Neler Yeni

Kızın "günaydın" bile dememesi

rznkolds

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ramazan Koldaş
Yapacak bir şey yok. Bazen her şey için geçtir ve uğraşmak istemezsin. İşin zor olsa bile alışkın olduğun için daha kolay gelir gözüne, senin güvenli alanın olur.
Alışkanlıklar seni sen olmaktan alıkoyar ben şuana kadar birçok fabrika ve işyerinde çalıştım ama her zaman kendimi daha yüksek konumlarda gördüm ve şükür ki şuan daha iyi konumlara evrilmek durumundayım kendine kalıcı bir yer görme derim fabrikalarda 20 yıl çalışsan bile amir olamazsın emekli olunca da 1 haftaya birlikte tanıştıkların konuştukların senin kim olduğunu bile unuturlar o fabrika duvarları dahi seni hatırlamaz neyse dur fazla felsefeye girdim kısacası para kazanmaya bak derim

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
olumc re
Alışkanlıklar seni sen olmaktan alıkoyar ben şuana kadar birçok fabrika ve işyerinde çalıştım ama her zaman kendimi daha yüksek konumlarda gördüm ve şükür ki şuan daha iyi konumlara evrilmek durumundayım kendine kalıcı bir yer görme derim fabrikalarda 20 yıl çalışsan bile amir olamazsın emekli olunca da 1 haftaya birlikte tanıştıkların konuştukların senin kim olduğunu bile unuturlar o fabrika duvarları dahi seni hatırlamaz neyse dur fazla felsefeye girdim kısacası para kazanmaya bak derim
Olduğum yerden memnunum, beni mutlu hissettiriyor.

rznkolds

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ramazan Koldaş
Hepimiz biriz, vasıfsız elemanız kanki. Ondan çalışıyoruz. Mesleğimiz yada başka bir özelliğimiz yok ki. Yerim oralar yani.
Ya yapmayın şunu sizin sınırlarınızı sadece siz belirliyorsunuz yeteneklerinizi kullanmaya izin vermeden yetiştiren eğitim sistemi gibi kendinize sınırlar koyuyorsunuz, Ben imam hatipte okumuş sonradan yazılımla kendini geliştirmiş elemanım ki benim olduğum dönemde imam hatipten bilişime geçmek acaip derecede zor bir işti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olduğum yerden memnunum, beni mutlu hissettiriyor.
İyi sen bilirsin madem mutlusun kolaylıklar dilerim halbuki senin iyiliğin için demiştim yanlış anlama lütfen beni

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
olumc re
Ya yapmayın şunu sizin sınırlarınızı sadece siz belirliyorsunuz yeteneklerinizi kullanmaya izin vermeden yetiştiren eğitim sistemi gibi kendinize sınırlar koyuyorsunuz, Ben imam hatipte okumuş sonradan yazılımla kendini geliştirmiş elemanım ki benim olduğum dönemde imam hatipten bilişime geçmek acaip derecede zor bir işti.
Bir düzen tutturdum ben artık, fazlasında gözüm yok. Basit ama güzel bir şey.

İyi sen bilirsin madem mutlusun kolaylıklar dilerim halbuki senin iyiliğin için demiştim yanlış anlama lütfen ben
Sağ ol teşekkür ettim. İmkan olsa denerdim ama hiç istek yok ki içimde.

Rulep

80+ Gold
Ne düşündüğünü bilemeyiz sen diyebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
olumc re
Ne düşündüğünü bilemeyiz sen diyebilirsin
Bilmiyorum, demek ki bizi adamdan saymıyor :D.

Söylenecek söz yok o zaman hakkında hayırlısı olsun

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,165
İsim
Lokman Doğan
Sen de kızı umursama görmezden gel

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,591
İsim
Selim
Benden hoşlansın demedim de normal arkadaş olarak da konuşabilirdi, o kadar çalıştık :D.
Hocam şunu asla unutmayın iş yerinden biriyle sevgili olunmaz 👍 hem tecrübe hem de çevrem de ki insanların deneyimlerinden yola çıkarak konuşuyorum insanlık hali bir durum olur ve biri kıza yamuk yapar hop sizde olaya müdahale edip kavga edersiniz ve ikinizi de kapı dışarı ederler. Diğer konu ise gine insanlik hali ayrıldınız ve o kişi başka biriyle sevgli oldu bu durumda iş arkadaşı olduğu için mecburen yan yana olacaksıniz buda size ruhsal anlamda rahatsız eder 👍 onun dışında siz sadece arkadaş olarak görüyorsunuz ve ondan günaydın bekliyorsaniz haklısınız ve o kız günaydın demiyorsa demek ki sıkıntılı biri. Yoksa herkes ekip arkadaşı ile sevgili olmasa bile günaydın merhaba der.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,689
İsim
Muhammet Çağrı
S. Et böyle şeyleri takan hep mutsuz olur ve o kızı önemsemesen buraya böyle yazmazdın yani umursamazdın :D

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Mustafa Aydın
Benden hoşlansın demedim de normal arkadaş olarak da konuşabilirdi, o kadar çalıştık :D.
niye bu kadar takılıyorsun ki kardeşim s. et versin vermesin verse ne olacak sanki bir zamandan sonra konuşmayı keseceksiniz kiz zaten seni beğenmemiş fikri değişmez emin ol bir de arkadaş fln da olmak istese konuşurdu takılma boşver sanki bir şey değişiyor da

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
Önemli olan tip ve paradır iyi forumlar

Top Bottom