Neler Yeni

Yardım Rdr2 İçin Bu siteler güvenilir midir

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Musa Şahin
Rdr2 indirmek istiyorum fakat satın alacak param yok Xbox için 150 ye almıştım pcde çok daha pahalı fiyatlar bu yüzden korsan indirmek istiyorum (korsana karşı bir site biliyorum) Oyun indir vip güvenli midir ya da 0.torrentvip isimli bir site var bunalr güvenli midir Rdr2 için bir arkadaşım rdr2 yi vipten indirmiş sonuna kadar güvenli olduğunu savunuyor, yazılımcı bir abi tanıyorum o ise vipten GTA San Andreas indirince trojen bulaştığını belirtti 0.torrentin en güvenli olduğunu söyledi ama ben kararsız kaldım kartım olsa Steam paylaşımlı hesap alırdım fakat yok

CrancyLynx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Yunus Emre Arslan
Rdr2 indirmek istiyorum fakat satın alacak param yok Xbox için 150 ye almıştım pcde çok daha pahalı fiyatlar bu yüzden korsan indirmek istiyorum (korsana karşı bir site biliyorum) Oyun indir vip güvenli midir ya da 0.torrentvip isimli bir site var bunalr güvenli midir Rdr2 için bir arkadaşım rdr2 yi vipten indirmiş sonuna kadar güvenli olduğunu savunuyor, yazılımcı bir abi tanıyorum o ise vipten GTA San Andreas indirince trojen bulaştığını belirtti 0.torrentin en güvenli olduğunu söyledi ama ben kararsız kaldım kartım olsa Steam paylaşımlı hesap alırdım fakat yok
ben indirmiştim biryerden bulup atacam sorunsuz oynuyorum

Tokia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ahmet Şahin
Hocam steamunlocked ya da game3rb'den indirebilirsiniz. Ama internet bilerek yavaşlatıldığı için internetiniz ne kadar hızlı da olsa yavaş sürecektir inmesi.

CrancyLynx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Yunus Emre Arslan

Tokia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ahmet Şahin
Hocam steamunlocked ya da game3rb'den indirebilirsiniz. Ama internet bilerek yavaşlatıldığı için internetiniz ne kadar hızlı da olsa yavaş sürecektir inmesi.
Eklemeyi unutmuşum, dediğim siteler güvenilir oradan oynamak için para vermek istemediğim küçük oyunları indiriyordum, gayet güvenilir. VirusTotal'de de herhangi bir şey bulunmuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Musa Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

CrancyLynx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Yunus Emre Arslan

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet
Kanka en fazla 50 TL ye itemsatıştan falan satın al hiç riske atma hemde steamden oyna tr yamayı da kolay kurursun

Tokia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ahmet Şahin
trojen gibi bir sorun yaşadın mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

steamunlocked biraz sıkıntılı diye biliyorum
Bende normalde korsan indirmem fakat bazı oyunlar gereğinden fazla pahalı ve arkadaşlarımla beraber indirmiştik. Dediğim gibi hiç indirmediğim için tereddütlüydüm indirdiğim gibi VirusTotal'e yapıştım. 2 siteden de bir şey çıkmadı.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,654
Üyeler
156,645
Son üye
swxlvr
Top Bottom