Neler Yeni

144Hz monitörde 60hz ghosting

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Rasim
Selamlar arkadaşlar, benim problemim şöyle bir olay, ne zaman oyunlarda 60-75FPS'e düşersem oyunlarda özellikle şöyle bir sorun ile karşılaşıyorum;

Bunun yüzünden zaten 60Hertz 30'muş gibi hissettiriyor ghosting midir mu yoksa başka birşeyden mi kaynaklanıyor olabilir? Görüntü takılıyor anlamadığım bir problem normalde böyle birşeyin olmaması gerek. Normalde slow-mo'da böyle olması gerekiyor;

www.youtube.com/watch?v=pUvx81C4bgs&t=43s

Bunun çözümü nasıldır? Monitörün modeli ; LG 27GL83A-B 27"IPS, QHD, 144Hz, 1ms, F-Sync Oyun Monitörü

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Kaira Bilgic
Yuh aga bu ne bence garantiye yolla

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Rasim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yuh aga bu ne bence garantiye yolla
Garanti ile görüştüm zaten fakat sıkıntı şu eğer değişim falan çıkarsa Stoklarda ürün yok, daha doğrusu bu ürün yok. Iade olursada bunun özelliklerinde 3k fiyatında monitör yok. Anlayacağın ben biraz b*ku yedim.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Kaira Bilgic
Garanti ile görüştüm zaten fakat sıkıntı şu eğer değişim falan çıkarsa Stoklarda ürün yok, daha doğrusu bu ürün yok. Iade olursada bunun özelliklerinde 3k fiyatında monitör yok. Anlayacağın ben biraz b*ku yedim.
dostum ısrar ediceksin benzeri ben yaşadım incehesapta stokta yoktu bende ısrar ettim böyle bir şey olamaz değişim diye gönderdim iade istemiyorum dedim baya mevzular döndü en sonunda bana özel 2 adet stok getirildi. Benim sorunum ölü pikseldi 6 veya 8 tane ölü piksel vardı

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Değişim için ısrar et gerekirse üslubunu sertleştir öyle konuş iade veya değişim yapmak zorundalar

Top Bottom