Neler Yeni

Kızın "günaydın" bile dememesi

Arkadaşlar yaklaşık 5 aydır bir fabrika üçerli kişilik bir ekiple çalışıyorum. Ekip de benim yaşıt bir kız ve birde bende büyük bir kadın var. Yaşıtım olan kız bugüne kadar "günaydın" bile falan demedi. Bugün fabrikaya yeni bir çocuk geldi. Uzun boylu, bana "günaydın", "merhaba" demeyen kız yeni gelen çocukla hemen samimi oldu, konuşuyor.

Abla ile normal sohbet ediyoruz. Bir sorunum yok onunla. Benden hoşlansın falan değil sorun, o kadar çalıştık yani. Selam verse iyi olurdu en azından.

Sorun bende mi? :D.
Bro yemin ediyorum öyle bir kızın suretına bile bakman hata... zoruma gitmesin ama birazcık adamlık gururun varsa asla sohbet etme o kadar soğuk ol ki oda üşüsün ben olsam herzaman o yokmuş gibi davranırdım

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
olumc re
Bro yemin ediyorum öyle bir kızın suretına bile bakman hata... zoruma gitmesin ama birazcık adamlık gururun varsa asla sohbet etme o kadar soğuk ol ki oda üşüsün ben olsam herzaman o yokmuş gibi davranırdım
Hiç konuşmadığı için benle, ben de hiç konuşmuyorum yani.
Mesaj otomatik birleştirildi:

niye bu kadar takılıyorsun ki kardeşim s. et versin vermesin verse ne olacak sanki bir zamandan sonra konuşmayı keseceksiniz kiz zaten seni beğenmemiş fikri değişmez emin ol bir de arkadaş fln da olmak istese konuşurdu takılma boşver sanki bir şey değişiyor da
Benle konuşmadı için ben hiç konuşmuyorum zaten ama 5 ay dipdibe selam vermeyen kız, yeni biri gelince direkt samimi olması. Hatta ona selam vermeye kendi gitti.

FurkanIIy

80+ Bronze
Hocam anladığım kadarıyla sen baya gıcık olmuşsun bu olaya. Fakat bir de o kız gibi düşün. Her merhaba dediğin üzerine alınıyor ve sana yürüyor. Saçma sapan itiraflarda bulunuyor. E bunun sonucunda ne yaparsın, hoşuna gidene merhaba dersin

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,205
İsim
Oğuz
Bence tip ne olursa olsun bir insana selam da olsa verilir. Boşver böyle insanlar insan bile değil.

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,593
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
Arkadaşlar yaklaşık 5 aydır bir fabrika üçerli kişilik bir ekiple çalışıyorum. Ekip de benim yaşıt bir kız ve birde bende büyük bir kadın var. Yaşıtım olan kız bugüne kadar "günaydın" bile falan demedi. Bugün fabrikaya yeni bir çocuk geldi. Uzun boylu, bana "günaydın", "merhaba" demeyen kız yeni gelen çocukla hemen samimi oldu, konuşuyor.

Abla ile normal sohbet ediyoruz. Bir sorunum yok onunla. Benden hoşlansın falan değil sorun, o kadar çalıştık yani. Selam verse iyi olurdu en azından.

Sorun bende mi? :D.
Sorun sende

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Basıcaksın engeli geçiceksin raadına bak

JSezar

80+ Silver
Sensin :D

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kızlar dış görünüşü çok fazla önem verir önce dış görünüş sonra para 😄 bu ikisi varsa yürür gidersin özel hayatta.

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
Semih Aydın
Nezaket gereği günaydın bile demeyen kızı mı düşünüyorsun ag?
Sal bırak gitsin

The|Boss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Can

Top Bottom