Neler Yeni

Hepsijet Teslim Edilmeyen Kargoyu Edildi Gösterdi

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
serdaraslan
işin bide ilginç bir tarafıda var
bu arada ne almıştın paahalı mıydı
+800 t llik oyun konlu
Mesaj otomatik birleştirildi:

ürünün fiyati ve içeriği önemli
+800 tl oyun kolu bide 1080p kamera
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada ne almıştın paahalı mıydı
800 tl oyun kolu aldım bide 1080p kamera 2 ürün tek kargoda gelicekti

R3b311i0n_01

80+ Bronze
silindi

Son düzenleme:

Qzer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Ekrem
adama kardeş hemen getir yoksa teslim almadım diye cevap verecem de.

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Hocam hem kargonuzu getirmedi madur etti hem teslim almadığınız halde aldı gösterip mağdur ediyor hemde siz teslim aldım derseniz ve üstüne getirmezse tamamen mağdur olacaksınız size tavsiyem kesinlikle bu oyuna gelmeyin bu kadar işini düşünüyorsa ne yapar eder o ürünü size getirir. Dertsiz başınıza dert almayın. Ürünüm gelir mi gelmez mi diye siz kafa yoracağınıza bırakın kendisi nasıl hemen teslim ederim diye kafa yorsun

rynsz

80+ Bronze
sorumsuzluk hatsafada. haketmiyor yaptıgı işi almadım diyeceksin..

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
serdaraslan
Hemen getir de. O kadar önemliyse getirir.
az önce yine aradı kargocu günlük 300 tl ye çalışıyormuş şuanda daıtım aracı gumuldurde bana yakın yani burdna geri 2 saatlik yol gidip torbalı depodan ürünü alıp geri getirmesi lazım temsilciler bin tl para cezası vermişler torbalıya gıdıp urunu alıp geri getirmesi saat 7 8 i bulur yarın valla billah getiricem diyor

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
az önce yine aradı kargocu günlük 300 TL ye çalışıyormuş şuanda daıtım aracı gumuldurde bana yakın yani burdna geri 2 saatlik yol gidip torbalı depodan ürünü alıp geri getirmesi lazım temsilciler bin TL para cezası vermişler torbalıya gıdıp urunu alıp geri getirmesi saat 7 8 i bulur yarın valla billah getiricem diyor
Hocam doğruyu söyle teslim alana kadar temsilcilere teslim aldım deme. Önce teslim al. Sonra teslim aldım de.
"Sizi anlıyorum fakat sizden de anlayış bekliyorum. Ürünüm gelmeden ürünüm geldi diyemem "
kargocuya da bu şekilde hitap edebilirsin.

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
az önce yine aradı kargocu günlük 300 TL ye çalışıyormuş şuanda daıtım aracı gumuldurde bana yakın yani burdna geri 2 saatlik yol gidip torbalı depodan ürünü alıp geri getirmesi lazım temsilciler bin TL para cezası vermişler torbalıya gıdıp urunu alıp geri getirmesi saat 7 8 i bulur yarın valla billah getiricem diyor
Tabi tabi 300 TL'ye çalışıyordur kesin ki bu sizi ilgilendiren bir durum değil o zaman benim ürünümü getir kardeşim işini doğru düzgün yap bu benim sorunum değil de burada biraz sizin duygularınıza oynuyor üzerine bir bardak soğuk su içme ihtimalinizde var

TahinPekmez

80+ Silver
önceden seni arayıp bilgi verseydi bugün böyle oldu yarın getirecem diye. bu hepsijet deki elemanlar sorunsuz kapıya sivil gelip bırakıp kaçıyorlar. banane kardeşim.
sende deki tamam seni şikayet etmiyorum ama ıban hesabıma aldığım ürünün parasını havale et. bende ürünümü getirdiğimde valla sana geri verecem de.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
serdaraslan
Tabi tabi 300 TL'ye çalışıyordur kesin ki bu sizi ilgilendiren bir durum değil o zaman benim ürünümü getir kardeşim işini doğru düzgün yap bu benim sorunum değil de burada biraz sizin duygularınıza oynuyor üzerine bir bardak soğuk su içme ihtimalinizde var
kesinlikle aldım demicem zatende ne biliyim ben aşırı duygusal olduğum için bin tl para cezası verilmesi ve işinden edilmesi konusu içimi burgdu dhaa önce böle bişeyle karşılaşmadım açıkcası

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,360
Üyeler
153,545
Son üye
gercekbilgi12
Top Bottom