Arama sonuçları: *

1. Smtakm

AirPods Pro model numaraları

Merhaba iyi forumlar. AirPods pro 2 farklı model numaralı şekilde satılıyor Hepsiburadada. Aralarındaki fark ne? Biri tws biri stereo önemli bir özellik mi? Apple Airpods Pro Bluetooth Kulaklık MWP22TU/A (Apple Türkiye Garantili)...
  2. Da3 sistem satılık

Da3 sistem satılık

Merhaba arkadaşlar 1 sene önce aldığım da3 sistemi satıyorum, garantileri devam ediyor, kutuları mevcut. gigabyte 1660 super Ryzen5 3600 16gb ram gskill B450m s2h Kıoxia 480 gb m2 ssd Da3 sistem videosunu izleyebilirsiniz. Ek olarak aoc 24g2u (1 sene garantili) isteyene birlikte satılır. Mouse...
  3. Smtakm

Fıtness hakkında bilgililer

Merhaba iyi forumlar. Aranızda tek basına fıtness yapan var mı? Önceden 4ay arkadasımla spor yapıyordum simdi tek gitmek zorundayım, ve hareketleri unuttum gibi. Tek basıma verimli olur mu? Beslenme hakkında bilgilerim var ama sporda ne yapmam gerek tek basıma halledebilir miyim? Kilo 62 boy 177
  4. Smtakm

Egzoz fandan gelen ses

Kabloya temas etmiyor hocam, orayı kontrol ettim. 1630581791 O yüzden galiba hocam
  5. Smtakm

Corona OLDUM sizlere birkaç sorum var

Bana da hap verdiler, çöpe attım direkt. Düzgün beslenme ile rahat şekilde atlattım. Ama sana bir şey deyemem kendi tercihin.
  6. Smtakm

Egzoz fandan gelen ses

İyi forumlar. Bilgisayarı actığım zaman egzoz fandan sesler geliyor. Aşağıya video linki bırakıyorum. Sebebi ne olabilir?
  7. Smtakm

YKS HAKKINDA BİLGİLİLER YAZSIN LÜTFEN.

İyi forumlar. Bugün ayt de edebiyat fen yaptım, matematiğim boş. Sayısal ve eşit ağırlık puanı hesaplanacak mı? hesaplanmaz diye duyum aldım, bilgiler yazarsa sevinirim
  8. Smtakm

Merkezde oturuyorum vdsl altyapı yok

Port olmayabilir. https://netspeed.com.tr/altyapi-sorgula burdan sorgula
  9. Smtakm

Yabancı Dizi Önerisi Yapar Mısınız ?

Daredevil, Punisher
  10. Smtakm

masaüstü bilgisayar tavisyesi

Alınmaz, zaten stokta yok
  11. Smtakm

Öneri Baburtech.com Güvenilir mi ? 475 liralık ram 400 lira

Etbise kayıtlı sorun olmaz
  12. Smtakm

miming yapmak istiyorum fakat hiçbirşey bilmiyorum

158w fazla değil mi?
  13. Smtakm

mining yapmaya nasıl ikna ederiz ?

Dışardan ülkeye para sokmak devletin işine gelir, devletin bundan bir zararı yok. Şuan için vergi getirmez diye düşünüyorum.
  14. Smtakm

Mining Yapmak (3060 ti ile)

Yaklaşık 2 ay sürer, hangi sistemi aldın link atar mısın? Garantisi bozulmaz.
  15. Smtakm

Rehber Chia Coin Nedir ve Nasıl Farming Yapılır?

16 gb RAM 6 sanal 6 normal çekirdek, 500 gb m2ssd 16 tb hdd ile iyi kazılır mı
  16. Smtakm

Bu fiyata Alınır mı? ?

güvenilir
  17. Smtakm

Ethereum Paramı Nasıl Çekeceğim ?

papara kalktı
Top Bottom