Arama sonuçları: *

1. M

Ekran Kartının Işığı bozuk yanıyor?

Yoktu, ama denemekten zarar gelmez, sonuc olarak daha kimse yardimci olmadi
  2. M

Az önce MSI Center'i silip tekrar kurdum Mystic Light'ide terkar kurdum, yetmedi format attım, o da yetmedi gittim bios'u güncelledim, o da olmadı gittim bios pilini çıkarıp taktım yok yine ne yaptıysam düzelmiyor anlamadım, öyle kaldı orası.
  3. M

Nasil yapiyorsun? Bende sadece hespini etkileyen modlar var, ayri bolumlere ayri isiklar ve modlar atayamiyorsun
  4. M

Peki yazilimdan kaynaklansa diger isiklari da etkilemesi gerekmezmiydi? Zaten bir mystic light kullaniyordum.
  5. M

Merhabalar, bu konuyu nasıl dile getireceğimi bilmiyorum fakat yaşadığım sorun şu şekilde; Benim MSI RTX 3060 Gaming X çift fan modeli var ve MSI logosu ile Ekran kartının altındaki sol 2 çizgi normal bir şekilde yanarken sol tarafındaki iki çizgi sönük ve sadece rainbow olarak yanıyor, hatta...
  6. M

144Hz monitörde 60hz ghosting

Garanti ile görüştüm zaten fakat sıkıntı şu eğer değişim falan çıkarsa Stoklarda ürün yok, daha doğrusu bu ürün yok. Iade olursada bunun özelliklerinde 3k fiyatında monitör yok. Anlayacağın ben biraz b*ku yedim.
  7. M

144Hz monitörde 60hz ghosting

Selamlar arkadaşlar, benim problemim şöyle bir olay, ne zaman oyunlarda 60-75FPS'e düşersem oyunlarda özellikle şöyle bir sorun ile karşılaşıyorum; Bunun yüzünden zaten 60Hertz 30'muş gibi hissettiriyor ghosting midir mu yoksa başka birşeyden mi kaynaklanıyor olabilir? Görüntü takılıyor...
  8. M

144HZ kullanıyorum fakat bir oyunda 60FPS'e gelince 30FPS gibi kasıyor?

MSI Optix MAG274R2 1638540208 bence hepimiz 30FPS - 60FPS farkını biliyoruz, bir önceki cevabımda da söylediğim gibi arkadaşımın 75Hz monitöründe 60FPS hissi yağ gibi akıyor. Benim monitörümde ise sanki değerler 30FPS gibi. Acer marka bir monitör kullanıyor kendisi. Ayrıca dediğim gibi önceki...
  9. M

Arkadaşımın monitöründe de denedim bu olayı 60FPS onun monitöründe akıcı geliyordu yine. Yani herhangi bir şekilde 30FPS hissiyatı yoktu. 60HZ aldığımda bile tamam 60HZ ama 30FPS ile 60FPS arasında dağlar kadar fark var.
  10. M

Daha önceki monitörümde böyle bir sorun yaşamıyordum ama? Bütün oyunlarda bu oluyor bu arada.
  11. M

Selamlar dostlarım, Monitörüm LG 27GL83A-B 2K 144HZ G-Sync bulunan bir monitördür fakat oyunlarda 144HZ almama ramen 60FPS'e inince sanki oyun 30FPS'de çalışıyormuş gibi oluyor. 60HZ'de baya bir sanki 30FPS hissi alıyorum. Önceki monitörümde böyle bir kasma hissiyatı yoktu 60FPS oyunlarda. Bu...
  12. M

Oyunlarda 7.1 Önemli mi?

Gerçek 7.1 özelliği var ise evet kullanmalısın.
  13. M

LG 27GL83A-B Işık Sızması?

Onu düşünüyordum zaten. 1 aylığına kullanıp durumun gidişatına göre bakarım o zaman. Baktın olmadı değişim yapmaya çalışırım. Zaten indirimler bitince büyük ihtimalle bu monitörün fiyatı da fırlayacak. 1638220060 Monitörünün resmine bakabilir miyim? durumu kıyaslamam gerek ondan soruyorum.
  14. M

Evet doğru 300-200 dolarlık bir panel ucuz. Fakat bir kullanıcı ürününün sorunsuz olmasını ister sonuç olarak biz para veriyoruz. Teknoloji de hızlı bir şekilde geliştiği için bence bunun önüne geçilebilir eğer firmalar uğraşmak isterlerse tabii ki de.
  15. M

Yılbaşında kulaklıklara indirim gelir mi?

Corsair HS80 mi alacaksın? Evet gelir bu arada.
  16. M

Yani şu an Amazon'dan 31 Ocağa kadar iade edebileceğim şekilde aldım. İndirimli ürün zaten model baya güzel özellikle 2k 144hz 1ms gtg olması neredeyse ghosting yok. Böyle çıkması üzdü 3. monitör değiştirişim bu. Iade istememe ramen iade olması zaten üzüyor :D
  17. M

Herhangi bir şekilde değişim yaparsam aynı şekilde gelme olasılığı nedir? Üzer mi yoksa sevindirir mi gelen değişim ürünü? Ölü piksel çıkmadı bu gelen monitörde fakat değişim ürününde çıkarsa ayrıyetten ne yapmam gerek? 1638219261 Yani dediğim gibi o MSI'da sadece 1 tane vardı, yoktu bile...
  18. M

Monitörü ışık sızmasından dolayı garantiye gönderdim ama kırık diyorlar

Eğer sen gönderirken kırık çıkık falan olmadı ise bu onların sorunu. Kargocunun sorunu. Sen herhangi bir şekilde para vermemen gerek çünkü sen sağlam gönderdin.
  19. M

Hocam ne zamandır kullanıyorsun bu monitörleri? daha fazla oluşmaz mı? ayrıca gözü rahatsız etmiyor mu? Benim MSI Optix MAG274R2 monitörde böyle değildi çünkü, bu şekilde bir parlama olmuyordu.
  20. M

Selamlar dostlarım, yaklaşık birkaç gün önce aldığım LG 27GL83A-B modelli bu monitör siyah yerlerde şu şekilde bir ışık sızması olduğunu tespit ettim. IPS glow sorun değil zaten beklediğim bir durumdu fakat bu ışık sızması çok sıkıntı yaratır mı? Bundan daha önce MSI Optix MAGR274R2 modelli bir...
Top Bottom