Neler Yeni

Ekran Kartının Işığı bozuk yanıyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Rasim
Merhabalar, bu konuyu nasıl dile getireceğimi bilmiyorum fakat yaşadığım sorun şu şekilde;
Benim MSI RTX 3060 Gaming X çift fan modeli var ve MSI logosu ile Ekran kartının altındaki sol 2 çizgi normal bir şekilde yanarken sol tarafındaki iki çizgi sönük ve sadece rainbow olarak yanıyor, hatta tek renk yanıyor rainbow olmasına ramen.

Bunun nedeni nedir? Karşılaşan var mı bunun gibi bir sorunla? Servise götürdüm, götürdüğümde böyle bir sorunla karşılaşmadıklarını söylediler evde ilk gün bir şey yoktu harbiden fakat şimdi gene böyle olmaya başladı hiçbirşey yapmamama rağmen.

Overclock yapılmadı.
Mining için kullanılmıyor.
Vbios'u hiç ellenmedi.

Ekler

• image_2022-04-07_174333169.png
    image_2022-04-07_174333169.png
    999.9 KB · Hit: 48
  • 21312.PNG
    21312.PNG
    1.6 MB · Hit: 50

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Merhabalar, bu konuyu nasıl dile getireceğimi bilmiyorum fakat yaşadığım sorun şu şekilde;
Benim MSI RTX 3060 Gaming X çift fan modeli var ve MSI logosu ile Ekran kartının altındaki sol 2 çizgi normal bir şekilde yanarken sol tarafındaki iki çizgi sönük ve sadece rainbow olarak yanıyor, hatta tek renk yanıyor rainbow olmasına ramen.

Bunun nedeni nedir? Karşılaşan var mı bunun gibi bir sorunla? Servise götürdüm, götürdüğümde böyle bir sorunla karşılaşmadıklarını söylediler evde ilk gün bir şey yoktu harbiden fakat şimdi gene böyle olmaya başladı hiçbirşey yapmamama rağmen.

Overclock yapılmadı.
Mining için kullanılmıyor.
Vbios'u hiç ellenmedi.
Her hangi kullandığınız bir yazılım ile ilgili olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Oğuzhan
Bu arada bozuk olan bir durum söz konusu değil. Kendi yazılım programıyla ayrı ayrı renk verebiliyorsun diye biliyorum kendi ekran kartımdan .

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Rasim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu arada bozuk olan bir durum söz konusu değil. Kendi yazılım programıyla ayrı ayrı renk verebiliyorsun diye biliyorum kendi ekran kartımdan .
Nasil yapiyorsun? Bende sadece hespini etkileyen modlar var, ayri bolumlere ayri isiklar ve modlar atayamiyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Rasim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Az önce MSI Center'i silip tekrar kurdum Mystic Light'ide terkar kurdum, yetmedi format attım, o da yetmedi gittim bios'u güncelledim, o da olmadı gittim bios pilini çıkarıp taktım yok yine ne yaptıysam düzelmiyor anlamadım, öyle kaldı orası.

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Az önce MSI Center'i silip tekrar kurdum Mystic Light'ide terkar kurdum, yetmedi format attım, o da yetmedi gittim bios'u güncelledim, o da olmadı gittim bios pilini çıkarıp taktım yok yine ne yaptıysam düzelmiyor anlamadım, öyle kaldı orası.
Gerek var mıydı bu kadar aksiyona

• Beğen
Reaksiyonlar: Saki

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,832
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Yapılacak her şey yapılmış, üstünde Dual bios varsa değiştirebilirsin ama sanmıyorum Rgb. Bozuk gibi duruyor, servis de çok sallamamış galiba.

Top Bottom