Arama sonuçları: *

1. R

Vatan Bilgisayardaki bu Hazır sistemlerden hangisi alınır

öyle yapacağım önce bir cuma olsunda cumayı bekleyeceğim genelde indirim geliyor
  2. R

bende onu alacağım benim içinde taksit önemli
  3. R

1 mi daha yüksek FPS verir 3 mü ? aralarındaki fiyat farkına değer mi
  4. R

iyi günler neden 1. sistemi onermediniz
  5. R

İyi günler bu sistemlerden hangisi daha mantıklı https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-5500-rx-6700-xt-12gb-a520m-a-500gb-ssd-16gb-ram.html https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i5-12400f-pro-h610m-e-rtx-4060-v2-oc-1tb-m-2-ssd-16gb-ram.html...
  6. R

laptopta rtx 4050 alınır mı

Victus 16, Acer Nitro 16 alabilirsiniz
  7. R

Yardım 25 35 k bandında laptop önerisi

Güvenli olması için büyük mağazalardan almaya çalışıyoruz çoğu şeyi ama fiyatları çok fahiş gerçekten 27 bin lira olan bir laptop neden 40 a satarsın ki vatan bilgisayarda HP Victus 16 41 bin TL 4050 li model 16 GB ram 1 TB SSD bulunuyor Hepsiburadada ise 36 bin lira ve HP Türkiye garantili...
  8. R

bunu bilmiyordum internetten bakıyorum ama mağazadan alacaktım boşu boşuna gitmeyim ozaman normalde vatan bilgisayardan hazır sistem alacaktım fakat bugün gittiğimde stok olmadığını söyledi ve fiyatı internet sitesindekinden farklı olur pahalı olur dedi RX 6700 XT sistem alacaktım normalde ama o...
  9. R

Evet witcher 3 fanıyım :)) Media Markt fahiş fiyat ama Teknosa normal gibi geldi Hepsiburadadan yaptığım karşılaştırma ile aynı neredeyse
  10. R

Laptop almayı düşünüyorum ekran kartı w değeri önemli en az 100 watt olması lazım Media Markt veya teknosadan alacağım sizce bu yerlerden alınır mı
  11. R

🔥İndirim Rtx 4060 sistem 19k PC hocası

sağolun bir tane buldum büyük ihtimalle onu alacağım ama sağolun yinede
  12. R

Windforce Ekran kartı ne kadar ısınır

Anladım işlemci kısmında ne tercih etmeliyim
  13. R

iyi günler İzmirde yaşıyorum cumartesi alacağım o yüzden daha güzel bir sistem geleceğini düşünmüyorum ryzen 5500 Zotac rtx 4060 veya r5500 rx6700 alacağım eğer 4060 ti stokta yok ise 1724328201 ti stokta pek olmuyor
  14. R

maksimum kaç derece gördü ? şöyle i5 12400f rtx 4060 ti windforce 8 GB olan bir sistem var birde R5500 Zotac 4060 eagle 8 GB bir sistem var Hangisni tercih etmeliyim
  15. R

Çözüldü✓ Acil Bu PC ile Xbox One X takas edilir mi

2 k anca ediyormuş üstüne 1,5 k verebilirim diyor ben cihazımı 6500 e sattım 😁
  16. R

onlar için bütçem yok maalesef peki 5500 yerine tercih edilir mi
  17. R

Çözüldü✓ Acil Bu PC ile Xbox One X takas edilir mi

geç gördüm kusura bakmayın xboxu sattım konu açık kalmış hepinize teşekkür ederim
  18. R

Yardım Rdr2 İçin Bu siteler güvenilir midir

trojen gibi bir sorun yaşadın mı 1724277499 steamunlocked biraz sıkıntılı diye biliyorum
Top Bottom