Neler Yeni

Yardım 25 35 k bandında laptop önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Musa Şahin
Bütçe
33000
Laptop almayı düşünüyorum ekran kartı w değeri önemli en az 100 watt olması lazım Media Markt veya teknosadan alacağım sizce bu yerlerden alınır mı

omerdgn42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Ömer Doğan
Laptop almayı düşünüyorum ekran kartı w değeri önemli en az 100 watt olması lazım Media Markt veya teknosadan alacağım sizce bu yerlerden alınır mı
Ooo witcher 3 fanı mısın. Bu arada media markt ve teknosada aşırı fahiş fiyatlar var haberiniz olsun. Mecbur internetten almak zorunda herkes.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Musa Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ooo witcher 3 fanı mısın. Bu arada media markt ve teknosada aşırı fahiş fiyatlar var haberiniz olsun. Mecbur internetten almak zorunda herkes.
Evet witcher 3 fanıyım :)) Media Markt fahiş fiyat ama Teknosa normal gibi geldi Hepsiburadadan yaptığım karşılaştırma ile aynı neredeyse

omerdgn42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Ömer Doğan
Evet witcher 3 fanıyım :)) Media Markt fahiş fiyat ama Teknosa normal gibi geldi Hepsiburadadan yaptığım karşılaştırma ile aynı neredeyse
Teknosa internet sitesinden mi baktınız acaba. Biliyor musunuz bilmiyorum ama teknosa internet sitesindeki ürünleri teknosa satmıyor normal hepsiburada ve trendyoldaki satıcılarla aynı kişiler satıyor. İnternet sitesinden alınan ürünlerde garanti iade vs asla ilgilenmiyor teknosa. Witcher 3 mükemmel oyun gerçekten bu arada.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Musa Şahin
Teknosa internet sitesinden mi baktınız acaba. Biliyor musunuz bilmiyorum ama teknosa internet sitesindeki ürünleri teknosa satmıyor normal hepsiburada ve trendyoldaki satıcılarla aynı kişiler satıyor. İnternet sitesinden alınan ürünlerde garanti iade vs asla ilgilenmiyor teknosa. Witcher 3 mükemmel oyun gerçekten bu arada.
bunu bilmiyordum internetten bakıyorum ama mağazadan alacaktım boşu boşuna gitmeyim ozaman normalde vatan bilgisayardan hazır sistem alacaktım fakat bugün gittiğimde stok olmadığını söyledi ve fiyatı internet sitesindekinden farklı olur pahalı olur dedi RX 6700 XT sistem alacaktım normalde ama o şekilde olunca almak istemedim bütçeme uygun laptop almaya karar verdim ama bulamasım çoğu Laptop çok yüksek fiyatlı

omerdgn42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Ömer Doğan
1724539843634.png

Farkettiyseniz satıcı teknosa yazmıyor zaten. Teknosaya gidip baktığımda aynı bilgisayar 40.000 TL'ye satılıyordu. Şaka gibi ama gerçek maalesef. İnternetten alınanların garantileri vs falan da sıkıntılı. Tüm ülkecek dolandırılsak mı fahiş fiyat mı versek bilemiyoruz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Musa Şahin
Alıntıyı görüntüle
Farkettiyseniz satıcı teknosa yazmıyor zaten. Teknosaya gidip baktığımda aynı bilgisayar 40.000 TL'ye satılıyordu. Şaka gibi ama gerçek maalesef. İnternetten alınanların garantileri vs falan da sıkıntılı. Tüm ülkecek dolandırılsak mı fahiş fiyat mı versek bilemiyoruz.
Güvenli olması için büyük mağazalardan almaya çalışıyoruz çoğu şeyi ama fiyatları çok fahiş gerçekten 27 bin lira olan bir laptop neden 40 a satarsın ki vatan bilgisayarda HP Victus 16 41 bin TL 4050 li model 16 GB ram 1 TB SSD bulunuyor Hepsiburadada ise 36 bin lira ve HP Türkiye garantili gerçekten diyecek bir şey yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,405
Üyeler
153,555
Son üye
BAxx
Top Bottom