Arama sonuçları: *

1. L

dolap sahte link dolandırılıcık

allahdan olaya hemen uyandım ben bir şey gelmedi başıma wpye yönlendirince hemen adamın dolandırıcı olduğunu anladım tel nosu filan yazışmalar duruyor böle kişileri nereye bildirebiliriz başkaların canını yakmasın link zaten sahte
  2. L

Hepsijet Teslim Edilmeyen Kargoyu Edildi Gösterdi

kargocu herifle anlaştım müştyeri hizmetleri ararsa teslim aldım dicem kargocu satın aldığım ürün tutarını ibandan kartıma yolladı kargo gelince bana gönderdiği parayı geri vericem adama bu şekilde sorunu çözücez kargocuyuda geçtim bölge sorumlusu olan mudurleride topun ağızına atmışlar ortalık...
  3. L

kesinlikle aldım demicem zatende ne biliyim ben aşırı duygusal olduğum için bin tl para cezası verilmesi ve işinden edilmesi konusu içimi burgdu dhaa önce böle bişeyle karşılaşmadım açıkcası
  4. L

az önce yine aradı kargocu günlük 300 tl ye çalışıyormuş şuanda daıtım aracı gumuldurde bana yakın yani burdna geri 2 saatlik yol gidip torbalı depodan ürünü alıp geri getirmesi lazım temsilciler bin tl para cezası vermişler torbalıya gıdıp urunu alıp geri getirmesi saat 7 8 i bulur yarın valla...
  5. L

işin bide ilginç bir tarafıda var +800 t llik oyun konlu 1672830288 +800 tl oyun kolu bide 1080p kamera 1672830482 800 tl oyun kolu aldım bide 1080p kamera 2 ürün tek kargoda gelicekti
  6. L

hepsi jetten kargo gelicekti gün içerisinde teslim edilmediği halde teslim edildi ibaresi düşürdüler msj attılar telefona bende müşteri hizmetlerini aradım durumu belirttim kargocu beni aradı perşembe günü teslim edicem diye müsteri hizmetlerine bildirdiğim için kargocuya fırça kaymışlar baya...
  7. L

d.c.o.p dan profili aktif ettim böle hata verıyor sebebi nedir

1664542805 arkadaşlar tek ramım vardı birtane daha ram alıp taktım bıosdan aktif edince böle bi ekran karşıma çıkıyor pc acılmıyor f1 basınca bıosa atıyor geri
  8. L

15-20K Bütçeye Render+Oyun İçin Sistem Tavsiyesi

arkadaşım pc toplamak istiyor oyun ve render için trademark adophe gibi programları kullanıyor sürekli projeler hazırlıyor bütçe 15 / 20K arası tavsiyelerinize ihtiyacım var pc toplamaktan pek anlamıyorum
  9. L

bios update asus prime h610m-k d4

asus prime h610m-k d4 bios update yapmak istiyorum güncel biosu nereden alabilirim yardımcı olurmusunuz
  10. L

Çözüldü✓ Da gt2 Ekran Kartını Takamadim Acil Yardım

Büyük ihtimalle yeni fark ettim onu ben
  11. L

Attığın 2 resimde m2ssd nin altında PCI express yuvası var ekran kartını oraya takicaksin ekran kartının HDMI DP girisleri kasanın arkasina gelicek şekilde yatay olarak yuvaya tak yaktıktan sonra kasanın kıç bölmesine yerleşen hdmı DP girişlerinin olduğunu bölgeden kasanın iç tarafından...
  12. L

Dostum abdullahin eski videolarına bakarak ekran kartını takabilirsin
  13. L

3adet monitör Alicam tavsiye

MSI güzelde ince çentikli monitörleri pek yok diye biliyorum bakicam ama olmadı dediğiniz 2 adet alıyım aslında 2 ay sabredip kara cumayimi bekliyom diyorum ama uzun bir zaman malesef fiyatlar ne olur öğüne belli olmaz
  14. L

https://www.gaming.gen.tr/urun/188622/ultima-6600-intel-i3-12100f-asus-radeon-dual-rx-6600-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  15. L

Yukarıdaki motor gibi dış centikleri minimal olan gsync monitör varmı aynı fiyat bandında üç yukarı beş aşağı
  16. L

Asus dual rx6600 1659711267 Evet yan yana koyucam simülatör hastasıyım forza asetta Corsa vb için kullanicam
  17. L

https://www.gencergaming.com/gamepower-gpr27c1ms144-27-144hz-1ms-displayhdmi-freesync-full-hd-curved-monitor?ref=akakce&v=1.89 3 edet almak istiyorum bütçe 10k bu monitörü kullanan varmı deneyimliyen tavsiye edermisiniz
  18. L

Yeni PC yapilmasi gerekenler

1659617511 1659617568 Çok teşekkür ederim
  19. L

11.999 son anda sipariş verdim dün bitti stokları belki gelebilir gün içinde
  20. L

Xmp dediğiniz dosyayı nasıl acicam acaba o konuda bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz
Top Bottom