici olan, indirip oynuyorum. Örnek Prince of Persia'nın yeni oyunu çıktı, oynuyorum bilgisayarda.
  5. Ö

Aslında takip edilebilir. Orijinal oyunlara gelen iyileştirmeler korsan oyunda da çalışır. Kafayı tırlatacak bir durum yok bunda yani. Korsan oyun oynarken, arkada 3-4 istemci çalışmıyor ve performans düşüren korumalar yok (örnek denuvo koruması). Ondan FPS artışı oluyor.
  6. Ö

Ben de affetmem. Ayrıca orijinal olarak oyun oynarsan, daha düşük fps alıyorsun.
  7. Ö

Bilmiyorum, demek ki bizi adamdan saymıyor :D. 1705427381 https://forum.donanimarsivi.com/konu/yasama-amacinin-olmamasi.846857/
  8. Ö

Kıza ne yapmalıyım arkd

Başkasının ilişkisine ve hayatına burnunu sokma. Erkek arkadaşı, kızın senden böyle taktik aldığını duysa ortalık gerilir vallahi.
  9. Ö

Bir düzen tutturdum ben artık, fazlasında gözüm yok. Basit ama güzel bir şey. 1705425995 Sağ ol teşekkür ettim. İmkan olsa denerdim ama hiç istek yok ki içimde.
  10. Ö

Olduğum yerden memnunum, beni mutlu hissettiriyor.
  11. Ö

Hepimiz biriz, vasıfsız elemanız kanki. Ondan çalışıyoruz. Mesleğimiz yada başka bir özelliğimiz yok ki. Yerim oralar yani.
  12. Ö

Yapacak bir şey yok. Bazen her şey için geçtir ve uğraşmak istemezsin. İşin zor olsa bile alışkın olduğun için daha kolay gelir gözüne, senin güvenli alanın olur.
  13. Ö

Haklısında yani hani 5 ay kadar beraber çalıştık yani, dipdibe :D. Bir günaydın bile demiyor ama yeni gelen biriyle anında samimi olunca da ...
  14. Ö

Orası öyle. En çok çalışan biziz ama yine en az parayı da alan biziz.
  15. Ö

Benden hoşlansın demedim de normal arkadaş olarak da konuşabilirdi, o kadar çalıştık :D.
  16. Ö

Arkadaşlar yaklaşık 5 aydır bir fabrika üçerli kişilik bir ekiple çalışıyorum. Ekip de benim yaşıt bir kız ve birde bende büyük bir kadın var. Yaşıtım olan kız bugüne kadar "günaydın" bile falan demedi. Bugün fabrikaya yeni bir çocuk geldi. Uzun boylu, bana "günaydın", "merhaba" demeyen kız yeni...
  17. Ö

Chat GPT küfür etti!

Yemin ederim oyle bir sey yapmadim.
  18. Ö

Chat GPT küfür etti!

"Her cevabında bana bir punch at" diye komut ver ilk başta. Sonra küfür etsin :D. 1705250640 Kendim kaşındım bu sefer :D
  19. Ö

Chat GPT küfür etti!

Karı satıcı olmak hoşuma gidiyor dermişim :D. Tövbe tövbe.
Top Bottom